باربری پونک | تعرفه‌های مناسب باربری پونک در تهران

شرکت باربری پونک در تهران با داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در زمینه جابجایی اثاثیه و اثاث کشی است. سال ها تجربه به ما آموخته که مشتری به دنبال چه چیزی است. استفاده از ماشین های مجهز و پیشرفته به همراه کارکنان ماهر و کارآزموده، از مزایای تماس با بهترین شرکت باربری غرب تهران است.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

اتوبار پونک بهترین خدمات را ارائه می دهد. رضایت مشتری و احساس اطمینان خاطر از اولویت های کاری با شرکت حمل بار پونک است. به همین جهت خمات تخصصی ویژه ای را در همه سفارش ها ارائه می دهد.

بسته بندی اصولی اثاثیه در باربری پونک

این سرویس اجباری نیست ولی می تواند جلوی خسارت های زیادی را بگیرد. اگر تمایل دارید می توانید خودتان کارهای بسته بندی را انجام دهید. طبق تجارب گذشته بیشترین خسارت در اسباب کشی منزل مربوط به عدم آگاهی از نحوه بسته بندی صحیح لوازم، ایجاد شده است. با پرداخت کمی بیشتر می توانید خیال خود را بابت سالم رسیدن بار به مقصد، راحت کنید. در نظر داشته باشید که بسته بندی و جابجایی اثاثیه در مجموع یکی از حساس ترین کارهای خدماتی است که نیاز به مهارت دارد.

به کارگیری نیروهای مجرب در اتوبار پونک

تمامی کارکنان باربری از لحاظ هویتی و سابقه مورد بررسی سخت گیرانه ای قرار گرفته اند. این افراد از بین صدها متقاضی، گلچین شده اند. ملاک انتخاب، تعهد و مسئولیت پذیر بودن کارگر حمل بار است. اعزام کارگرهای حرفه ای جوان و ورزیده در همه سفارش ها لحاظ می شود. کارگرها اعزام شده می توانند بدون کوچک ترین آسیب، لوازم را بارگیری و جابجا کنند. حس مسئولیت پذیری موجب شده تا دقت زیادی در حمل اثاثیه صورت گیرد و حتی الامکان وسایل بدون شکستگی و ایراد به مقصد برسد.

خدمات باربری در پونک

ماشین حمل بار مجهز برای باربری در پونک

با انتخاب ماشین حمل بار مناسب، مقدار زیادی از کارها روی روال می افتد. وسیله نقلیه برای باربری اهمیت زیادی دارد. نگران زیاد بودن بار نباشید کامیون های مسقف و کانتین دار آماده جابجایی در سطح منطقه و دیگر نقاط تهران و شهرستان هستند. به طور معمول برای اسباب کشی دانشجویی و لوازم کم از وانت بار استفاده می شود.

ماشین های باربری مسقف و موکت شده برای اسباب کشی اداری و حمل اثاثیه منازل موجود می باشد. برای جابجایی سریع و آسان علاوه بر ماشین های مجهز از راننده های خوش خلق و با تجربه استفاده می شود. ما مراقب لوازم و اثاثیه شما هستیم کارها را به حرفه ای ها بسپارید.

تعرفه های مناسب در باربری پونک

یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات شرکت باربری اینست که ما قیمت های عادلانه و مناسب را اعلام می کنیم. تعرفه های جا به جایی و اثاث کشی طبق نرخ مصوب اتحادیه باربری تهران در همه سفارش ها اعلام می شود. هزینه مشاوره در اتوبار پونک کاملا رایگان است و شامل پرداخت هزینه اضافی نمی شود.

خدمات اتوبار در پونک به صورت شبانه روزی و در همه ایام سال ارائه می شود. ما یک شرکت باربری فصلی و موقتی نیستیم. برای رزرو باربری در روزهای تعطیل و آخر هفته ها حتما از قبل اقدام کنید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن