لیست ده تایی بهترین باربری در یوسف آباد | اتوبار یوسف آباد

اگر در منطقه زندگیتان به دنبال بهترین باربری در یوسف آباد هستید، می توانید لیست ذیل را بررسی کنید. به طور معمول، باربری های معتبر و شناخته شده، به جهت ارائه خدمات با کیفیت و ایمن، مشتریان وفاداری را به خود اختصاص می دهند. در صورتی که نیاز به خدمات بسته بندی و چیدمان در باربری یوسف آباد دارید، این لیست اتوبار یوسف آباد، به شما کمک خواهد کرد.

باربری نور در یوسف آباد

شرکت باربری نور، در لیست بهترین باربری در یوسف آباد قرار دارد که همواره با ارائه بهترین خدمات، رضایت مندی مشتریان وفادار خود را کسب نموده است. این شرکت که از خودروهایی به روز شده و مجهز بهره می برد، تلاش خود را بر آموزش پرسنل حمل و نقل اسباب و اثاثیه گذاشته و خدمات جابجایی بار را برای منازل و شرکت ها ارائه می کند. ضمن آنکه تعرفه باربری در این اتوبار منطقه یوسف آباد کاملا مناسب است.

باربری نور در یوسف آباد

اتوبار سریع بار

اتوبار سریع بار، به عنوان اتوبار یوسف آباد بهترین خدمات را ارائه می کند. این شرکت که خودروهای حمل بار مجهز و به روز شده ای دارد، بارها را بیمه کرده و به سلامت رسیدن آنها در مقصد تمامی تجربه و تخصص خود را به کار می بندد. این شرکت که دارای پرسنلی آموزش دیده است، نکات امنیتی را حین جابجایی به کار می بنند تا تجربه باربری و اثاث کشی در این منطقه را با آرامش و اطمینان همراه سازد.

اتوبار سریع بار

باربری یوسف آباد

شرکت حمل بار یوسف آباد، با مدیریت با تجربه و متخصص خود، توانسته است در حوزه بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و شرکتی و اسباب کشی آن موفقیت های زیادی کسب کرده و مشتریان وفاداری را به خود اختصاص دهد. این شرکت که بهترین خدمات باربری را برای حمل بارهای بزرگ و کوچک و شکننده ارائه می کند، از امکانات مجهز و کامیون های اسباب کشی به روز شده بهره می برد.

باربری یوسف آباد

باربری باراست

باراست، در لیست بهترین باربری در یوسف آباد قرار گرفته است و خدمات جابجایی بار و اسباب و اثاثیه منزل و شرکت را در بالاترین کیفیت ارائه می کند. این شرکت که دارای کامیون های پتودار، موکت شده و مسقف است، بارهای مشتریان خود را در ایمنی کامل و بدون آسیب در مقصد تحویل می دهد. بهره مندی از رانندگان و پرسنل حمل آموزش دیده باعث شده است که کیفیت خدمات باربری در این اتوبار در سطح عالی ارائه شود.

باربری باراست

اتوبار جا به جا بار

اتوبار یوسف آباد جا به جا بار، دارای سابقه ای درخشان در امور باربری بوده و گواهینامه های لازم را دریافت کرده است. این شرکت که تمامی امکانات لازم برای اسباب کشی و حمل بار را در منطقه یوسف آباد تامین کرده است، اولویت خود را بر رضایت مشتریان قرار داده است. ضمن آنکه در راستای بهبود کیفیت خدمات خود، امکان ارائه هر گونه نقد و پیشنهادی را به مشتریان ارائه کرده است. این شرکت همچنین آموزش پرسنل حمل و بخش رانندگان را نیز در برنامه های خود گنجانده است.

اتوبار جا به جا بار

باربری کردستان

این اتوبار، در لیست بهترین باربری در یوسف آباد قرار دارد و خدمات خود را به عنوان یکی از برترین باربری های منطقه، به روز کرده است. این شرکت که در تمامی روزهای هفته فعالیت دارد، خدماتی مانند بسته بندی بار، چیدمان لوازم، بیمه بار و حمل و نقل دقیق و باکیفیت را به مشتریان خود ارائه می کند. می توانید از خدمات وی آی پی این شرکت استفاده کنید و اسباب و اثاثیه خود را به سلامت به مقصد برسانید. تمامی بارهای شرکتی یا شخصی با قیمت مناسبی جابجا خواهد شد.

باربری کردستان

اتوبار اکسین در یوسف آباد

اکسین که به عنوان باربری یوسف آباد شناخته می شود، از اتوبارهای معتبر و شناخته شده در این منطقه است که جابجایی اثاثیه منزل را با کیفیت بالا انجام داده و خدمات حمل و نقل با کامیون مسقف را در تمامی ساعات روز به انجام می رساند. این اتوبار یوسف آباد، در بسته بندی لوازم و حمل وسایل شرکت، ادارت و منازل تجربه بالایی داشته و آموزش های لازم در این حوزه را پشت سر گذاشته است. ضمن آنکه با به روز رسانی تجهیزات و امکانات خود و بیمه بار، امکان به سلامت رسیدن کالاها را به حداکثر می رساند.

اتوبار اکسین در یوسف آباد

باربری میرداماد

باربری میرداماد، در لیست بهترین باربری در یوسف آباد است که در حمل هرگونه بار از کوچک تا بزرگ متخصص بوده و اسباب و اثاثیه منازل، شرکت ها و کارگاه ها در این منطقه را به درستی جابه جا می کند. این اتوبار در یوسف آباد مجوز رسمی از اتحادیه باربری دریافت کرده و سابقه ای درخشان در این حوزه است. می توانید بسته بندی، چیدمان و حمل بارهای خود را به پرسنل مجرب و کارآزموده این باربری بسپارید. ضمن آنکه این باربری یوسف آباد انواع ماشین حمل بار را در اختیار داشته و هزینه های مناسبی را بابت حمل بار دریافت می کند.

باربری میرداماد

اتوبار کاج

اتوبار کاج، با ارائه انواع خدمات بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. این شرکت که دارای مدیریتی توانمند و پرسنل حمل و نقل مجربی است، همواره با برنامه ریزی دقیق و منظم، خدمات باربری خود را با ایمنی کامل اسباب و اثاثیه ارائه کرده است. ضمن آنکه نرخ های حمل بار شرکتی و منازل را مطابق با قیمت های ابلاغ شده توسط تعاونی به مشتریان خود ارائه می کند.

اتوبار کاج

باربری گلها

در صورتی که به اسباب کشی در منطقه یوسف آباد نیاز دارید، می توانید با باربری گلها تماس بگیرید. باربری گلها یکی از شرکت های اسباب کشی معتبر است که تجربه و تخصص لازم در این صنعت را کسب نموده است. بنابراین می توانید در مدت زمان مناسب و با ایمنی کامل، لوازم خود را با کمک این شرکت که در لیست بهترین باربری در یوسف آباد است انتقال دهید.

باربری گلها

باربری یوسف آباد یکی از بهترین باربری های تهران در منطقه است که کار حمل لوازم اداری در یوسف آباد و اسباب کشی منازل را بر عهده دارد. اگر قصد جابجایی و اثاث کشی دارید باید از قبل با اتوبار یوسف آباد هماهنگ کنید. در این صورت طبق درخواست شما در روز و ساعت مورد نظر و مطابق با تعرفه و قیمت باربری یوسف آباد، ماشین حمل بار به محل اعزام می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

شماره تماس باربری یوسف آباد چند است؟

شماره باربری یوسف آباد تهران (باربری نور) برای تماس شبانه روزی 09126151952 و 02122051206 است.

ساعات کاری باربری در منطقه یوسف آباد چه ساعاتی است؟

باربری نور در یوسف آباد به صورت شبانه روزی و 24 ساعته به همشهریان عزیز خدمت رسانی می کند. در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با باربری نور 09126151952 تماس بگیرید

قیمت باربری در یوسف آباد چقدر است؟

هزینه و قیمت باربری یوسف آباد با توجه به نوع خدمات و خودروی متناسب با اثاثیه مد نظر شما متفاوت است اما به صورت کلی تابعی از جدول زیر است:

قیمت باربری با کامیون داخل محدوده

200 تا 250 هزار تومان

قیمت باربری با کامیون خارج از محدوده

250 تا 350 هزار تومان

قیمت باربری بین شهری

از 350 هزار تومان شروع میشود

قیمت نیسان بار داخل محدوده

120 تا 180 هزار تومان

قیمت نیسان با خارج از محدوده

180 تا 250 هزار تومان

قیمت نیسان بار بین شهری

از 250 هزار تومان شروع میشود

هزینه کارگر

بین 50 تا 100 هزار تومان

هزینه کارگر بسته بندی

بین 40 تا 60 هزار تومان

باربری یوسف آباد یکی از اتوبارهای قدیمی و با سابقه در حوزه خدمات بار است که بیش از 22 سال سابقه دارد. این باربری تمامی خدمات مربوط به اتوبار را ارائه می دهد و به صورت 24 ساعته در اختیار مشتریان است. توجه داشته باشید که اتوبار یوسف آباد علاوه بر منطقه یوسف آباد به دیگر نقاط شهر نیز خدمات ارائه می دهد. این موضوع در رابطه با تمام باربری های سطح استان تهران صدق می کند. در ادامه قصد داریم به لیست باربری های یوسف آباد قوام بپردازیم؛ در ادامه با باربری نور همراه باشید. 

اتوبار یوسف آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

  • اعزام کامیون، خاور، وانت و …متناسب با حجم بار
  • اعزام کارگر حمل بار به هر تعداد
  • بسته بندی لوازم طبق استاندارد
  • بارگیری از محل و انتقال بار به محل جدید
  • حمل اثاثیه سنگین
  • مدیریت کامل جابجایی و حمل بار از مبدا تا مقصد

باربری یوسف آباد ویژه بار اداری

شرکت ها و سازمان هایی که قصد جابجایی و تغییر آدرس را دارند می توانند کلیه خدمات را به ما بسپارند. اتوبار یوسف آباد خدمات ویژه ای را برای جابجایی لوازم الکترونیک و دستگاه های اداری در نظر گرفته است.

بسته بندی لوازم برقی از جمله رایانه های شرکت، دستگاه های کپی و چاپ، فاکس و …. تحت شرایط خاص انجام می شود.

برای حفظ دستگاه های حساس و جلوگیری از آسیب احتمالی به دستگاه، در همه کارتن های بسته بندی از یونولیت و پلاستیک حباب دار استفاده می شود.

خدمات باربری یوسف آباد

حمل لوازم اداری از جمله میز و صندلی و وسایل بزرگتر، در باربری یوسف آباد طبق اصول استاندارد انجام می شود. برای جلوگیری از آسیب و شکستگی لوازم چوبی لازم است تا پایه ها و گوشه های میزها با مقوای کلفت، حفاظت شود.

میز و صندلی اداری در کارتن بسته بندی حمل نمی شود اما گوشه ها و پایه ها با مواد محافظ، حمایت می شود. طرز چیدمان وسایل در کامیون حمل بار به گونه ای است که هیچ فشاری به تجهیزات اداری وارد نمی شود.

اسباب کشی منزل در اتوبار یوسف آباد تهران

چنانچه در بین اثاثیه لوازم بزرگ وجود دارد از قبل به شرکت باربری اطلاع دهید. اگر پله های ساختمان بیش از حد کوچک باشد، در موقع اسباب کشی با مشکل روبرو می شوید. در صورت لزوم، درب ساید بای ساید و بوفه های بزرگ برای عبور از راه پله های پر پیچ و باریک، کاملا باز می شود. باز و بسته کردن درب ساید طبق توافق و با پرداخت مبلغ اضافی توسط کارگر باربری انجام می شود.

باربری یوسف آباد سرویس ویژه بسته بندی لوازم منزل را نیز ارائه می دهد. برای بسته بندی لوازم ظریف و شکستنی از مواد محافظ در کارتن ها استفاده می شود. چنانچه عملیات بسته بندی اثاثیه توسط باربری انجام شود، خسارت ناشی از جابجایی بر عهده باربری خواهد بود.

باربری یوسف آباد

هزینه خدمات اتوبار یوسف آباد

نرخ سرویس اسباب کشی در همه خیابان های منتهی به یوسف آباد و محلات منطقه طبق نرخ مشخص و به صورت شفاف از قبل اطلاع رسانی می شود. هزینه پایه برای 4 ساعت اول یکجا در نظر گرفته می شود. این هزینه شامل دستمزد هر کارگر به صورت مجزا و راننده با ماشین می باشد.

در صورت افزایش زمان باربری، قیمت باربری یوسف آباد بیشتر خواهد شد. در این مورد از قبل توافق انجام می شود و مبلغ اضافی و خارج از توافق در انتها دریافت نخواهد شد.

 

باربری محدوده یوسف آباد 

همانطور که در لیست باربری های یوسف آباد مشاهده کردید، برخی از باربری ها در نواحی اطراف یوسف آباد قرار داشتند. این بدین معنا است که باربری محدوده یوسف آباد نیز می تواند به راحتی خدمات مورد نیاز مشتریان را فراهم کند. علاوه بر این، باربری محدوده یوسف آباد نیز تنها محدود به محله یوسف آباد نمی باشد. در نتیجه، با مشاهده باربری نور در لیست باربری های یوسف آباد تعجب نکنید. این باربری می تواند بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد. 

لیست باربری های یوسف آباد تهران 

اهمیت پرسنل فنی ماهر

در یک باربری موفق، باید مطمئن شوید که رانندگانی دارید که واجد شرایط رانندگی با نوع وسیله نقلیه ای هستند که استفاده می کنید، زیرا آنها بهترین و ایمن ترین راه ها را برای کار با وسیله نقلیه می دانند که به جلوگیری از هر گونه مشکل کمک می کند. علاوه بر این، به تیمی از تکنسین های ماهر نیاز دارید که قادر به انجام کارهای تعمیر و نگهداری منظم و هر گونه تعمیرات مورد نیاز باشند.

ضمن آنکه باید در نظر داشت، پس از گذراندن مدت طولانی در جاده، هر وسیله نقلیه ای خاک و گل را جمع می کند که در صورت حذف نشدن، به مرور زمان باعث آسیب می شود. به همین دلیل است که شما باید پس از هر سفر، خودرو را به خوبی تمیز کنید، از جمله قسمت بیرونی، زیرانداز و همچنین داخل خودرو.

این کار علاوه بر از بین بردن کثیفی و کثیفی مضر بالقوه، ظاهر خودرو را نیز حفظ می کند که برای حفظ یک تصویر حرفه ای مهم است. این همان نکته مهمی است که همواره در باربری یوسف آباد به آن توجه می شود تا بتواند به درستی، خدمات اسباب کشی و حمل و نقل کالا را در راستای رضایت مندی مشتری انجام دهد.

سفارش باربری در یوسف آباد

یوسف آباد یکی از محله های قدیمی استان تهران است که در نزدیکی امیراباد، عباس آباد و خیابان ولی عصر در منطقه 6 تهران قرار دارد. سفارش باربری در یوسف آباد یکی از پیش نیازهای ضروری مردم ساکن در این محله است. اتوبارهای یوسف آباد با کیفیت و سرعت عمل قابل توجهی فرایند اسباب کشی و یا ارسال بار را انجام می دهند. هریک از اتوبارهای یوسف آباد قوام با توجه به امکانات و مهارت کارگرهای خود قیمت نهایی فرایند باربری را مشخص می کنند. اما به طور کلی هزینه باربری تهران توسط صنف باربری مشخص می شود. اگر به این مطلب علاقه داشتید به شما پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین باربری های نیاوران را بخوانید.

 

مطالب پیشنهادی

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

2 دیدگاه دربارهٔ «لیست ده تایی بهترین باربری در یوسف آباد»

  1. سلام، آیا باربری نور خدمات شبانه روزی دارند ؟ چون ما بخاطر مشغله کاری مشخص نیست ساعت دقیق مون. ممنون میشم جواب من رو بدین

    1. سلام ممنون از این نظرات و سوالت تون رو با ما مطرح میکنین، بله خدمات باربری نور در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی دایر است. هر زمانی نیاز به خدمات باربری در منطقه یوسف آباد داشتید با شماره تلفن 09126151952 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

پیمایش به بالا