لیست پنج تایی بهترین باربری در قیطریه | اتوبار قیطریه

حمل و نقل بادقت و ایمن یکی از نکات مهمی است که باید هر شرکت باربری به ویژه بهترین باربری در قیطریه در نظر داشته باشد. این شرکت های اتوبار قیطریه از پرسنلی مجرب و متعهد بهره می برند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه نمایند. اگر به دنبال باربری قیطریه هستید که بتواند خدمات کاملی را ارائه کند، می توانید این لیست را مرور کنید.

باربری نور در شریعتی

شرکت باربری نور، یکی از اتوبارهای موفق در منطقه قیطریه است که با 10 سال سابقه مفید در این حوزه، خدمات باکیفیتی را به ساکنان این منطقه ارائه کرده است. در صورتی که قصد دارد اسباب و اثاثیه منزل یا محل کار و شرکت خود را جابجا کنید، می توانید روی تخصص و تجربه مدیریت و پرسنل آموزش دیده این شرکت حساب کنید. ضمن آن که خدمات بسته بندی و چیدمان لوازم نیز توسط باربری نور به صورت حرفه ای انجام خواهد شد و کلیه بارهای شما را بیمه خواهد کرد.

باربری نور در شریعتی

اتوبار آنی بار

شرکت آنی بار، در لیست بهترین باربری در قیطریه قرار دارد و با 35 سال سابقه در حوزه حمل و نقل درون شهری و جابجایی اسباب و اثاثیه فعالیت داشته است. این شرکت که فعالیت گسترده ای در حوزه حمل و نقل دارد، انواع اسباب و اثاثیه شرکتی و منازل را با دقت بالا و مطابق با اصول اسباب کشی جابجا می کند. کلیه بارهای جابجا شده توسط این باربری قیطریه، بیمه بوده و در سلامت کامل به مقصد رسانده خواهد شد.

باربری قیطریه ظریف بار

یکی از شرکت های نامدار در لیست بهترین باربری در قیطریه، ظریف بار است که سابقه ای درخشان در اسباب کشی داشته و خدمات کاملی را به مشتریان خود ارائه می کند. این شرکت که خدمات بسته بندی و حمل و نقل باربری قیطریه را به صورت حرفه ای انجام می دهد، ضمن بیمه کردن بار، تمرکز خود را بر ارائه خدمات باکیفیت با قیمت مناسب گذاشته است تا بتواند رضایت مشتریان را کسب کند. توجه داشته باشید که با شماره تلفن چهار رقمی این اتوبار قیطریه می توانید بهترین خدمات را از ظریف بار دریافت کنید.

باربری قیطریه ظریف بار

باربری امیرکبیر

باربری قیطریه امیرکبیر، به جهت ارائه خدمات با کیفیت به عنوان اتوبار قیطریه، توانسته است در این منطقه مشتریان وفادار و قدیمی خود را حفظ کرده و همواره مشتریان جدیدی را جذب کند. کلیه پرسنل این شرکت افراد آموزش دیده ای هستند که می توانند خدمات حرفه ای جابجایی لوازم و اثاثیه منزل و شرکت را ارائه دهند و در بسته بندی و چیدمان، اقدامات لازم را داشته باشند. پرسنل امیرکبیر، بدون اتلاف وقت، لوازم شما را در صحت کامل در مقصد تحویل خواهند داد.

باربری امیرکبیر

اتوبار شمال بار

اگر به دنبال بهترین باربری در قیطریه هستید می توانید با کارشناسان شرکت شمال بار تهران تماس بگیرید. این باربری قیطریه، دارای تیم حرفه ای رانندگان است که همراه با پرسنل اسباب کشی حرفه ای خود، خدمات حمل  اثاثیه شرکتی و منازل را در محدوده قیطریه انجام می دهد. این امکان فراهم است تا راهنمایی های لازم را در خصوص بسته بندی و چیدمان از شمال بار دریافت کنید یا انجام این خدمات را به پرسنل مجرب آن بسپارید.

روزگاری قیطریه بخشی از باغات شمیرانات با کمتر از 50 نفر سکنه بود اما این روزها این محله شمالی تهران از اعیان نشین های شهر به حساب می آید. با توجه به سطح دسترسی و دو طرفه بودن خیایان های اطراف و بزرگراه های منتهی به قیطریه، میزان جابجایی ها در همه ایام سال زیاد است. اتوبارهای محلی برای اسباب کشی در قیطریه و نقل مکان اهالی خدمات اتوبار قیطریه را ارائه می دهند. باربری قیطریه از اتوبارهای خوشنام و قدیمی با ارائه بهترین قیمت باربری در قیطریه است که به صورت تخصصی در زمینه حمل اثاثیه منزل در قیطریه و جابجایی و حمل لوازم اداری در قیطریه فعالیت دارد.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

محدوده خدمت رسانی باربری قیطریه کجاست؟

خدمات اثاث کشی و حمل بار قیطریه در تمام محلات و خیابان های منتهی به منطقه ارائه می شود. فعالیت اتوبار از شمال تا بلوار صبا و اندرزگو، از غرب منتهی به خیبان شریعتی، از جنوب بلوار کاوه و بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه محدود می شود. حمل بار از داخل منطقه به دیگر محلات و حمل بار به شهرستان از وظایف شرکت باربری در قیطریه است.

باربری قیطریه

چرا اتوبار قیطریه را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟

شرکت های باربری بسیاری در ارائه خدمات باربری شمال تهران فعالیت دارند. با این وجود هنوز افراد غیر شرکتی و نیروهای آزاد هم در خیابان های قیطریه دیده می شوند. برای اینکه بار و اثاثیه سالم به مقصد برسد باید یک شرکت حرفه ای و با تجربه، این وظیفه را بر عهده بگیرد. کارگرهای غیر شرکتی هیچ تعهدی در قبال خسارت احتمالی به وسایل ندارند. علاوه بر این اتوبارهای غیر محلی به خیابان ها و محله های منطقه آشنا نیستند و نمی توانند خدمات باربری را در زمان مناسب ارائه دهند.

بخشی از مزایای باربری قیطریه عبارتند از:

استفاده از نیروهای جوان و با تجربه بری حمل بار ( اسناد هویتی همه کارگرهای اتوبار از قبل بررسی شده و دارای گواهی سلامت و تست اعتیاد سالم هستند)

تجهیزات باربری حرفه ای( انواع ماشین های حمل بار مسقف و کابین دار مجهز به پتوی اضافی و طناب برای جلوگیری از آسیب به لوازم در هنگام حرکت خودرو)

سرعت عمل زیاد در حمل بار و جابجایی لوازم( یک تیم کامل وظیفه انتقال وسایل را بر عهده دارد که همگی در این زمینه آموز دیده اند)

صدور بیمه نامه جهت تضمین سلامت بار( در حمل بار به شهرستان ، بیمه نامه معتبر ارائه خواهد شد)

اتوبار قیطریه

باربری قیطریه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

صفر تا صد اسباب کشی را به اتوبار قیطریه بسپارید. ما یک تیم حرفه ای هستیم که همه عملیات حمل بار و جابجایی را انجام می دهیم. کارهای حمل اثاثیه منزل در قیطریه را به شرکت باربری بسپارید و خود بر نحوه کار، نظارت کنید.

عمده ترین خدمات اتوبار قیطریه اینها هستند:

 • بسته بندی لوازم و اثاثیه
 • اسباب کشی منزل
 • خدمات باربری ویژه جهیزیه
 • حمل بار اداری و شرکتی
 • حمل اثاثیه سنگین
 • تضمین سالم رسیدن بار
 • جبران خسارت احتمالی
 • حمل بار به همه نقاط کشور

هزینه خدمات باربری قیطریه چقدر است؟

باربری نور خدمات ویژه حمل اثاثیه منزل و اداری را در شمال تهران ارائه می دهد. برای کاهش هزینه های حمل بار، کلیه خدمات باربری به صورت منطقه ای ارائه می شود. در این راستا باربری قیطریه به صورت تخصصی در سطح منطقه به ارائه خدمات حمل بار مشغول است. این موارد روی قیمت باربری در قیطریه تاثیر دارد:

 • نوع ماشین
 • مدت زمان اسباب کشی
 • فاصله بین مبدا و مقصد باربری
 • تعداد کارگر حمل بار

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا