باربری فاطمی | هزینه اسباب کشی پایین همراه با بیه در باربری فاطمی

باربری فاطمی از قدیمی ترین اتوبارهای منطقه است که در حمل بار از تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده می کند. اسباب کشی منزل و حمل بار اداری در اتوبار فاطمی توسط تیم حرفه ای و با تجربه از کارگرهای جوان انجام می شود. با توجه به بافت منطقه تقاضا برای جا به جایی لوازم اداری در منطقه بیشتر دریافت می شود. مدیریت باربری امکانات ویژه ای را برای حمل و نقل بارها و اسباب کشی در نظر گرفته که در همه ایام سال ارائه می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

بیمه رایگان در باربری فاطمی

کلیه لوازم و بارهایی که توسط این باربری حمل می شود شامل بیمه رایگان حمل و نقل است. چنانچه بخواهید بار و لوازم اداری و اسباب کشی به شهرهای دیگر را انجام دهید، مجهزترین ناوگان حمل و نقل بین شهری کشور در اختیار شماست. اتوبار فاطمی از شعبه های فعال باربری نور تهران در همه روزهای هفته سرویس های حمل بار بین شهری و اسباب کشی در تهران را بر عهده دارد.

حمل بار به شهرستان در اتوبار فاطمی

جابجایی و اسباب و اثاثیه منزل با وسایل اداری را به حرفه ای ها بسپارید. باربری فاطمی نیروهای توانمند و آموزش دیده را برای حمل بار به محل اعزام می کند. با توجه به حساسیت هایی جابجایی و بارگیری لوازم برای ارسال به مسافت های دور لازم است تا نکات ایمنی در قرار دادن بار به داخل کامیون لحاظ شود. چیدمان بار از بزرگ به کوچک و اولویت با اثاثیه سنگین تر است. برای اینکه در حین حرکت ماشین حمل بار، اثاثیه جابجا نشوند از پتو استفاده می شود. طناب کشی لوازم برای حمل به شهرستان نیز تضمینی بر سلامت رسیدن اثاثیه است.

باربری فاطمی

اعزام کارگر به تعداد لازم

در باربری فاطمی می توانید به نسبت حجم بار از کارگرهای متعددی استفاده کنید. کلیه نیروهای شاغل در باربری از افراد با سابقه و جوان هستند. شاید این اولین اسباب کشی شما باشد ولی تیم باربری و حمل بار فاطمی در این زمینه تجربه زیادی دارند. جهت رفاه حال اهالی منطقه، سرویس های اتوبار در همه روزهای هفته سفارش می پذیرد. جهت سهولت در اثاث کشی و سرعت در جابجایی حتما با توجه به حجم بار، تعداد کارگرها را سفارش دهید.

برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها درخواست کارگر کمتری دارند. این یک اشتباه بزرگ است که در نهایت هزینه های بیشتری را به همراه دارد. وقتی تعداد کارگرها خیلی کمتر از میزان اثاثیه باشد، مدت زمان اسباب کشی طولانی تر شده و کارگرها انرژی قبل را ندارند. دستمزدها با توجه به افزایش زمان، بیشتر خواهد شد و این اصلا به صرفه نیست.

هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در باربری فاطمی

کلیه هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوب اتحادیه، تعیین می شود. این نرخ همه ساله از سوی اتحادیه به همه باربری های مجاز ابلاغ خواهد شد. اتوبار فاطمی تخفیف های ویژه ای را برای ایام غیر تعطیل در نظر گرفته که به صورت دوره ای برای سفارش ها لحاظ می شود. هزینه خدمات باربری در تعطیلات بیش از روزهای میان هفته است و این به دلیل تقاضای زیاد برای روزهای خاص می باشد. هم اکنون درخواست سفارش اسباب کشی و حمل اثاثیه باربری فاطمی را ثبت کنید تا کارها طبق برنامه ریزی در روز مورد نظر انجام شود.

باربری فاطمی

لیست باربری های فاطمی 

باربری فاطمی با سابقه درخشان و عملکرد مطلوب در کلیه خدمات باربری، یکی از گزینه های مناسب جهت سفارش باربری محسوب می شود. در منطقه فاطمی تهران باربری های مجرب و کارآمدی وجود دارند که آشنایی با آن ها می تواند مزیت های زیادی به همراه داشته باشد. لیست باربری های فاطمی به شما کمک می کند از نظر کیفیت خدمات، هزینه باربری و روش بسته بندی، اتوبارهای این منطقه را بررسی کنید. این موضوع در انتخاب اتوبار می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. در ادامه، لیست باربری فاطمی را به صورت کامل شرح می دهیم:

اتوبار نور؛ باربری نور بهترین شرکت در لیست باربری های فاطمی

اتوبار نور با سابقه درخشان و عملکرد ایده آل در زمینه حمل و نقل شهری و برون شهری یکی از بهترین شرکت های خدماتی در زمینه حمل و نقل بار محسوب می شود. این شرکت با کادر مجرب و وسایل نقلیه مدرن و به روز همواره بهترین خدمات باربری را در اختیار همشهریان قرار می دهد. دفتر مرکزی باربری نور با بیش از 10 سال سابقه در زمینه اتوبار، در حال حاضر در منطقه شیخ بهایی، خیابان آفتاب، برج آفتاب واقع شده است. جهت ثبت سفارش باربری می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید.

شماره تماس: ۲۲۰۵۱۲۰۶ – ۰۲۱ | ۲۲۰۵۱۲۰۶ – ۰۲۱ | ۸۸۸۷۴١۱۸ – ۰۲۱ | ۴۴۲۴۷۵۰۵ – ۰۲۱ | ۰۹۱۲۶۱۵۱۹۵۲

آدرس: تهران، شیخ بهایی، برج آفتاب، طبقه ۸، واحد ۸۲

وب سایت: www.barnoor.com

لیست باربری های فاطمی

فاطمی بار

فاطمی به عنوان یکی از شرکت های باربری خوشنام در منطقه فاطمی تهران شناخته می شود. این اتوبار کلیه خدمات مربوط به حمل و نقل بار را بدون تعطیلی در تمام ایام سال به وسیله کادر مجرب و وسایل نقلیه مدرن در اختیار همشهریان قرار می دهد. قیمت تعیین شده حمل و نقل بار در این اتوبار مطابق قیمت اعلام شده توسط صنف محاسبه می شود. جهت سفارش باربری در فاطمی می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09191509176

آدرس: تهران، خیابان شکر الله

باربری آفریقا 

شرکت باربری آفریقا یکی از اتوبارهای خوشنام در استان تهران است که به صورت کامل در منطقه فاطمی خدمات باربری و حمل و نقل انواع بار را ارائه می دهد. این شرکت باربری با استفاده از کارگران آموزش دیده و کامیونت های مسقف در تمام سطح شهر و محله فاطمی تهران کلیه خدمات اتوبار درون شهری و برون شهری را در اختیار مشتریان قرار می دهد. 

شماره تماس: 021-22885146 | 09126305096

آدرس: تهران – میدان ونک – خیابان ونک – خیابان آفتاب – برج آفتاب – نیم طبقه تجاری – واحد 1

لیست باربری فاطمی

اتوبار بارکوب

یکی از شرکت های مناسب در زمینه خدمات باربری موجود در لیست باربری های فاطمی، اتوبار بارکوب است. این شرکت خدمات حمل و نقل باری را در سطح شهر به صورت 7 روز هفته به مشتریان ارائه می دهد.این شرکت باربری در خیابان مظفری خواه تهران واقع شده است. جهت برقراری تماس می توانید از طریق شماره زیر اقدام کنید.
 
شماره تماس: 09192029136
آدرس: تهران، خیابان مظفری خواه 

باربری مرکز؛ لیست باربری های فاطمی

باربری مرکز یکی از شرکت های حمل و نقل بار در استان تهران است. این شرکت جهت حمل و نقل بار سنگین، نیمه سنگین، صنعتی، اداری، اثاثیه منزل و … خدمات مناسبی به مشتریان ارائه می دهد. هزینه دریافتی اتوبار مرکز، براساس آئین نامه ابلاغ شده از سوی صنف، محاسبه می شود. 

شماره تماس: 02144449176

آدرس: تهران، خیابان پروین اعتصامی

 

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا