باربری صادقیه | اسباب کشی با اتوبار نور در صادقیه تهران

صادقیه تهران از محلات معروف و به نسبت پر ترافیک شهر است. در همه ایام سال شاهد اسباب کشی و جا به جایی لوازم منزل در این منطقه هستیم. با توجه به نزدکی محلات اطراف به مراکز خرید صادقیه، افراد بیشتری تمایل دارند در این محل ساکن شوند. باربری صادقیه جا به جایی اثاثیه منزل و حمل بار و کالا را در منطقه بر عهده دارد. کلیه ساکنین محل برای اسباب کشی می توانند از قبل اتوبار صادقیه را رزرو کنند.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

 

چرا خدمات باربری صادقیه را انتخاب کنیم؟

اولویت در حمل بار، سالم رسیدن آن است. می گویند هر 5 اسباب کشی به اندازه یک زلزله به لوازم منزل آسیب می زند و این چیزی است که ما در اتوبار صادقیه هرگز به آن باور نداریم. برای اینکه بارتان سالم به مقصد برسد بهترین شرکت باربری تهران را انتخاب کنید. سال ها تجربه در حمل بار و اسباب و لوازم خانه موجب شده تا راه های ساده و مطمئن حمل لوازم سنگین را بیاموزیم. رضایت مشتری های قبلی ضامن صداقت ماست. برای اینکه در حین جا به جایی آسیبی به لوازم وارد نشود تدابیری به کار گرفته شده از جمله این موارد:

به کارگیری نیروهای جوان و با تجربه در اتوبار

کارگرهای باربری صادقیه همگی در زمینه حمل صحیح بار، آموزش دیده اند. نحوه جا به جایی وسایل سنگین با کارتن های کوچک تفاوت دارد. بی توجهی به این موضوع می تواند صدمات زیادی به وسایل برقی نظیر ساید بای ساید و یخچال فریز و ماشین لباسشویی و … وارد کند. از طرفی امکان آسیب به پایه های مبلمان و گوشه های میز ناهارخوری و لوازم چوبی در جا به جایی ها زیاد است. اما تیم حرفه ای اتوبار صادقیه به خوبی از عهده این کار بر می آیند.

باربری صادقیه

خدمات بسته بندی وسایل در باربری صادقیه

این سرویس به منظور رفاه مشتری و جلوگیری از شکستن لوازم و آسیب به وسایل در اسباب کشی ها، در نظر گرفته شده است. اغلب افراد نمی دانند چگونه خرده ریزها یا لوازم شکستنی و ظریف را بسته بندی کنند. بیشترین آسیب و شکستن لوازم به دلیل بسته بندی غیر استاندارد است.

قبل از شروع اسباب کشی، کارگران به محل آمده و در حضور مشتری شروع به جمع آوری و بسته بندی اسباب و اثاثیه می کنند. باربری صادقیه تجهیزات کامل بسته بندی و پکیج کردن را استفاده می کند. پس از قرار دادن وسایل در کارتن بسته بندی لازم است تا از لا به لای وسایل با روزنامه باطله یا یونولیت پر شود. به این ترتیب در حین جا به جایی هرگز آسیبی به لوازم داخل کارتن ها وارد نمی شود.

استفاده از انواع ماشین حمل بار ایمن

برای اسباب کشی و حمل اثاثیه از کامیون و کامیونت استفاده می شود در مورد حمل بار یا وسایل کمتر وانت بار مناسب تر است . با توجه به حجم بار لازم است تا ماشین حمل بار مناسب انتخاب شود. اتوبار صادقیه مجهزترین ناوگان حمل و نقل را به کار گرفته تا هیچ باری روی زمین نماند. در همه ایام سال امکان اعزام ماشین های مسقف برای اسباب کشی وجود دارد. سرویس های تعطیلات از قبل رزرو می شود تا زمان بندی بهتری انجام شود.

آخرین مطالب

کارگر جابجایی

کارگر جابجایی شرکت های باربری خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از اعزام ماشین حمل بار با راننده گرفته تا

Read More »

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن