باربری الهیه | ارائه خدمات باربری ویژه در باربری نور شعبه الهیه

اسباب کشی و جابجایی لوازم، دردسرهای خودش را دارد. حتی وقتی همه جوانب را هم در نظر می گیرید باز هم امکان بر هم خوردن برنامه ریزی ها وجود دارد. موارد زیادی را باید در نظر گرفت از بسته بندی لوازم گرفته تا هماهنگی برای حمل بار در روز تعیین شده، می بایست با هماهنگی انجام شود. خدمات باربری الهیه برای جابجایی و اثاث کشی بدون دردسر و راحت پیشنهاداتی را ارائه می دهد

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

اتوبار الهیه تهران

برای اینکه کارها طبق برنامه ریزی انجام شود از قبل با شرکت باربری هماهنگ کنید. این کار را به روزهای آخر نیندازید امکان درد خانوده های زیادی در همان روز اسباب کشی داشته باشند. در این صورت اتوبارهای منطقه همگی ترافیک کاری دارند. از چند روز قبل با باربری الهیه تماس بگیرید و در مورد نحوه کار و خدماتی که ارائه می دهند، سوال کنید. بحث هزینه ها، زمانبندی و …. همگی باید از قبل مشخص شود.

خدمات باربری الهیه در تهران

سپس نوبت به بسته بندی و جمع آوری لوازم می رسد. در این مورد می تونید روی کمک های شرکت باربری حساب کنید. خدمات بسته بندی اتوبار الهیه به صورت مجزا قیمت گذاری می شود. این سرویس بسته بندی توسط کارگرهای حرفه ای و با تجربه به صورت تضمین شده ارائه می شود. همه لوازم بسته بندی نظیر کارتن های 5 لایه در 3 اندازه بزرگ، کوچک، متوسط و همچنین پلاستیک حباب دار و طناب و چسب و …. نیز از طرف شرکت تهیه می شود.

خدمات باربری در الهیه

لوازم بزرگتر نیز می بایست از قبل برای روز حرکت اماده شوند. اتصالات لباسشویی و ظرفشویی و … نباید در روز اسباب کشی وصل باشد. برای جابجایی راحت تر لازم است تا کشوهای دراور با چسب به بدنه ثابت شود. اگر راه پله های ساختمان تنگ و کوچک باشد، درب ساید بای ساید از بدنه جدا می شود. این کار توسط کارگر باربری انجام می شود پس از حمل بار دوباره درب به یخچال متصل خواهد شد. عملیات بسته بندی تنها یکی از خدماتی است که در باربری الهیه ارائه می شود.

برخی از کاربردی ترین سرویس های ارائه شده در اتوبار الهیه تهران اینها هستند:

  • اسباب کشی لوازم خانگی
  • جا به جایی لوازم اداری
  • حمل بار به شهرستان
  • اعزام کارگر باربری به محل
  • برنامه ریزی منظم
  • اعزام ماشین حمل لوازم به محل

قیمت اثاث کشی در اتوبار الهیه

باربری نور خدمات باربری در الهیه تهران را نز ارئه می دهد. این شرکت خدماتی دارای کادر حرفه ای و مجرب در زمینه حمل بار است. شرکت حمل بار الهیه عضو اتحادیه باربری تهران است و طبق نرخ های اعلام شده از سوی اتحادیه، دستمزدها را تعیین می کند.

نرخ حمل بار به شهرستان بیشتر از جا به جایی در داخل تهران است. در این مورد حتما بارنامه نیز صادر می شود. هزینه اثاث کشی با توجه به دوری مسافت، تعداد پرسنل باربری، حجم بار و تعداد طبقات ساختمان محاسبه می شود.

چنانچه در بین لوازم، پیانو، گاو صندوق، یخچال فریزرهای دو درب، بوفه های ویترین دار بزرگ و … داشته باشید از قبل اطلاع دهید. این موارد روی قیمت ها تاثیر دارد.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن