باربری جردن | تخصصی ترین باربری حمل وسایل سنگین در منطقه جردن

باربری جردن از قدیمی ترین شرکت های باربری در تهران است که خدمات گسترده ای را در شمال تهران و محدوده جردن ارائه می دهد. حمل بار درون شهری و بین شهری و خدمات اتوبار در جردن توسط بهترین باربری شمال تهران و با تیم حرفه ای باربر انجام می شود. برای حمل اثاثیه منزل و یا حمل لوازم اداری در جردن به صورت 24 ساعته، خدمات ویژه با بهترین قیمت باربری در جردن ارائه می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

اتوبار جردن سریع ترین شرکت باربری در منطقه است که همیشه رضایت مشتری را جلب کرده است . اگر سفارش اسباب کشی و جابجایی بار دارید از قبل هماهنگ کنید تا در روز و ساعت مورد نظر، تیم باربری و کامیون به محل اعزام شود. برخی از خدمات حمل بار در جردن این ها هستند:

بسته بندی وسایل منزل در باربری جردن

بسته بندی به صورت تخصصی در منزل مشتری انجام می شود. کارگر شرکت باربری در زمینه بسته بندی اصولی آموزش دیده است. در همه سفارش ها از کارتن 5 لایه استاندارد استفاده می شود. جهت سهولت حمل و نقل، لوزم در کارتن هایی با 3 سایز کوچک، بزرگ و متوسط بسته بندی می شوند. کارتن های بزرگتر برای لوازم حجیم و سبک تر هستند. برای وسایل برقی آشپزخانه و ظروف شکستنی کارتن های کوچکتر کارایی بیشتری دارند. سنگین کردن کارتن موقع اسباب کشی توصیه نمی شود.

تجهیزات مورد استفاده در بسته بندی لوازم باربری جردن عبارتند از:

  • کارتن رگال دار برای لباس های مجلسی و کت و شلوار
  • ساک بزرگ رختخوابی 3 لایه زیبپ دار
  • استرچ رپ( سلفون)
  • بابل رپ( فوم ضربه گیر)
  • کارتن ضخیم 5 لایه با زیره مقاوم شده

خدمات اتوبار جردن | باربری جردن | حمل اثاثیه منرل جردن

حمل لوازم سنگین در اتوبار جردن تهران

کلیه تجهیزات باربری و جابجایی در شرکت حمل بار جردن از به روزترین لوازم انتخاب شده است. به این ترتیب حتی لوازم سنگین و حجیم هم به آسانی قابلیت جابجایی را دارد. یکی از خدمات اتوبار جردن حمل وسایل سنگین نظیر پیانو، گاو صندوق، یخچال فریزرهای دوقلوی بزرگ، ساید بای ساید و مواردی از این قبیل است. جابجایی این وسایل نیاز به مهارت و تجربه دارد.

در صورتی که طریقه صحیح حمل و نقل وسایل سنگین را ندانید ناخواسته به خود و لوازم منزل آسیب می زنید. برای اینکه وسایل ارزشمندتان آسیب نبیند از قبل گوشه ها و دورتادور پیانو، ساید و … با پلاستیک حباب دار مقاوم سازی می شود. طریقه حمل این لوازم نیز اهمیت دارد. کارگر باربری می داند چگونه بار را به کامیون بارگیری کند بدون آنکه در مقصد بار دچار شکست و آسیب باشد.

تیم حرفه ای و جوان کارگر باربری جردن

اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در جردن و سایر نقاط تهران یک کار سخت و دشوار است ولی کارگرهای جوان و کاربلد باربری در جردن فوت و فن کار را به خوبی فرا گرفته اند. همه لوازم منزل در کوتاه ترین زمان و به سرعت اصولی در کامیون بارگیری می شود. برای سفارش حتما اولین شیفت کاری صبح را انتخاب کنید به این ترتیب کارها سریع تر و بهتر انجام خواهد شد.

ماشین های حمل بار باربری جردن

انواع کامیون های مسقف و کانتین دار برای اثاث کشی لوازم منزل و حمل لوازم اداری در جردن به محل اعزام می شوند. همه کامیون ها مجهز به پتو برای جلوگیری از آسیب به لوازم هستند و پس از بارگیری کارتن ها و وسایل با طناب، محکم می شود. اگر در مورد انتخاب ماشین باربری و قیمت باربری در جردن نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »
پیمایش به بالا