آینده ارز دیجیتال چگونه به نظر می رسد؟

ارز دیجیتال

همه سر و صداها در سال 2009 با گسترش بیت کوین آغاز شد ، که در آن زمان برای اکثر مردم جدید و ناشناخته بود. اما اکنون تقریباً همه موارد مربوط اعم از بیت کوین و علاقه به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال یا شروع کار به عنوان یک معامله گر رشد کرده اند. اگرچه سابقه طولانی ندارند ، اما ارزهای رمزنگاری باعث ایجاد تحریک در بازارهای مالی شده و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند.

Teeka Tiwari ، معامله گر سابق وال استریت به کارشناس ارز دیجیتال تبدیل شده و اخیراً در مورد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بحث کرده و توضیح می دهد که چرا اکنون زمان خرید بیت کوین است. طی شش ماه گذشته ، تیواری در یک تور جهانی به بررسی پدیده نادر بازار رمزنگاری پرداخته است. او به عنوان یک تاجر با تجربه ، در مورد برخی از جنبه های هیجان انگیز ارز دیجیتال صحبت می کند و پیش بینی های در مورد آینده ای دارد که قبلاً نشنیده ایم.

بیت کوین پس از همه گیری ویروس کرونا

ما شاهد بودیم که بیت کوین در طول همه گیری ویروس کرونا به حدود 3000 دلار کاهش می یابد. با این حال ، این دوام زیادی نداشت و صعود کرد و به 10،000 دلار رسید. علاقه مندان به کریپتو نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا هوشمندی برای سرمایه گذاری در بیت کوین پس از همه گیری وجود دارد ، ابراز نظر کرده اند ، با این حال بسیاری گفته اند که این مانند یک شروع جدید است.

تیواری بسیار خوشبین است و می گوید ویروس کرونا قیمت بیت کوین را در سال 2020 به 100،000 دلار ارسال می کند. اخیراً او برای The Keizer Report ، آخرین نسخه از مجله خبری RT خود صحبت کرد و توضیح داد که وحشت جهانی تأثیر عمیقی بر جذب بیت کوین در سال جاری خواهد داشت.

آیا حالا در واقع زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بیت کوین است؟

پیش بینی آنچه در مورد ارز دیجیتال اتفاق می افتد آسان نیست. اما آنچه اکثر سرمایه گذاران می خواهند درباره آن بدانند پیدا کردن زمان مناسب برای سرمایه گذاری در کریپتو است. خوب ، آیا این زمان مناسب برای سرمایه گذاری در بیت کوین است؟ عقاید مختلفی وجود دارد ، و برخی نیز شکاک بوده اند. با این حال ، با کاهش دوباره  بیت کوین در سال جاری و افزایش سریع بیت کوین به 10،000 دلار ، به نظر نمی رسد اگر اکنون سرمایه گذاری کنید ، با ریسک بزرگی روبرو خواهید شد.

در این مورد ، تیواری دید کاملاً متفاوت دارد. او معتقد است ما به دلیل پدیده نادری که قرار است بازار کریپتو را تحت تأثیر قرار دهد ، در یک تاریخ منحصر به فرد هستیم. او می گوید یک واقعه محرک وجود دارد که  در واقع کد برنامه ریزی شده است که بیت کوین را قدرت می دهد. و این باعث ایجاد بازار خوبی در ارز دیجیتال می شود. اتفاقی که از سال 2017 ما آن را ندیده ایم.

کدام سکه درخشانترین آینده را دارد؟

بیت کوین از ابتدا پادشاه ارزهای رمزنگاری شده بوده است. در بسیاری از موارد ، رمزپایه را به عنوان مترادف ارزهای دیجیتال استفاده می شود. مطمئناً می توانیم بگوییم که بیت کوین برای ماندن اینجاست و جایی برای بحث نیست. با این حال ، صحبت های زیادی در مورد بهترین سکه های آینده وجود دارد؟ طبق گفته یاهو ، چهار ارز رمزنگاری برای سرمایه گذاری در سال 2020 وجود دارد: بیت کوین ، اتریوم ، NEO و EOS.

در این حالت ، تیواری می گوید که پنج سکه وجود دارد که بسیار مناسب برای سرمایه گذاری خواهند بود. علاوه بر این ، او معتقد است که این سکه ها می توانند 500 دلار را به 5 میلیون دلار تبدیل کنند. وی تأکید می کند که مردم ترسی دارند که مانع از سرمایه گذاری آنها می شود اما بررسی ها نشان می دهد که ترس نباید باعث شود کسی از سرمایه گذاری در این حوزه دست بردارد.

صحبت از لندن رئال ، نمایشی که توسط برایان رز برگزار شد ، تیواری سعی می کند تا مردم را به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال برای کسب سود ترغیب کند.

“اگر فقط رمزارز مشهوری   را انتخاب  کنید و بگذارید بگوییم 5 مورد از آنها را خریداری می کنید. شما 500 دلار در هرکدام قرار داده اید ، که 2.500 دلار است. در صورت از دست دادن 2500 دلار ، قرار نیست کسی را بکشید. این ممکن است کمی برای شما هزینه داشته باشد ، اما به قیمت جانتان تمام نخواهد شد.

تیواری میزبان رویدادی است که او “5. نهایی” را منتشر خواهد کرد. این پنج سکه انتخاب نهایی او  است که وی معتقد است می تواند 500 دلار را به 5 میلیون دلار تبدیل شود. اگر می خواهید درباره این رویداد اطلاعات بیشتری کسب کنید ، آن را در اینجا 5coinsto5million.io بررسی کنید.

منبع

انتشار دهید

مطالب

حمل اثاثیه منزل در شرق تهران

حمل اثاثیه منزل در شرق تهران

حمل اثاثیه منزل در شرق تهران یکی از خدماتی است که با توجه به نیازهای روزافزون مردم در این منطقه، به طور گسترده‌ای ارائه می‌شود. از جمله مزایای استفاده از خدمات حمل اثاثیه منزل در شرق تهران، اطمینان از سلامت وسایل در حین جابجایی، بسته‌بندی حرفه‌ای و حمل و نقل ایمن است. با توجه به

Read More »
جابجایی آکواریوم در اسباب کشی

جابجایی آکواریوم در اسباب کشی

جابجایی آکواریوم در اسباب کشی نیازمند دقت و برنامه ریزی دقیق است تا هم از سلامت ماهی ها و هم از آسیب دیدگی آکواریوم جلوگیری شود. ابتدا باید ماهی ها را به ظرف های مناسب با آب آکواریوم منتقل کنید تا در حین جابجایی در شرایط مطلوب باقی بمانند. سپس آب آکواریوم را به تدریج

Read More »
باربری ترانزیت چیست؟

باربری ترانزیت چیست؟

باربری ترانزیت به فرآیند حمل و نقل کالا از یک کشور به کشور دیگر گفته می شود، که در این میان کالا از کشور ثالث عبور می کند. این نوع حمل و نقل معمولا برای مسافت های طولانی و به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه انجام می شود. در باربری ترانزیت، کالاها ممکن

Read More »
راهکارهای اسباب کشی در سال تحصیلی فرزندان

راهکارهای اسباب کشی در سال تحصیلی فرزندان

راهکارهای اسباب کشی در سال تحصیلی برای خانواده ها می تواند چالش برانگیز باشد. زیرا نیاز به هماهنگی بین تعهدات تحصیلی فرزندان و فرآیند اسباب کشی است. یکی از مهم ترین نکات جهت تسهیل این فرآیند، برنامه ریزی دقیق و پیش از زمان جابجایی است. شروع زود هنگام و فهرست بندی وظایف می تواند به

Read More »
بار برگشتی چیست؟

بار برگشتی چیست؟

بار برگشتی در حمل و نقل و لجستیک به باری گفته می شود که در مسیر برگشت خودروی حمل بار، به منظور بهینه سازی استفاده از ظرفیت خودرو و کاهش هزینه های سفر، بارگیری می شود. این نوع بارگیری به ویژه در صنعت حمل و نقل کالا کاربرد دارد. جایی که شرکت ها تلاش می

Read More »
بیمه باربری چیست و چه مزیت هایی دارد؟

بیمه باربری چیست و چه مزیت هایی دارد؟

بیمه باربری نوعی بیمه است که جهت پوشش خسارات و زیان های احتمالی به بار و کالاهایی که طی فرآیند حمل و نقل (چه در داخل و چه در سطح بین المللی) متحمل می شوند، طراحی شده است. این بیمه می تواند شامل انواع مختلف حمل و نقل از جمله زمینی، هوایی، دریایی و ریلی

Read More »
پیمایش به بالا