لیست پنج تایی بهترین باربری در فرمانیه | اتوبار فرمانیه

اگر به دنبال بهترین باربری در فرمانیه هستید تا بتوانید خدمات باربری باکیفیتی را دریافت کرده و بار خود را به سلامت به مقصد برسانید، می توانید این لیست را مرور کنید. به طور معمول در اغلب شرکت های اتوبار فرمانیه، تجهیزات بسته بندی و حمل و نقل به روز رسانی شده و در راستای خدمت رسانی به مشتریان در سطح کیفی عالی است. در اینجا برخی از شرکت های باربری فرمانیه را معرفی کرده ایم:

باربری نور در فرمانیه

شرکت باربری نور، در لیست بهترین باربری در فرمانیه قرار داشته و خدمت باکیفیتی را با توجه به سابقه فعالیت خود ارائه می کند. اگر می خواهید در منطقه فرمانیه وسایل و اثاثیه منزل یا شرکت را منتقل کنید و به دنبال مرکز معتبر و قابل اعتماد هستید، می توانید از اتوبار و باربری نور بهره بگیرید. در این شرکت باربری فرمانیه، پرسنل مجرب و متخصصی فعالیت دارند که آموزش های لازم در این خصوص را پشت سر گذاشته و تجربه کافی برای بسته بندی مناسب و چیدمان اصولی در خودرو را دارند.

باربری نور در فرمانیه

شرکت حمل بار مالمون بار

در اتوبار فرمانیه، کیفیت خدمات ارائه شده بالا بوده و متناسب با تجربه 30ساله در این حوزه ارائه می شود. این شرکت باربری که به کامیون های به روز شده مجهز بوده و پرسنل مجرب و ماهری در اختیار دارد، در منطقه به عنوان باربری فرمانیه معتبر شناخته می شود و رضایت مندی بالایی را از مشتریان وفادار خود کسب کرده است. این شرکت که تمامی بارهای شرکتی و منزل را در با دقت و در کوتاه ترین زمان به مقصد می رساند و جهت اطمینان خاطر مشتری، آنها را بیمه می کند.

شرکت حمل بار مالمون بار

اتوبار ضیافت بار

شرکت ضیافت بار از دیگر اتوبارهایی است که در لیست بهترین باربری در فرمانیه قرار گرفته است. این شرکت در جهت رفع دغدغه مشتریان خود، همواره جابجایی لوازم و اثاثیه را به صورت حرفه ای انجام داده و در این راستا از تمامی توانایی خود بهره می برد. این امکانات شامل بسته بندی های محکم، خودروهای به روز رسانی شده و پرسنل آموزش دیده است. با کمک این  باربری معتبر و مطمئن که دارای تجربه بالایی هستند، می توانید بدون نگرانی، لوازم خود را در مقصد به سلامت تحویل بگیرید.

اتوبار ضیافت بار

باربری آرام بار در فرمانیه

آرام بار به عنوان باربری فرمانیه، از سوی بسیاری از مشتریان این منطقه، مورد اعتماد بوده و اعتبار بالایی را به خود اختصاص داده است. این شرکت که دارای خودروهایی همچون کامیون، خاور و نیسان است، همواره آنها را تجهیز کرده و از رانندگان با تجربه برای آنها استفاده می کند. از طرفی دیگر، پرسنل حمل و نقل نیز با در نظر گرفتن ارتباط مناسب و تعامل عالی با مشتریان، خدمات بسته بندی، چیدمان در خودرو و حمل و جابجایی بار را انجام می دهند.

باربری آرام بار در فرمانیه

باربری پایتخت

اتوبار پایتخت، یکی دیگر از باربری های منطقه فرمانیه است که در لیست بهترین باربری در فرمانیه شناخته می‌شود. این شرکت با توجه به سابقه فعالیت خود از سال 1380 تا کنون، توانسته است خدماتی با کیفیت و دقیق را با برنامه ریزی های منظم انجام دهد. اگر تصمیم دارید لوازم و اثاثیه خود در منزل یا محل کار را جابجا کنید، می توانید از خدمات این شرکت اتوبار فرمانیه بهره مند شوید. ضمن آنکه این اتوبار متناسب با قیمت های مصوب منطقه، تعرفه باربری را اعلام می کند.

باربری پایتخت

منطقه فرمانیه تهران به جهت موقعیت آب و هوایی و جغرافیایی زبانزد خاص و عام است. محله اعیان نشین پایتخت این روزها تغییر و تحولات زیادی را تجربه کرده است. ساخت و سازهای وسیع در سال های اخیر موجب شده تا رفت و آمد به این منطقه بیشتر شود. از این رو تقاضا برای خدمات باربری فرمانیه تهران از جمله اسباب کشی در فرمانیه، حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری در فرمانیه بسیار بیشتر شده است. جهت اطلاع از قیمت باربری فرمانیه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

در گذشته تعداد خانواده های ساکن در منطقه، محدود تر بودن و املاک بزرگ در اختیار تعداد انگشت شماری بود. اما در حال حاضر محله فرمانیه در منطقه یک تهران، دارای واحدهای تجاری و اداری زیادی است که در کنار مجتمع های لوکس و شیک منطقه خودنمایی می کنند. اتوبار فرمانیه از باربری های فعال در شمال تهران است که حمل لوازم اداری در فرمانیه و حمل اثاثیه منزل در فرمانیه را بر عهده دارد. جهت اطلاع از قیمت باربری در فرمانیه با ما تماس بگیرید.

تماس با ما 

خدمات باربری فرمانیه

 • بسته بندی لوازم طبق استانداردهای جهانی
 • خدمات حمل بار با کارگر حرفه ای و با تجربه
 • خدمات جابجایی لوازم ویژه شرکت ها و واحدهای تجاری
 • اسباب کشی منزل حتی در ایام تعطیلات
 • خدمات وی آی پی حمل جهیزیه عروس
 • حمل با به شهرستان با بیمه نامه

چگونه از خدمات اتوبار فرمانیه استفاده کنیم؟

باربری نور مجری خدمات اسباب کشی و حمل بار در تهران، خدمات باربری فرمانیه تهران را بر عهده دارد. برای هماهنگی با ما تماس بگیرید تا در روز و ساعت مورد نظر شما، تیم باربری به محل اعزام شود. این خدمات شامل ساختمان های مسکونی داخل محدوده بوده و به همه نقاط، بر ارسال می کند. واحدهای تجاری و اداری با هماهنگی قبلی می توانند از خدمات ویژه ای بهره مند شوند. قبل از تماس و هماهنگی در مورد تعداد کارگر، ماشین حمل بار و همه جزئیات تصمیم بگیرید.

باربری فرمانیه | اسبا کشی در فرمانیه | اسباب کشی در فرمانیه

انواع ماشین حمل بار در باربری فرمانیه

کامیون های کانتین دار مسقف آماده حمل اثاثیه منزل و بار اداری هستند. با توجه به حجم بار امکان استفاده از وانت بار، خاور، کامیون و …. می باشد. برای جابجایی اثاثیه منزل از ماشین های سرپوشیده استفاده می شود. همه این کامیون ها دارای چندین پتو برای بین بارها هستند. خدمات طناب کشی و پتو پیچی و …. توسط کارگر حمل بار انجام خواهد شد. اگر در بین لوازم یکی از این وسایل را دارید از قبل اطلاع دهید:

 • گاو صندوق
 • یخچال فریزر بزرگ دو درب
 • ساید بای ساید
 • پیانو
 • بوفه های بزرگ ویترین دار

خدمات اسباب کشی در دوران کرونا

با توجه به شیوع کوید 19 و ابتلای تعدادی از هموطنان، نگرانی هایی بابت اسباب کشی و احتمال انتقال بیماری از این طریق، وجود دارد. تماس های مکرر ساکنین منطقه با اتوبار و باربری فرمانیه نشان دهنده نگرانی های خانواده ها در مورد اسباب کشی در دوران کرونا است. نظر به اهمیت این موضوع به اطلاع می رسانیم که هماهنگی های لازم جهت پیشگیری از انتقال بیماری در باربری انجام شده است. برخی از این اقدامات عبارت است از:

همه کارگرهای باربری به طور دائم از لحاظ تست کرونا آزمایش می شوند

پس از هر بار اسباب کشی، کامیون، پتوها و لوازم حمل بار به طور دقیق با مواد ضدعفونی قوی، تمیز می شوند.

اقدامات ایمنی برای سلامت خانواده ها و عدم انتقال بیماری از طریق شرکت باربری ! بخشی از خدمات اتوبار فرمانیه در دوران کرونا بوده که در سلامت تیم باربری نیز تاثیر دارد.

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا