باربری سردار جنگل | ارائه خدمات ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل

باربری سردار جنگل یکی از معروف ترین مناطق تحت پوشش باربری نور است. این شرکت باربری صفر تا صد خدمات باربری و اسباب کشی را بر عهده دارد. خدمات ارائه شده و همچنین نرخ گذاری ها در اتوبار سردار جنگل طبق مصوبات اتحادیه باربری تهران است. تیم باربری مجرب در محدوده سردار جنگل آماده ارائه خدمات با کیفیت و ارزان است.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

 

تیم باربری زبده در اتوبار سردار جنگل تهران

یکی از بزگترین مزایای تیم باربری سردار جنگل، به کارگیری نیروهای جوان و با تجربه است. اگر قصد جابجایی و اثاث کشی دارید با بهترین ها تماس بگیرید. کارگر حمل بار ماهر و آموزش دیده در باربری سردار جنگل لوازم منزل را با رعایت اصول ایمنی و احتیاط لازم به ماشین حمل می کند. همه تجارب تلخ اسباب کشی های قبلی را فراموش کنید در این شرکت باربری افراد حرفه ای و کاربلد کارهای را بر عهده دارد و هیچگونه آسیبی به لوازم نمی
در ضمن کلیه افراد متقاضی کار در بابری دارای اسناد هویتی و گواهی سلامت بوده و از قبل مورد سنجش قرار گرفته اند. جهت جلوگیری از ویروس کرونا، اقدامات لازم در حین حمل وسایل انجام می شود.

بسته بندی وسایل طبق اصول استاندارد

طریقه چیدن لوازم و خرده ریزها داخل کارتن اسباب کشی یک مهارت ویژه است. در صورت تمایل با سپردن کارهای بسته بندی به شرکت باربری سردار جنگل می توانید از خدمات حرفه ای بسته بندی و حمل بار استفاده کنید. تجهیزات بسته بندی از سوی شرکت به محل آورده می شود.

 • کارتن های 5 لایه در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ
 • پلاستیک های حباب دار جهت ایمنی لوازم داخل کارتن ها
 • یونولیت برای قسمت های خالی داخل کارتن ها
 • بسته بندی اصولی لوازم الکتریکی و حساس
 • استفاده از کارتن کوچک برای اشیا قیمتی
باربری سردار جنگل تهران

حمل و نقل راحت با باربری سردار جنگل

یکی از بزرگترین مشکلات در موقع اثاث کشی، پیدا کردن ماشین حمل بار و راننده حرفه ای است. ماشین های مسقف حمل بار سردار جنگل، مجهز به پتو، طناب، لوازم ایمنی و محکم کاری هستند. برای اینکه لوازم در حین حمل و نقل آسیب نبیند بدنه کانتین از داخل، این سازی شده است. کامیون های حمل بار همگی از داخل موکت کاری شده اند تا در موقع چیدمان بار، آسیبی به وسایل وارد نشود.

چیدمان صحیح و اصولی وسایل داخل کامیون نیز یک تخصص ویژه است که تیم باربری به آن واقف است. استفاده از پتو در بین وسایل، مانع اصطکاک و به هم خوردن وسایل در حین حرکت می شود. این کار توسط راننده انجام می شود تا احتمال اسیب و شکست وسایل تا حد زیادی کمتر شود.

قیمت خدمات شرکت باربری

پیشنهاد می شود ساعات اول را برای حمل بار انتخاب کنید تا خیابان هاخلوت تر باشد. فاصله مسافت مبدا و مقصد روی قیمت باربری تاثیر دارد. اگر در اوج ترافیک روزانه از خدمات اسباب کشی استفاده کنید قطعا زمان زیادی را از دست خواهید داد. ترافیک در طول روز سنگین تر است. به طورکلی این موارد روی هزینه ها تاثیر می گذارد:

 • مدت زمان اسباب کشی در باربری سردار جنگل
 • حجم و میزان وسایل
 • خدمات اضافی نظیر بسته بندی وسایل
 • حمل اثاثیه سنگین در باربری
 • حمل بار به شهرستان
 • تعداد کارگر حمل بار

باربری سردار جنگل تهران آمادگی قبول سفارش حمل بار در همه ایام هفته دارد.

حتما برای روزهای تعطیل از قبل سفارش خود را رزرو کنید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن