باربری گیشا | انواع خدمات باربری گیشا در تهران

اسباب کشی و دردسرهایش یک طرف، بحث قیمت های نجومی باربری هم از سویی دیگر موجب نگرانی خانواده شده است. در واقع آدم نمی داند نگران پیدا کردن اتوبار خوب و کارگرهای حرفه ای باشد یا نگران جیب خود. متاسفانه بسیاری از باربری های غیر شرکتی نرخ های سرسام آوری را برای حمل اثاثیه طلب می کنند. به خصوص وقتی زمان کم باشد چاره ای جز قبول این قیمت ها نیست. اما دست نگهدارید. هزینه خدمات باربری گیشا به صورت شفاف از قبل اطلاع رسانی می شود. این هزینه را با قیمت هایی که بقیه باربری ها دریافت می کنند، مقایسه کنید.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

قیمت خدمات باربری گیشا

اتوبار گیشا عضو اتحادیه باربری تهران است در نتیجه طبق ضوابط شرکتی قیمت ها را تعیین می کند. شیوه کار به این صورت است که نرخ باربری همه ساله از سوی اتحادیه به شرکت های حمل بار معتبر، ابلاغ می شود. این هزینه برای کارگرهای باربری و دستمزد راننده و کامیون به طور جدا اعلام می شود. اما برخی عوامل موجب افزایش هزینه باربری می شوند از جمله این موارد:

خدمات باربری گیشا

افزایش ساعات کار در باربری گیشا

دستمزد کارگرها و خدمات باربری برای 4 ساعت اولیه، یکجا محاسبه می شود. این حداقل قیمت برای خدمات باربری است. اگر به هر علتی زمان حمل اثاثیه طولانی تر شود، قیمت ها نیز بیشتر خواهد شد. برای مثال اگر هنوز لوازم را بسته بندی نکرده باشید، این کار زمان را طولانی تر می کند.

طولانی بودن مسافت و ترافیک

اغلب افراد مایلند در روزهای آخر هفته و تعطیلات، کارهای اسباب کشی را انجام دهند. به این ترتیب سفارش های بیشتری در باربری گیشا برای این روزها ثبت می شود. از پیک کاری و شلوغی باربری که بگذریم یک موضوع مهم وجود دارد. این تنها شما نیستید که تعطیلات را برای اثاث کشی انتخاب کرده اید. خیلی های دیگر هم قصد دارند لوازم منزل را در همین روز جابجا کنند. ترافیک زیاد و دور بودن مبدا و مقصد بدون تردید زمان اسباب کشی را افزایش خواهد داد.

 

حمل اثاثیه سنگین در باربری گیشا

برای جابجایی وسایل بزرگ و سنگین دشواری زیادی وجود دارد. به خصوص وقتی راه پله ها تنگ و کوچک باشد، کار سخت تر هم می شود. برای مثال گاهی لازم است تا درب ساید بای ساید جدا شده و در محل مونتاژ شود. یا برای حمل گاو صندوق های بزرگ نیاز به ابزار خاصی می باشد. اگر بار سنگین در بین اثاثیه داشته باشید این وسیله جداگانه قیمت گذاری می شود. بار سنگین شامل قیمت گذاری پایه نیست و اغلب توافقی انجام می شود.

تعداد طبقات و مسیر های نامناسب

یکی دیگر از مواردی که هزینه های پایه در باربری گیشا را افزایش می دهد تعداد طبقات ساختمان است. در گیشا اغلب ساختمان های مسکونی و اداری به صورت مجتمع های آپارتمانی هستند. قیمت پایه برای هر طبقه اضافی، کمی بیشتر می شود. این مورد از قبل اطلاع رسانی می شود و هیچ هزینه ای خارج از توافق در محل دریافت نخواهد شد.

چنانچه مسیر توقف کامیون تا محل حمل اثاثیه زیاد باشد هم به طبع سرعت کار کمتر شده و در نتیجه ساعات کار بیشتر می شود. برای مثال اگر کوچه خیلی باریک باشد و کامیون نتواند در کنار درب حیاط بایستد مسافت طولانی تر میشود.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن