Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/negaran1/barnoor.com/wp-content/plugins/astra-addon/addons/blog-pro/classes/class-astra-ext-blog-pro-images-resizer.php on line 166
خدمات باربری چیتگر | حمل لوازم اداری چیتگر | حمل اثاثیه منزل چیتگر

باربری چیتگر اتوبار ارزان قیمت در منطقه

بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند به مناطق اطراف دریاچه چیتگر نقل مکان کنند تا از اکوسیستم منطقه و چشم انداز زیبای دریاچه بهره ببرند. پیدا کردن یک اتوبار خوب در منطقه چیتگر به دلیل بافت محلی، کمی دشوار است. ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل لوازم اداری در چیتگر و سطح وسیع منطقه 22 توسط باربری چیتگر انجام می شود. محدوده خدمات اتوبار چیتگر شامل مناطق دهکده المپیک، آزاد راه آزادگان و حتی شهرک سینمایی غزالی نیز می شود. باربری نور بهترین قیمت باربری در چیتگر را ارائه می دهد.

خدمات باربری چیتگر شامل چه مواردی است؟

صفر تا صد حمل بار در اتوبار محلی چیتگر انجام می شود. با توجه به امکان دسترسی منطقه به اتوبان های تهران کرج و آزادگان، باربری بین شهری نیز از این منطقه به سادگی انجام می شود. به این ترتیب عمده فعالیت اتوبار شامل ارائه خدمات اثاث کشی در تهران و حمل بار به شهرستان است. برخی از این خدمات عبارتند از:

بسته بندی وسایل منزل

این روزها بسته بندی اثاثیه خودش یک تخصص به حساب می آید. با توجه به مشغله زیاد افراد و همچنین دشواری بسته بندی لازم است تا یک شرکت حرفه ای کارهای بسته بندی را بر عهده بگیرید. در این راستا کلیه کارهای بسته بندی در کارتن اسباب کشی و طناب کشی و غیره توسط باربری چیتگر انجام می شود.این کار مزایای زیادی را به همراه دارد از جمله:

  • بسته بندی حرفه ای و اصولی در کوتاه ترین زمان
  • کاهش زمان اسباب کشی و حمل بار
  • کاهش خطر آسیب به لوازم و ظروف شکستنی
  • بالا رفتن سرعت باربری به دلیل بسته بندی صحیح
  • اسباب کشی راحت و بی دردسر بدون استرس و نگرانی

حمل اثاثیه منزل در باربری چیتگر

خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه خانگی از خدمتی است که اتوبار چیتگر در ان تخصص دارد. ما بهترین وسایل نقلیه و ماشین حمل بار را متناسب با حجم اثاثیه به محل اعزام می کنیم. کارگرهای با تجربه شرکت آمادگی جسمی زیادی دارند و می توانند به سهولت اثاثیه منزل را جابجا کنند.

جابجایی لوازم اداری در اتوبار چیتگر

حمل دستگاه های بزرگ اداری، وسایل حساس الکترونیکی و … را در بهترین باربری تهران انجام دهید. تیم حرفه ای کادر حمل بار چیتگر در زمینه حمل لوازم اداری در چیتگر تخصص دارند. استفاده از پوشش های مناسب و سلفون کشی برای جلوگیری از آسیب به میز و صندلی های اداری امکان پذیر است.

حمل بار به شهرستان در باربری چیتگر

جهت باربری بین شهری از وانت بار یا خاور و نیسان و … استفاده می شود. با توجه به طولانی بودن مسافت و سفر جاده ای لازم است تا وسایل به صورت صحیح بارگیری شده و با پتو و طناب کشی در کامیون ثابت شود.

صدور بارنامه و بیمه باربری برای حمل بار به شهرستان توسط اتوبار انجام یم شود. باربری چیتگر کلیه بارهای بین شهری را بیمه می کند و در صورت بروز خسارت همه زیان مالی قابل پرداخت از طریق شرکت بیمه می باشد.

ماشین حمل بار بین شهری کامیون های مسقف و کانتین دار است که با توجه به حجم بار استفاده می شود. در صورتی که بار کم باشد می توان از وانت بار نیز استفاده کرد. جهت ثبت سفارش خدمات باربری با بهترین قیمت باربری در چیتگر می توانید با کارشناسان باربری نور تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن