آینده ارز دیجیتال چگونه به نظر می رسد؟

ارز دیجیتال

همه سر و صداها در سال 2009 با گسترش بیت کوین آغاز شد ، که در آن زمان برای اکثر مردم جدید و ناشناخته بود. اما اکنون تقریباً همه موارد مربوط اعم از بیت کوین و علاقه به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال یا شروع کار به عنوان یک معامله گر رشد کرده اند. اگرچه سابقه طولانی ندارند ، اما ارزهای رمزنگاری باعث ایجاد تحریک در بازارهای مالی شده و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند.

Teeka Tiwari ، معامله گر سابق وال استریت به کارشناس ارز دیجیتال تبدیل شده و اخیراً در مورد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بحث کرده و توضیح می دهد که چرا اکنون زمان خرید بیت کوین است. طی شش ماه گذشته ، تیواری در یک تور جهانی به بررسی پدیده نادر بازار رمزنگاری پرداخته است. او به عنوان یک تاجر با تجربه ، در مورد برخی از جنبه های هیجان انگیز ارز دیجیتال صحبت می کند و پیش بینی های در مورد آینده ای دارد که قبلاً نشنیده ایم.

بیت کوین پس از همه گیری ویروس کرونا

ما شاهد بودیم که بیت کوین در طول همه گیری ویروس کرونا به حدود 3000 دلار کاهش می یابد. با این حال ، این دوام زیادی نداشت و صعود کرد و به 10،000 دلار رسید. علاقه مندان به کریپتو نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا هوشمندی برای سرمایه گذاری در بیت کوین پس از همه گیری وجود دارد ، ابراز نظر کرده اند ، با این حال بسیاری گفته اند که این مانند یک شروع جدید است.

تیواری بسیار خوشبین است و می گوید ویروس کرونا قیمت بیت کوین را در سال 2020 به 100،000 دلار ارسال می کند. اخیراً او برای The Keizer Report ، آخرین نسخه از مجله خبری RT خود صحبت کرد و توضیح داد که وحشت جهانی تأثیر عمیقی بر جذب بیت کوین در سال جاری خواهد داشت.

آیا حالا در واقع زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بیت کوین است؟

پیش بینی آنچه در مورد ارز دیجیتال اتفاق می افتد آسان نیست. اما آنچه اکثر سرمایه گذاران می خواهند درباره آن بدانند پیدا کردن زمان مناسب برای سرمایه گذاری در کریپتو است. خوب ، آیا این زمان مناسب برای سرمایه گذاری در بیت کوین است؟ عقاید مختلفی وجود دارد ، و برخی نیز شکاک بوده اند. با این حال ، با کاهش دوباره  بیت کوین در سال جاری و افزایش سریع بیت کوین به 10،000 دلار ، به نظر نمی رسد اگر اکنون سرمایه گذاری کنید ، با ریسک بزرگی روبرو خواهید شد.

در این مورد ، تیواری دید کاملاً متفاوت دارد. او معتقد است ما به دلیل پدیده نادری که قرار است بازار کریپتو را تحت تأثیر قرار دهد ، در یک تاریخ منحصر به فرد هستیم. او می گوید یک واقعه محرک وجود دارد که  در واقع کد برنامه ریزی شده است که بیت کوین را قدرت می دهد. و این باعث ایجاد بازار خوبی در ارز دیجیتال می شود. اتفاقی که از سال 2017 ما آن را ندیده ایم.

کدام سکه درخشانترین آینده را دارد؟

بیت کوین از ابتدا پادشاه ارزهای رمزنگاری شده بوده است. در بسیاری از موارد ، رمزپایه را به عنوان مترادف ارزهای دیجیتال استفاده می شود. مطمئناً می توانیم بگوییم که بیت کوین برای ماندن اینجاست و جایی برای بحث نیست. با این حال ، صحبت های زیادی در مورد بهترین سکه های آینده وجود دارد؟ طبق گفته یاهو ، چهار ارز رمزنگاری برای سرمایه گذاری در سال 2020 وجود دارد: بیت کوین ، اتریوم ، NEO و EOS.

در این حالت ، تیواری می گوید که پنج سکه وجود دارد که بسیار مناسب برای سرمایه گذاری خواهند بود. علاوه بر این ، او معتقد است که این سکه ها می توانند 500 دلار را به 5 میلیون دلار تبدیل کنند. وی تأکید می کند که مردم ترسی دارند که مانع از سرمایه گذاری آنها می شود اما بررسی ها نشان می دهد که ترس نباید باعث شود کسی از سرمایه گذاری در این حوزه دست بردارد.

صحبت از لندن رئال ، نمایشی که توسط برایان رز برگزار شد ، تیواری سعی می کند تا مردم را به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال برای کسب سود ترغیب کند.

“اگر فقط رمزارز مشهوری   را انتخاب  کنید و بگذارید بگوییم 5 مورد از آنها را خریداری می کنید. شما 500 دلار در هرکدام قرار داده اید ، که 2.500 دلار است. در صورت از دست دادن 2500 دلار ، قرار نیست کسی را بکشید. این ممکن است کمی برای شما هزینه داشته باشد ، اما به قیمت جانتان تمام نخواهد شد.

تیواری میزبان رویدادی است که او “5. نهایی” را منتشر خواهد کرد. این پنج سکه انتخاب نهایی او  است که وی معتقد است می تواند 500 دلار را به 5 میلیون دلار تبدیل شود. اگر می خواهید درباره این رویداد اطلاعات بیشتری کسب کنید ، آن را در اینجا 5coinsto5million.io بررسی کنید.

منبع

انتشار دهید

مطالب

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی یکی از نکات مهم هنگام اسباب کشی در منطقه فاطمی این است که از خدمات بهترین باربری در فاطمی دریافت کنید. زیرا بدین ترتیب خیالی آسوده ای از بابت لوازم و اثاثیه خود و سلامت رسیدن آنها خواهید داشت. این باربری ها به دلیل سابقه

Read More »
بابری گیشا در تهران | حمل اثاثیه منزل گیشا | حمل لوازم اداری گیشا

لیست پنج تایی بهترین باربری در گیشا

لیست پنج تایی بهترین باربری در گیشا | اتوبار گیشا اگر در منطقه گیشا زندگی می کنید و تصمیم دارید اسباب کشی کنید، باید از خدمات بهترین باربری در گیشا بهره مند شوید. باربری های این منطقه همواره در راستای رضایت مشتریان خود، تجهیزات خود را از قبیل لوازم بسته بندی، ناوگان باربری و …

Read More »
باربری یوسف آباد | حمل لوازم اداری در یوسف آباد

لیست پنج تایی بهترین باربری در یوسف آباد

لیست پنج تایی بهترین باربری در یوسف آباد | اتوبار یوسف آباد اگر در منطقه زندگیتان به دنبال بهترین باربری در یوسف آباد هستید، می توانید لیست ذیل را بررسی کنید. به طور معمول، باربری های معتبر و شناخته شده، به جهت ارائه خدمات با کیفیت و ایمن، مشتریان وفاداری را به خود اختصاص می

Read More »
باربری بین شهری با کمرشکن

باربری بین شهری با کمرشکن

خدمات و باربری بین شهری با کمرشکن یکی از موارد حائز اهمیت و یکی از رایج ترین سفارشات بسیاری از مشتریان است. باربری بین شهری با کمرشکن به موارد متعددی وابسته است. در وهله اول، ابعاد، تناژ و وزن نهایی بار اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور کلی، کمرشکن ها به سه دسته 2 محور،

Read More »
بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ

بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ: راهنمای کامل برای حمایت از دستگاه‌هایتان

هنگامی که نیاز به اسباب کشی کامپیوتر و لپ تاپ‌های خود دارید، بسته بندی مناسب برای این دستگاه‌ها امری بسیار حیاتی است. در این مقاله، به بررسی روش‌های صحیح بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ برای اسباب کشی می‌پردازیم تا دستگاه‌هایتان در طی حمل و نقل محافظت شده و سالم به مقصد برسند. اهمیت بسته

Read More »
ارزیابی هزینه‌ها و راهکارهای صرفه‌جویی در حمل بارهای سنگین

ارزیابی هزینه‌ها و راهکارهای صرفه‌جویی در حمل بارهای سنگین

حمل بارهای سنگین یکی از چالش‌های اساسی برای همه فعالان در صنعت لجستیک است که غلبه بر آن، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تامین تجهیزات و زیرساخت‌های مناسب دارد. بارهای سنگین معمولا شامل تجهیزات صنعتی، ساختمانی و راهسازی هستند که وزن، ابعاد و یا حجم آن‌ها از حد معمول فراتر رفته است. انتقال بارهای سنگین ممکن

Read More »
پیمایش به بالا