باربری هفت تیر | حمل لوازم اداری در باربری هفت تیر تهران

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

باربری هفت تیر یکی از شعبه های اصلی باربری نور تهران است. کلیه خدمات باربری توسط تیم حرفه ای اتوبار هفت تیر، ارائه می شود. کیفیت عالی خدمات، سرعت عمل و قیمت های مقرون به صرفه 3 عامل مهم در محبوبیت شرکت حمل بار هفت تیر تهران است. برخی از شرکت های حمل و نقل فصلی، تنها در ایام تابستان یا آخر سال فعال هستند برای تیم حرفه ای اتوبار، گرمای تابستان یا سرمای زمستان، محدودیتی ندارد. ما در همه فصول سال خدمات کامل حمل کالا و اثاثیه منزل را ارائه می دهیم.

خدمات باربری هفت تیر

با توجه به بافت منطقه سفارش حمل بار اداری و کالا به باربری بیشتر است. اسباب کشی منزل و حمل اثاثیه نیز به موارات آن در همه ایام سال، درخواست کننده دارد. به این ترتیب لازم است تا ناوگان وسیع حمل و نقل هفت تیر در طول سال خدمات قابل قبولی را ارائه دهد. برخی از خدمات حمل بار هفت تیر عبارتند از:

حمل کالا در سطح منطقه

این سرویس به صورت ویژه و در طول روز نیز سفارش می پذیرد. در صورت خرید کالا و نیاز به ماشین حمل بار با ما تماس بگیرید تا بلافاصله وانت بار به محل اعزام شود.

حمل لوازم اداری هفت تیر

شرکت باربری، صفر تا صد خدمات باربری ویژه ادارات را بر عهده دارد. حمل لوازم الکترونیکی حساس، نیاز به اقدامات ویژه ای دارد. دستگاه های کامپیوتر، فکس، چاپگرها و …. می بایست از قبل برای حمل، مقاوم سازی شوند.

باربری هفت تیر

اسباب کشی منزل

خدمات باربری هفت تیر برای ساکنین محل، شامل بسته بندی تا چیدمان خانه است. برای اینکه لوازم، دچار شکستگی و آسیب نشود از سرویس بسته بندی لوازم منزل با تخفیف ویژه استفاده کنید. بسته بندی به روش اروپایی و با جدیدترین تجهیزات روز دنیا انجام می شود. برای جابجایی اثاثیه از کارتن های مقاوم 5 لایه در 3 سایز مختلف استفاده می شود.

کارتن بزرگ برای لوازم سبک تر، کارتن متوسط برای وسایل و خرده ریزهای منزل، کارتن کوچک برای وسایل گرانبها و حساس، در نظر گرفته شده . برای لباس های مجلسی و کت و شلوار نیز از کارتن های بزرگ رگال دار استفاده می شود. توصیه می شود اشیا نفیس و قیمتی را به طور جداگانه بسته بندی کنید و با ماشین شخصی، حمل کنید.

اثاثیه سنگین منزل نظیر ساید بای ساید، گاو صندوق، میزهای بزرگ شیشه دار ناهارخوری و …. در بسته بندی های مخصوص قرار گرفته و جهت جلوگیری از آسیب به بدنه لوازم، از کارتن، پلاستیک حباب دار و یونولیت استفاده می شود.

ناوگان حمل و نقل باربری هفت تیر

شرکت حمل بار هفت تیر تهران مجهز به بزرگترین ناوگان حمل لوازم در کشور است. انواع ماشین باربری شامل وانت، کامیون، کامیونت و … برای حمل لوازم در نظر گرفته است. طبق تجارب قبلی پیشنهاد می شود در انتخاب ماشین حمل بار دقت کنید. قرار دادن لوازم کم در یک کامیون بزرگ، کار درستی نیست و می تواند خسارات زیادی به وسایل وارد کند. کوچک بودن ماشین نیز، هزینه های جابجایی را افزایش می دهد.

چنانچه در مورد انتخاب ماشین حمل بار یا تعداد کارگرها و خدمات باربری نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »

تعرفه شرکت باربری

تعرفه شرکت باربری | ویژگی های باربری مطمئن | تعهد به خدمات مشتری پیدا کردن شرکت مناسب برای تمام نیازهای حمل و

Read More »
پیمایش به بالا