لیست پنج تایی بهترین باربری های نیاوران | اتوبار نیاوران

اگر تصمیم دارید در منطقه نیاوران به منزلی جدید نقل مکان کنید و نیاز به باربری مطمئنی دارید، می توانید از این لیست بهترین باربری در نیاوران، گزینه مناسب را انتخاب کنید. این شرکت های  باربری نیاوران دارای امکانات کاملی از هستند و خدمات اسباب کشی در منطقه نیاوران را ارائه می کنند. در اینجا لیستی از چند اتوبار نیاوران آورده شده است:

باربری نور در نیاوران

شرکت باربری نور، یکی از شرکت های موفق در لیست بهترین باربری در نیاوران محسوب می شود که دارای سابقه 10 ساله در حوزه حمل و نقل اثاثیه منزل و ادارات داشته و همواره رضایت مندی مشتریان را در اولویت خدمات خود قرار داده است. این باربری نیاوران، دارای بیمه رایگان بوده و خدمات بسته بندی باکیفیتی را ارائه می کند. کارشناسان این باربری، در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشته باشید، همواره در خدمت گذاری آماده هستند. اتوبار نیاوران نور، با به روزرسانی خودروهای خود از قبیل کامیونت، نیسان و … اثاثیه شما را ایمن و دقیق در مبدا بارگیری کرده و در مقصد تحویل می دهد.

باربری نور در نیاوران

اتوبار سریع بار

شرکت باربری و اتوبار سریع بار، با سابقه ای 20 ساله در حوزه حمل و نقل لوازم و اثاثیه منازل فعالیت داشته و خدمات بسته بندی و حمل لوازم و دستگاه های ادارت و شرکت ها را در بالاترین کیفیت ارائه می کند. این شرکت باربری در نیاوران که اسباب کشی در منطقه نیاوران را بر عهده دارد، دارای مجوز رسمی بوده و در منطقه دارای اعتبار بالایی است. می توانید خدمات اسباب کشی را در کوتاه ترین زمان و با دقت بالا از سریع بار دریافت کنید.

اتوبار سریع بار

اتوبار کاج

باربری کاج، خدمات اسباب کشی در منطقه نیاوران را در کیفیتی عالی ارائه می کند. این شرکت که دارای پرسنلی آموزش دیده است و خودروهای مجهزی در اختیار دارد، توانسته است خدمات به موقع، ایمن و باکیفیتی را به مشتریان خود در منطقه ارائه کند. نیروهای ماهر اسباب کشی این باربری در منطقه نیاوران، در بسته بندی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه مهارت کامل داشته و کارآزموده هستند. ضمن آنکه تعرفه باربری در این منطقه، مطابق با نرخ تعیین شده توسط اتحادیه خواهد بود.

اتوبار کاج

باربری باراست

باراست، خدمات باربری در نیاوران را با تمرکز بر رضایتمندی مشتریان خود ارائه می کند. این شرکت یکی از بهترین باربری های نیاوران محسوب می شود که خدمات کاملی از حمل و نقل اثاثیه منازل و شرکت ها را ارائه خواهد کرد. به راحتی می توانید بسته بندی لوازم منزل یا دستگاه های شرکت را به پرسنل کارآزموده این شرکت بسپارید و با خیالی آسوده آنها را در مقصد تحویل بگیرید. ضمن آنکه خدمات این باربری همراه با بیمه خواهد بود.

باربری باراست

باربری آرام بار در نیاوران

آرام بار از دیگر شرکت ها در لیست بهترین باربری در نیاوران است که دغدغه ساکنان این منطقه در خصوص جابجایی بار را از بین برده است. این مجموعه که همواره برنامه آموزشی برای پرسنل خود در بخش بسته بندی و حمل و نقل بار دارد، تمرکز خود را بر روی کسب رضایت بالاتر مشتریان شرکتی و شخصی قرار داده است. این مجموعه که از سال 1390 فعالیت خود را شروع کرده است، خدمات اسباب کشی در منطقه نیاوران را همراه با بیمه حمل و نقل ارائه می کند.

باربری آرام بار در نیاوران

نیاوران از مناطق شمالی تهران است که دارای خیابان های پر شیب و معماری ویژه ای است. اگر در یکی از خانه های ویلایی لوکس یا برج های مدرن و پنت هاوس های نیاوران زندگی می کنید برای اسباب کشی و سایر خدمات اتوبار در نیاوران باید از باربری کار بلد کمک بگیرید. باربری در نیاوران با دیگر مناطق کمی تفاوت دارد و این به خاطر بافت محلی و معماری منطقه می باشد. باربری نیاوران در شمال شرقی تهران خدمات حمل اثاثیه منزل در نیاوران و حمل لوازم اداری در نیاوران را بر عهده دارد.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

اتوبار نیاوران

اسباب کشی و جابه جایی و حمل اثاثیه منزل در نیاوران سخت و دشوار است که مدت ها وقت تان را می گیرد. کارهای اثاث کشی و حمل بار را به حرفه ای ها بسپارید و خود بر عملکرد تیم بابری نیاوران نظارت کنید. صفر تا صد اسباب کشی در اتوبار نیاوران انجام می شود. برخی از خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از:

 • اعزام ماشین حمل بار روباز و مسقف
 • اعزام کارگر ساده باربری به هر تعداد
 • خدمات بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه ای
 • خدمات اتوبار نیاوران در حمل جهیزیه
 • حمل اثاثیه منزل در تهران
 • حمل حمل لوازم اداری در نیاوران
 • حمل وسایل سنگین
 • حمل بار به شهرستان

باربری در نیاوران

سرعت، دقت و اطمینان با باربری نیاوران

یکی از مهم ترین مشکلات در اسباب کشی ها، آسیب به وسایل و شکستن لوازم و … است. این امر خسارات زیادی را به همراه دارد. اتوبار نیاوران با اعزام کارگر باربری با تجربه کار را ساده کرده است. کارگرهای اعزامی به محل همگی در این زمینه تجربه دارند و لوازم را طبق استاندارد صحیح جا به جا می کنند. در ضمن خیال تان بابت سالم رسیدن لوازم به منزل جدید راحت باشد. همه قراردادهای باربری در نیاوران شامل تضمین خسارت هستند. در صورت آسیب احتمالی به لوازم، باربری همه هزینه ها را پرداخت خواهد کرد.

باربری نیاوران و صرفه جویی در هزینه ها

قیمت باربری همیشه ثابت نیست برخی از شرکت های حمل بار هزینه های هنگفتی دریافت می کنند. کلیه خدمات باربری در نیاوران طبق نرخ اتحادیه قیمت گذاری شده و هزینه اضافی در محل دریافت نمی شود. کرایه کامیون و کارگر برای 4 ساعت اولیه ثابت در نظر گرفته و به ازای هر ساعت اضافی مبلغ بیشتری دریافت می شود.

کارگرهای بابری همگی حرفه ای هستند و این امر زمان حمل بار به کامیون را کاهش می دهد. به این ترتیب لزومی به پرداخت مبلغ اضافی نیست. برخی موارد روی قیمت باربری تاثیر دارند از جمله:

باربری نیاوران | خدمات اتوبار نیاوران | اسباب کشی در نیاوران | حمل اثاثیه منزل نیاوران
 • و بیش از بار یک کامیون
 • حمل بار سنگین شامل ساید بای ساید، گاو صندوق، پیانو، بوفه های ویترین دار بزرگ و …
 • دور بودن مسافت و ترافیک بالا در منطقه
 • بسته بندی لوازم حساس ( شکستنی، الکتریکی و …)

باربری نیاوران بهترین اتوبار شمال تهران آمادگی حمل بار به سراسر کشور را دارد. اسباب کشی حرفه ای توسط نیروهای متخصص، سهولت و سرعت در جا به جایی، تضمین سلامت لوازم در کنار هزینه های مقرون به صرفه توانسته رضایت صد در صد مشتریان در سفارش های قبلی را جلب کند.

جهت رزرو باربری در نیاوران برای روز و ساعت مورد نظر با باربری نور هماهنگ کنید! ترافیک کاری در تعطیلات و روزهای اخر هفته بیشتر است.

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران
پیمایش به بالا