باربری فاطمی | هزینه اسباب کشی پایین همراه با بیه در باربری فاطمی

باربری فاطمی از قدیمی ترین اتوبارهای منطقه است که در حمل بار از تجهیزات پیشرفته و به روز استفاده می کند. اسباب کشی منزل و حمل بار اداری در اتوبار فاطمی توسط تیم حرفه ای و با تجربه از کارگرهای جوان انجام می شود. با توجه به بافت منطقه تقاضا برای جا به جایی لوازم اداری در منطقه بیشتر دریافت می شود. مدیریت باربری امکانات ویژه ای را برای حمل و نقل بارها و اسباب کشی در نظر گرفته که در همه ایام سال ارائه می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

 

بیمه رایگان در باربری فاطمی

کلیه لوازم و بارهایی که توسط این باربری حمل می شود شامل بیمه رایگان حمل و نقل است. چنانچه بخواهید بار و لوازم اداری و اسباب کشی به شهرهای دیگر را انجام دهید، مجهزترین ناوگان حمل و نقل بین شهری کشور در اختیار شماست. اتوبار فاطمی از شعبه های فعال باربری نور تهران در همه روزهای هفته سرویس های حمل بار بین شهری و اسباب کشی در تهران را بر عهده دارد.

حمل بار به شهرستان در اتوبار فاطمی

جابجایی و اسباب و اثاثیه منزل با وسایل اداری را به حرفه ای ها بسپارید. باربری فاطمی نیروهای توانمند و آموزش دیده را برای حمل بار به محل اعزام می کند. با توجه به حساسیت هایی جابجایی و بارگیری لوازم برای ارسال به مسافت های دور لازم است تا نکات ایمنی در قرار دادن بار به داخل کامیون لحاظ شود. چیدمان بار از بزرگ به کوچک و اولویت با اثاثیه سنگین تر است. برای اینکه در حین حرکت ماشین حمل بار، اثاثیه جابجا نشوند از پتو استفاده می شود. طناب کشی لوازم برای حمل به شهرستان نیز تضمینی بر سلامت رسیدن اثاثیه است.

باربری فاطمی

اعزام کارگر به تعداد لازم

در باربری فاطمی می توانید به نسبت حجم بار از کارگرهای متعددی استفاده کنید. کلیه نیروهای شاغل در باربری از افراد با سابقه و جوان هستند. شاید این اولین اسباب کشی شما باشد ولی تیم باربری و حمل بار فاطمی در این زمینه تجربه زیادی دارند. جهت رفاه حال اهالی منطقه، سرویس های اتوبار در همه روزهای هفته سفارش می پذیرد. جهت سهولت در اثاث کشی و سرعت در جابجایی حتما با توجه به حجم بار، تعداد کارگرها را سفارش دهید.

برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه ها درخواست کارگر کمتری دارند. این یک اشتباه بزرگ است که در نهایت هزینه های بیشتری را به همراه دارد. وقتی تعداد کارگرها خیلی کمتر از میزان اثاثیه باشد، مدت زمان اسباب کشی طولانی تر شده و کارگرها انرژی قبل را ندارند. دستمزدها با توجه به افزایش زمان، بیشتر خواهد شد و این اصلا به صرفه نیست.

هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه در باربری فاطمی

کلیه هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوب اتحادیه، تعیین می شود. این نرخ همه ساله از سوی اتحادیه به همه باربری های مجاز ابلاغ خواهد شد. اتوبار فاطمی تخفیف های ویژه ای را برای ایام غیر تعطیل در نظر گرفته که به صورت دوره ای برای سفارش ها لحاظ می شود. هزینه خدمات باربری در تعطیلات بیش از روزهای میان هفته است و این به دلیل تقاضای زیاد برای روزهای خاص می باشد.

هم اکنون درخواست سفارش اسباب کشی و حمل اثاثیه باربری فاطمی را ثبت کنید تا کارها طبق برنامه ریزی در روز مورد نظر انجام شود.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن