باربری اقدسیه | حمل اثاث سنگین در باربری اقدسیه تهران

اگر قصد اسباب کشی دارید و به دنبال بهترین باربری در اقدسیه هستید، می توانید لیست آورده شده در این مقاله را بررسی کنید. این باربری ها در منطقه اقدسیه، دارای اعتبار بالایی بوده و امکانات پیشرفته و خودروهای به روز شده ای دارند تا بتوانند بهترین خدمات را به عنوان باربری اقدسیه ارائه کنند. در اینجا لیستی از اتوبار اقدسیه برای کمک به شما ارائه شده است.

باربری نور

شرکت باربری نور، به عنوان اتوبار در منطقه اقدسیه مطرح است که با بهره مندی از مدیریتی قوی و پرسنل آموزش دیده و حرفه ای، خدمات حمل و نقل اسباب و اثاثیه منازل و ادارات را با بالاترین کیفیت ارائه می کند. این اتوبار اقدسیه،  با سابقه ای 10 ساله در این حوزه حمل و نقل اعتبار بالایی را کسب کرده و مشتریان وفاداری را جذب نموده است. اگر قصد دارید اسباب کشی کرده و به آدرس دیگری نقل مکان کنید، می توانید روی تجربه و تخصص پرسنل مجرب باربری نور حساب کنید.

باربری نور

باربری کاج در اقدسیه

باربری کاج، در لیست بهترین باربری در اقدسیه قرار دارد که با به کارگیری افراد مجرب و متخصص در این حوزه، توانسته است خدمات کاملی را در حوزه حمل و نقل لوازم و اثاثیه ارائه کند و رضایت مشتریان خود را در این منطقه به دست آورد. کلیه وسایل نقلیه این باربری مجهز و به روز شده است و به عنوان باربری اقدسیه، بدون اتلاف وقت و کاملا ایمن، لوازم منازل و شرکت ها را جابجا کرده و در مقصد تحویل می دهد.

باربری کاج در اقدسیه

اتوبار اقدسیه بارکوب

باربری بارکوب نیز در لیست بهترین باربری در اقدسیه قرار داد که در این منطقه خدمات باربری باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. برای حمل اثاثیه منزل یا شرکت در اقدسیه، می توانید به این باربری اعتماد کنید. کادر مجرب و متخصص این شرکت با توجه به آموزش هایی که پشت سر گذاشته اند، به خوبی با مشتری تعامل داشته و خدمات بسته بندی، چیدمان و تخلیه بار در مقصد را در بهترین شرایط ممکن ارائه می کنند. ضمن آنکه این شرکت همواره در جهت ارائه خدمات به موقع، خودروهای حمل را به روز رسانی می کند.

اتوبار اقدسیه بارکوب

باربری فردین تجارت

باربری فردین تجارت، به عنوان اتوبار اقدسیه در این منطقه خدمات خود را ارائه می کند. این شرکت باربری که بسته بندی وسایل منزل و شرکت را به همراه جابجایی ایمن لوازم انجام می دهد، پرسنلی کارآمد را در اختیار داشته و رضایت مشتریان را در اولویت خود قرار داده است. این شرکت اسباب کشی حرفه ای را به همراه ماشین های مجهز خود انجام داده و کلیه لوازم و اثاثیه را هنگام حمل و نقل آنها بیمه می کند. ضمن آنکه می توانید پیش از اسباب کشی، مشاوره های لازم در خصوص بسته بندی و چیدمان لوازم را از کارشناسان این شرکت دریافت کنید.

باربری فردین تجارت

اتوبار اقدسیه اطلس بار

اطلس بار نیز در لیست بهترین باربری در اقدسیه است که سرویس های ویژه ای را در منطقه اقدسیه ارائه می کند. اگر ساکن این منطقه هستید، می توانید با این باربری اقدسیه تماس گرفته و اسباب و اثاثیه خود را به آدرس جدید منتقل کنید. خدمات ارائه شده در ایمنی کامل و با دقت تمام انجام خواهد شد. می توانید بسته بندی لوازم را به پرسنل آموزش دیده اطلس بار بسپارید.

اتوبار اقدسیه اطلس بار

یکی از چالش های اسباب کشی، پیدا کردن یک شرکت باربری مطمئن و حرفه ای است. افراد غیر حرفه ای و کارگرهای آزاد و غیر شرکتی نمی توانند وسایل را سالم به مقصد برسانند. حمل بار و اسباب کشی در اقدسیه یک تخصص حرفه ای است که باربری اقدسیه در سطح منطقه ارائه می دهد. قدیمی های محل از خدمات اتوبار اقدسیه به نیکی یاد می کنند. کسب رضایت صد در صدی در سفارش های حمل اثاثیه منزل و حمل لوازم اداری در اقدسیه، افتخار ما در شرکت حمل بار اقدسیه است.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

خدمات باربری اقدسیه

محله اقدسیه تهران از شمال به کاشانک، از جنوب به موحد دانش، از غرب به پارک نیاوران و از شرق به آجودانیه منتهی می شود. اقدسیه از مناطق شمالی تهران است که زمانی مزارع کشاورزی و باغات زیادی را در بر داشت. این روزها اقدسیه با خانه ها و آپارتمان های خود از محبوب ترین مناطق تهران به حساب می آید. در همه ایام سال عده ای در حال رفت و آمد و جابجایی خانه در منطقه اقدسیه هستند. اتوبار اقدسیه خدمات مختلفی را در سطح منطقه ارائه می دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

باربری اقدسیه
 • اعزام کارگر باربری جهت بسته بندی لوازم در باربری اقدسیه
 • اعزام کارگر حمل بار به صورت ساعتی و به تعداد مورد نیاز
 • ماشین حمل بار مسقف برای اسباب کشی دارای پتوهای اضافی
 • ارائه خدمات باربری در همه روزهای هفته و حتی تعطیلات با هماهنگی
 • حمل بار به شهرستان با صدور بیمه نامه و اخذ مجوزهای لازم

خدمات بسته بندی دراتوبار اقدسیه

تیم حرفه ای و کار بلد کارگر حمل اثاثیه منزل و حمل لوازم اداری اقدسیه، تجربه خوبی در زمینه پکیج لوازم خانگی دارند. در صورتی که بخواهید همه عملیات بسته بندی لوزام منزل با رعایت اصول ایمنی در باربری اقدسیه انجام می شود. برای بسته بندی لوازم شکستنی از کارتن اسباب کشی پنج لایه استفاده می شود. مابین لوازم شکستنی و خرده ریزها با پلاستیک ضربه گیر حباب دار، تقویت می شود.

بسته بندی وسایل بزرگتر توسط بابل رپ های ضربه گیر به صورت کامل انجام می شود. دورتادور مبلمان و وسایل چوبی سلفون کشی شده و در گوشه میزها و پایه مبل ها از کارتن برای جلوگیری از شکستگی و خراشیدگی استفاده می شود.

اتوبار اقدسیه تهران | اسباب کشی در اقدسیه | حمل اثاثیه منزل اقدسیه

خدمات حمل اثاثیه سنگین در اتوبار اقدسیه

اتوبار اقدسیه متخصص در حمل وسایل سنگین و در ابعاد بزرگ است. برای ارسال تجهیزات مناسب لازم است تا از قبل در مورد این وسایل به باربری اطلاع دهید. حمل وسایل سنگین در تخصص ماست لوازم سنگین شامل این موارد است:

 • گاو صندوق
 • جابجایی پیانو در اتوبار اقدسیه
 • یخچال ساید بای ساید
 • یخچال فریزرهای بزرگ
 • بوفه های عریض ویترین دار
 • و …….

هزینه خدمات اسباب کشی در باربری اقدسیه

باربری نور مفتخر است خدمات حمل بار اداری و اثاثیه منزل در سطح منطقه اقدسیه را بر عهده دارد. ما یک شرکت باربری شبانه روزی هستیم و در صورت نیاز خدمات باربری را در همه ساعات ارائه می دهیم. هزینه اتوبار برای 4 ساعت اولیه ثابت بوده و به صورت توافقی از قبل اطلاع رسانی می شود.این موارد در تعیین قیمت اثرگذار است:

 • حجم بار
 • دوری مسافت
 • تعداد طبقات آپارتمان
 • حمل اثاثیه سنگین
 • دستمزد کارگران
 • افزایش زمان حمل بار
 • نوع و امکانات ماشین حمل بار

تماس با ما

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا