باربری امیر آباد | سرویس VIP ویژه جهیزیه در باربری امیرآباد

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

کمتر کسی است که تا به حال اسباب کشی و دردرسرهای جابجایی را تجربه نکرده باشد. کارهایی زیادی باید انجام شود تا اسباب و اثاثیه، سالم به منزل جدید برسد. برنامه ریزی برای اثاث کشی از مدت ها قبل شروع می شود تا در روز حمل بار، کارها به موقع تمام شود. ساکنین امیر آباد و محله های اطراف، سالهاست که از خدمات عالی و با کیفیت باربری امیرآباد برای اسباب کشی منزل استفاده می کنند.

اتوبار امیرآباد از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل در تهران است که خدمات اسباب کشی و حمل بار را ارائه می دهد. با توجه به بافت جغرافیایی امیر اباد و خیابان های منشعب، وجود یک باربری مورد اطمینان، برای اهالی یک نعمت است.

خدمات اتوبار امیرآباد

امیرآباد از محله های قدیمی تهران است که در منطقه 6 واقع شده. تفرجگاه های معروف منطقه موجب شده تا تقاضا برای سکونت و زندگی در امیرآباد بیشتر باشد. ترکیبی از آپارتمان های نوساز، خانه های ویلایی و مراکز اداری و تجاری در امیر آباد وجود دارد. باربری امیرآباد با ناوگان عظیم حمل و نقل خود، توان پاسخگویی و رفع نیازهای حمل و نقل ساکنین را دا د. برخی از خدمات حمل اثاثیه امیرآباد عبارتند از:

ماشین حمل بار در باربری امیرآباد

باربری امیرآباد مجهز به ماشین های مخصوص حمل اثاثیه است. وانت بار، کامیونف کامیونت، خاور و به طور کلی هر وسیله ای که بخواهید، در ناوگان حمل و نقل اتوبار قابل سفارش است. ماشین های ویژه حمل اسباب و اثاثیه منزل، همگی مسقف، موکت شده و مجهز به پتو و طناب هستند.

کارگر ساده برای اسباب کشی

نیروهای جوان و ورزیده اتوبار همگی دارای تجربه زیادی در اسباب کشی هستند. کارگرهای اعزامی در حمل بار سنگین مهارت دارند و بدون آسیب به لوازم، اسباب و اثاثیه را بارگیری می کنند. حمل وسایل الکترونیک و حساس، جابجایی وسایل سنگین ( پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید) توسط تیم حرفه ای کارگر اسباب کشی انجام می شود.

اتوبار امیرآباد

بسته بندی لوازم در باربری امیرآباد

یکی از خدمات پر تقاضا در اتوبار امیرآباد تهران، بسته بندی اثاثیه است. خدمات بسته بندی تخصصی و طبق استانداردهای بین المللی بخشی از وظایف باربری است. در صورتی که می خواهید اثاثیه بدون آسیب به محل برسد لازم است تا وسایل در کارتن های 5 لایه و مقاوم، بسته بندی شود.

حمل بار به شهرستان

باربری امیرآباد خدمات ویژه حم اثاثیه منزل به شهرستان را در طول سال، ارائه می دهد. این سرویس شامل بارگیری در محل و اعزام کارگر برای تخلیه بار در شهرستان نیز می شود. باربری به شهرستان به صورت تضمین شده و با بیمه نامه ارائه می شود.

سرویس  VIP ویژه جهیزیه در باربری امیرآباد

حمل جهیزیه نوعروسان توسط کادر حرفه ای اتوبار امیرآباد، انجام می شود. این سرویس دارای خدمات اختصاصی به سفارش مشتری است. بسته بندی حرفه ای جهیزیه به روش اروپایی، بارگیری لوازم، ارسال جهیزیه به منزل جدید، تخلیه جهیزیه و چیدمان لوازم در محل، بر عهده تیم باربری است.

برای برنامه ریزی دقیق و هماهنگی ها لازم است تا از قبل سرویس درخواستی در بابری را رزرو کنید. در روزهای آخر سال، تعداد سفارش ها بیشتر است و همه کارگرها مشغول هستند.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »

تعرفه شرکت باربری

تعرفه شرکت باربری | ویژگی های باربری مطمئن | تعهد به خدمات مشتری پیدا کردن شرکت مناسب برای تمام نیازهای حمل و

Read More »
پیمایش به بالا