باربری یوسف آباد | خدمات اتوبار ارزان در باربری یوسف آباد تهران

باربری یوسف آباد یکی از بهترین باربری های تهران در منطقه است که کار حمل بار اداری و اسباب کشی منازل را بر عهده دارد. اگر قصد جابجایی و اثاث کشی دارید باید از قبل با باربری یوسف آباد هماهنگ کنید. در این صورت طبق درخواست شما در روز و ساعت مورد نظر، ماشین حمل بار به محل اعزام می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

برخی از خدمات اتوبار یوسف آباد اینها هستند:

  • اعزام کامیون، خاور، وانت و …متناسب با حجم بار
  • اعزام کارگر حمل بار به هر تعداد
  • بسته بندی لوازم طبق استاندارد
  • بارگیری از محل و انتقال بار به محل جدید
  • حمل اثاثیه سنگین
  • مدیریت کامل جابجایی و حمل بار از مبدا تا مقصد

باربری یوسف آباد ویژه بار اداری

شرکت ها و سازمان هایی که قصد جابجایی و تغییر آدرس را دارند می توانند کلیه خدمات را به ما بسپارند. اتوبار یوسف آباد خدمات ویژه ای را برای جابجایی لوازم الکترونیک و دستگاه های اداری در نظر گرفته است.

بسته بندی لوازم برقی از جمله رایانه های شرکت، دستگاه های کپی و چاپ، فاکس و …. تحت شرایط خاص انجام می شود.

برای حفظ دستگاه های حساس و جلوگیری از آسیب احتمالی به دستگاه، در همه کارتن های بسته بندی از یونولیت و پلاستیک حباب دار استفاده می شود.

خدمات باربری یوسف آباد

حمل لوازم اداری از جمله میز و صندلی و وسایل بزرگتر، در باربری یوسف آباد طبق اصول استاندارد انجام می شود. برای جلوگیری از آسیب و شکستگی لوازم چوبی لازم است تا پایه ها و گوشه های میزها با مقوای کلفت، حفاظت شود.

میز و صندلی اداری در کارتن بسته بندی حمل نمی شود اما گوشه ها و پایه ها با مواد محافظ، حمایت می شود. طرز چیدمان وسایل در کامیون حمل بار به گونه ای است که هیچ فشاری به تجهیزات اداری وارد نمی شود.

اسباب کشی منزل در اتوبار یوسف آباد تهران

چنانچه در بین اثاثیه لوازم بزرگ وجود دارد از قبل به شرکت باربری اطلاع دهید. اگر پله های ساختمان بیش از حد کوچک باشد، در موقع اسباب کشی با مشکل روبرو می شوید. در صورت لزوم، درب ساید بای ساید و بوفه های بزرگ برای عبور از راه پله های پر پیچ و باریک، کاملا باز می شود. باز و بسته کردن درب ساید طبق توافق و با پرداخت مبلغ اضافی توسط کارگر باربری انجام می شود.

باربری یوسف آباد سرویس ویژه بسته بندی لوازم منزل را نیز ارائه می دهد. برای بسته بندی لوازم ظریف و شکستنی از مواد محافظ در کارتن ها استفاده می شود. چنانچه عملیات بسته بندی اثاثیه توسط باربری انجام شود، خسارت ناشی از جابجایی بر عهده باربری خواهد بود.

هزینه خدمات اتوبار یوسف آباد

نرخ سرویس اسباب کشی در همه خیابان های منتهی به یوسف آباد و محلات منطقه طبق نرخ مشخص و به صورت شفاف از قبل اطلاع رسانی می شود. هزینه پایه برای 4 ساعت اول یکجا در نظر گرفته می شود. این هزینه شامل دستمزد هر کارگر به صورت مجزا و راننده با ماشین می باشد.

در صورت افزایش زمان باربری، قیمت خدمات باربری بیشتر خواهد شد. در این مورد از قبل توافق انجام می شود و مبلغ اضافی و خارج از توافق در انتها دریافت نخواهد شد.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن