باربری فاطمی | هزینه اسباب کشی پایین همراه با بیمه در باربری فاطمی

باربری فاطمی از قدیمی ترین اتوبارهای منطقه است که در حمل بار از تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده می کند. اسباب کشی منزل و حمل بار اداری در اتوبار فاطمی توسط تیم حرفه ای و با تجربه از کارگرهای جوان انجام می شود. با توجه به بافت منطقه تقاضا برای جا به جایی لوازم اداری در منطقه بیشتر دریافت می شود. مدیریت باربری امکانات ویژه ای را برای حمل و نقل بارها و اسباب کشی در نظر گرفته که در همه ایام سال ارائه می شود.

یکی از نکات مهم هنگام اسباب کشی در منطقه فاطمی این است که از خدمات بهترین باربری در فاطمی دریافت کنید. زیرا بدین ترتیب خیالی آسوده ای از بابت لوازم و اثاثیه خود و سلامت رسیدن آنها خواهید داشت. این باربری ها به دلیل سابقه و تجربه مفید در این منطقه و برخورداری از امکانات وتجهیزات مناسب، به عنوان اتوبار فاطمی معتبر شناخته می شوند. در صورتی که تصمیم دارید به خانه جدیدی نقل مکان کنید، می توانید از خدمات باکیفیت شرکت های باربری فاطمی بهره مند شوید.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

باربری نور در فاطمی

شرکت باربری نور، در لیست بهترین باربری در فاطمی قرار دارد که با تکیه بر مدیریت با تجربه و پرسنل آموزش دیده، خدمات اسباب کشی را به منازل و ادارات ارائه می دهد. این شرکت که سابقه 10ساله در این بخش دارد، همواره با آموزش تیم اسباب کشی خود سعی در ارائه بالاتری سطح کیفی خدمات را داشته است. همچنین تجهیزات و خودروهای خود را به روز کرده تا بتواند به صورت حرفه ای در خدمت مشتریان خود باشد.

باربری نور در فاطمی

اتوبار پارسیان بار

شما می توانید با پارسیان بار، صفرتا صد اسباب کشی در فاطمی را دریافت کرده و آسوده خاطر باشید. این شرکت که از خدمات بسته بندی، چیدمان و حمل و نقل تخصصی و حرفه ای برخوردار است، به صورت تمام وقت پاسخگوی نیازهای مشتریان خود در این منطقه بوده و اولویت خود را بر رضایت مشتریان قرار داده است. سابقه فعالیت طولانی پارسیان بار باعث شده است که به عنوان باربری فاطمی مورد اعتماد مشتریان واقع شود. با استفاده از خودروهای مجهز این شرکت از قبیل کامیون های موکت و پتو دار، می توان اطمینان داشت که بار به سلامت به مقصد خواهد رسید.

اتوبار پارسیان بار

باربری تیک بار

باربری فاطمی تیک، دارای پرسنل زبده و حرفه ای است که اصول حمل و نقل و بسته بندی بارهای منازل و شرکت را به درستی آموخته و اجرا می کند. از سویی دیگر، ناوگان باربری این شرکت در راستای خدمت رسانی بهتر، مجهز بوده و همواره به روز شده است. اگر تصمیم دارید اسباب و اثاثیه خود را بسته بندی کرده و در مقصد چیدمان کنید، می توانید از متخصصین مجرب باربری تیک بار بهره مند شوید. این باربری تمامی لوازم و اثاثیه را حین جابجایی بیمه خواهد کرد.

باربری تیک بار

باربری فاطمی سپند بار

اتوبار فاطمی سپند بار در لیست بهترین باربری در فاطمی قرار دارد که خدمات تخصصی حمل بار و بسته بندی را ارائه می کند. در واقع پرسنل این شرکت نحوه صحیح بسته بندی، چیدمان و حمل بار را آموخته اند و خدماتی با کیفیت را به مشتریان ارائه می کنند.این شرکت با سابقه با هدف ارائه خدماتی برجسته و باکیفیت، همواره آموزش پرسنل را در نظر داشته و با به روز کردن تجهیزات و ناوگان باربری خود، بهترین شکل خدمات را مطابق با ارتقا توانمندی ها ارائه کرده است.

باربری فاطمی سپند بار

اتوبار اکسین بار

مدیریت و بخش پشتیبانی باربری فاطمی اکسین بار، در راستای ارائه خدماتی باکیفیت، همواره تیم و پرسنل حمل و نقل را پشتیبانی کرده و باری از دوش مشتریان خود برداشته است. اگر برای حمل منزل یا محل کار خود دغدغه یافتن باربری معتبری را دارید، می توانید از خدمات اکسین بار بهره مند شوید. البته کاملا واضح است که برای اسباب کشی نیاز به تخصص خاصی است. این شرکت با انواع کامیون و وانت و به روز کردن آنها همواره سعی در ارائه خدماتی مطمئن داشته است. خاور های این شرکت موکت کاری شده هستند و به تعداد مناسب پتو جهت پوشش لوازم دارند.

اتوبار اکسین بار

شرکت حمل بار اهورا بار

اهورا بار نیز در لیست بهترین باربری در فاطمی قرار دارد تا بهترین خدمات اسباب کشی را در این منطقه به مشتریان خود ارائه کند. اهورا بار در زمینه جابجایی اثاثیه منزل و کالاهای شرکتی تجربه و تخصص بالایی دارد. اگر قصد دارید از خدمات اسباب کشی استفاده کنید، می توانید آن را از قبل در اهورا بار رزرو کنید. پرسنل جابجایی بار این شرکت که دارای تجربه در این حوزه هستند، در راستای رفاه حال مشتریان، می توانند لوازم را بسته بندی کرده و در مقصد چیدمان کنند. از طرفی خودروهای این شرکت نیز در دوره های منظم، سرویس و به روزرسانی می شوند.

شرکت حمل بار اهورا بار

باربری ونک

این باربری فاطمی خدمات باربری و اتوبار را با کیفیتی عالی ارائه می کند. این شرکت معتبر، با بسته بندی لوازم در منزل مشتری و حمل و نقل بارهای بزرگ و کوچک نقش مهمی در رفع دغدغه های مشتریان دارد. همچنین برای انتقال وسایل شرکتی و اداری نیز تجربه کافی دارد. نکته قابل توجه اینکه این اتوبار فاطمی می تواند برای حمل جهیزیه عروس خدمات وی آی پی خود را ارائه کند تا مطابق با انتظارات مشتری، تمامی لوازم بدون کمترین آسیب به مقصد منتقل شود.

باربری ونک

باربری اطمینان بار در فاطمی

اطمینان بار به عنوان باربری فاطمی، خدمات اسباب کشی را در سطح کیفی مناسبی به ساکنان این منطقه ارائه می کند. این شرکت با تجربه 25 ساله خود در حوزه حمل و نقل درون شهری، بسته بندی لوازم را با استفاده از کارتن های مخصوص انجام می دهد و چیدمان بار را با احتیاط زیاد به انجام می رساند. همچنین این اتوبار فاطمی از رانندگان مجرب و حرفه ای بهره می برد و خودروهای خود را همواره در بهترین شرایط نگه می دارد. نکته قابل توجه این است که برای آسودگی خاطر مشتریان، تمام بارهای شرکتی و منازل بیمه خواهند شد.

باربری اطمینان بار در فاطمی

اتوبار شرق

باربری شرق نیز در لیست بهترین باربری در فاطمی قرار دارد که با سابقه 10 ساله در این حوزه اعتبار و اعتماد مشتریان را کسب کرده است. برخورداری از کارکنان متعهد و خوش برخورد و در اختیار داشتن خودورهایی مانند کامیون نیسان و خاور، باعث شده است که بتواند خدماتی قوی و حرفه ای ارائه کند. این شرکت با توجه به تخصص و سابقه فعالیت خود و برنامه ریزی دقیق جهت جابجایی بار در منطقه فاطمی فعالیت دارد و با استفاده از وکیوم های ضربه گیر و کارتن های مناسب اسباب کشی، خدمات بسته بندی مناسبی را به مشتریان ارائه می کند.

اتوبار شرق

شرکت طراوت بار

طراوت بار، در راستای کمک به شهروندان منطقه فاطمی، خدمات جابجایی اسباب و اثاثیه شرکت و منازل را مطابق با تجربه و تخصص خود ارائه می کند. این باربری فاطمی در طول سال ها فعالیت خود در حوزه حمل اثاثیه، بسته بندی لوازم، چیدمان و جابجایی آن ها به صورت حرفه ای عمل می کند. طراوت بار از پرسنلی کارآزموده و خوش برخورد بهره می برد تا رضایت مشتریان وفادار خود را حفظ کند. ضمن آنکه ناوگان باربری خود از قبیل خاور، کامیون و نیسان را به روز نگه می دارد.

شرکت طراوت بار

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

بیمه رایگان در باربری فاطمی

کلیه لوازم و بارهایی که توسط این باربری حمل می شود شامل بیمه رایگان حمل و نقل است. چنانچه بخواهید بار و لوازم اداری و اسباب کشی به شهرهای دیگر را انجام دهید، مجهزترین ناوگان حمل و نقل بین شهری کشور در اختیار شماست. اتوبار فاطمی از شعبه های فعال باربری نور تهران در همه روزهای هفته سرویس های حمل بار بین شهری و اسباب کشی در تهران را بر عهده دارد.

حمل بار به شهرستان در اتوبار فاطمی

جابجایی و اسباب و اثاثیه منزل با وسایل اداری را به حرفه ای ها بسپارید. باربری فاطمی نیروهای توانمند و آموزش دیده را برای حمل بار به محل اعزام می کند. با توجه به حساسیت هایی جابجایی و بارگیری لوازم برای ارسال به مسافت های دور لازم است تا نکات ایمنی در قرار دادن بار به داخل کامیون لحاظ شود. چیدمان بار از بزرگ به کوچک و اولویت با اثاثیه سنگین تر است. برای اینکه در حین حرکت ماشین حمل بار، اثاثیه جابجا نشوند از پتو استفاده می شود. طناب کشی لوازم برای حمل به شهرستان نیز تضمینی بر سلامت رسیدن اثاثیه است.

باربری فاطمی

اعزام کارگر به تعداد لازم

در باربری فاطمی می توانید به نسبت حجم بار از کارگرهای متعددی استفاده کنید. کلیه نیروهای شاغل در باربری از افراد با سابقه و جوان هستند. شاید این اولین اسباب کشی شما باشد ولی تیم باربری و حمل بار فاطمی در این زمینه تجربه زیادی دارند. جهت رفاه حال اهالی منطقه، سرویس های اتوبار در همه روزهای هفته سفارش می پذیرد. جهت سهولت در اثاث کشی و سرعت در جابجایی حتما با توجه به حجم بار، تعداد کارگرها را سفارش دهید.

برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها درخواست کارگر کمتری دارند. این یک اشتباه بزرگ است که در نهایت هزینه های بیشتری را به همراه دارد. وقتی تعداد کارگرها خیلی کمتر از میزان اثاثیه باشد، مدت زمان اسباب کشی طولانی تر شده و کارگرها انرژی قبل را ندارند. دستمزدها با توجه به افزایش زمان، بیشتر خواهد شد و این اصلا به صرفه نیست.

هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در باربری فاطمی

قیمت باربری با کامیون داخل محدوده

200 تا 250 هزار تومان

قیمت باربری با کامیون خارج از محدوده

250 تا 350 هزار تومان

قیمت باربری بین شهری

از 350 هزار تومان شروع میشود

قیمت نیسان بار داخل محدوده

120 تا 180 هزار تومان

قیمت نیسان با خارج از محدوده

180 تا 250 هزار تومان

قیمت نیسان بار بین شهری

از 250 هزار تومان شروع میشود

هزینه کارگر

بین 50 تا 100 هزار تومان

هزینه کارگر بسته بندی

بین 40 تا 60 هزار تومان

کلیه هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوب اتحادیه، تعیین می شود. این نرخ همه ساله از سوی اتحادیه به همه باربری های مجاز ابلاغ خواهد شد. اتوبار فاطمی تخفیف های ویژه ای را برای ایام غیر تعطیل در نظر گرفته که به صورت دوره ای برای سفارش ها لحاظ می شود. هزینه خدمات باربری در تعطیلات بیش از روزهای میان هفته است و این به دلیل تقاضای زیاد برای روزهای خاص می باشد. هم اکنون درخواست سفارش اسباب کشی و حمل اثاثیه باربری فاطمی را ثبت کنید تا کارها طبق برنامه ریزی در روز مورد نظر انجام شود.

باربری فاطمی

 

آخرین مطالب

پیمایش به بالا