انواع حمل کننده اتومبیل

هزاران نوع ساخت ، مدل و طبقه بندی مختلف اتومبیل سواری، وانت ، کامیون و حمل کننده افراد در بازار وجود دارد. اما ، آیا می دانید عملاً راهی برای حمل و نقل  هر نوع وسیله نقلیه وجود دارد؟ در جاده های ایران تعداد زیادی تریلر و حمل  کننده های مختلف وجود دارد که در سراسر کشور کار انتقال را انجام میدهند. بنابراین ، انواع مختلفی ازجابجایی اتومبیل متناسب با نیاز شما وجود دارد. نکته اصلی حمل و نقل آسان ، تحقیق در مورد نوع حمل کننده به طور خاص برای وسیله نقلیه خود است.

اولین سؤالی که باید از خود بپرسید این است: “آیا نیاز به حمل کننده باز یا بسته دارم؟”

حمل کننده باز – وسیله نقلیه شما در معرض آب و هوا در تریلر روباز قرار خواهد گرفت

حمل کننده بسته – وسیله نقلیه شما در یک تریلر بسته یا کانتینر بسته و بدور از آب و هوا قرار خواهد گرفت. حمل و نقل بصورت بسته معمولاً گرانتر است.

وقتی تصمیم گرفتید که آیا گزینه های باز یا بسته را می خواهید ، می توانید عمیق تر تحقیق کنید و دقیقاً تصمیم بگیرید کدام یک از انواع حمل و نقل اتومبیل مورد نیاز شماست:

کانتینر

یک کانتینر حداکثر برای یک یا دو ماشین جا دارد و وسیله نقلیه شما را کاملاً از آسیب و مواردی مثل نور خورشید باران و … محافظت می کند. با توجه به بار کم ، خودروی خود را خیلی سریعتر از زمانی که کرایه حمل را پرداخت  کرده اید دریافت خواهید کرد. اما به دلیل مراقبت های اضافی ، بارگیری و تخلیه خودرو ، هزینه بیشتری در این زمینه وجود دارد. این گزینه معمولاً برای اتومبیل های با پرستیژ ، لوکس ، کلاسیک و مسابقه ای گزینه خوبی است.

ماشین جابجا کن

تریلر یدک کش

این جایی است که یک تریلر به پشت کامیونت با فضا برای یک یا دو خودرو استاندارد وصل شده است. این یک روش حمل و نقل مقرون به صرفه است و ماشین شما را به سرعت به شما تحویل میدهد.

یدک کش

تریلر های تک سطح (یک طبقه)

یک کامیون تریلر (یک طبقه) تک سطح از تریلر های چند طبقه کوچکتر است ، اما ایده آل است اگر یک ماشین بزرگ یا سفارشی داشته باشید که خارج از اندازه استاندارد باشد. به عنوان مثال ، این روش برای SUV ، Hummers و People Carriers عالی است.

حمل و نقب ماشین

تریلر های چند طبقه

این تریلرها  ها برای انتقال  اتومبیل استاندارد مناسب هستند. آنها چندین اتومبیل را در یک کامیون قرار می دهند ، که یک روش عالی برای حمل و نقل کارآمد اتومبیل ها است و گزینه ای مقرون به صرفه است. احتمالاً اتومبیل شما بارها و بارها بار گذاشته خواهد شد تا سایر خودروها بتوانند از کامیون داخل و خارج شوند ، بنابراین سعی کنید که وسایل شخصی خود را در اتومبیل جا نگزارید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاید.

حمل ماشین چند طبقه

گزینه های زیادی برای حمل هر  نوع وسیله نقلیه وجود دارد ، حتی برای کسانی که  قادر به رانندگی نیستند. به دنبال شرکت های پیشنهادی و معتبر در زمینه حمل و نقل خودرو باشید که برای مراقبت از وسایل نقلیه تجربه دارند  و تجهیزات و رانندگان مناسبی برای این کار در اختیار دارند. فقط به خرید در اطراف و نه تنها بهترین معاملات اکتفا کنید ، بلکه برای شرکتی که اتومبیل شما را با خیال راحت در بازه زمانی مورد نیاز و از همه مهمتر بدون آسیب دیدن به شما تحویل دهد.

منبع

منتشر کنید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

آخرین مطالب

باربری پیروزی

باربری پیروزی

باربری پیروزی | هزینه حمل بار در منطقه پیروزی جابجایی لوازم منزل، اغلب با بزرگترین تغییرات زندگی همراه است که می تواند با یک شرکت معتبر همچون باربری پیروزی ، بدون نگرانی انجام شود. در حالی که نقل مکان به یک خانه جدید می تواند هیجان انگیز باشد، ایجاد هزینه حمل بار در منطقه پیروزی

Read More »
جابجایی و حمل لوازم اداری

جابجایی و حمل لوازم اداری

جابجایی و حمل لوازم اداری | هزینه حمل و نقل تجهیزات اداری جابجایی و حمل لوازم اداری ، با جابجایی خانه کاملا متفاوت است. تجهیزات اداری حساس زیادی وجود دارد که باید با آنها با احتیاط برخورد کرد. ممکن است بتوانید شکسته شدن گلدان را هنگام جابجایی خانه تحمل کنید. اما این را نمی توان

Read More »
چگونه باربری خوب انتخاب کنیم | انتخاب باربری مناسب برای حمل بار در تهران

چگونه باربری خوب انتخاب کنیم

چگونه باربری خوب انتخاب کنیم | انتخاب باربری مناسب هنگام اسباب کشی، اولین نکته ای که به ذهن خطور می کند این است که چگونه باربری خوب انتخاب کنیم. در انتخاب باربری مناسب، گزینه هایی باید در نظر گرفته شود که هر یک دارای اهمیت بالایی در به سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه ما دارند.

Read More »
لیست پنج تایی بهترین باربری های فردوسی | شرکت های حمل و نقل در فردوسی

لیست پنج تایی بهترین باربری های فردوسی

لیست پنج تایی بهترین باربری های فردوسی | شرکت حمل و نقل در فردوسی بهره مندی از خدمات بهترین باربری های فردوسی ، این اطمینان را ایجاد می کند که کار اسباب کشی منزل یا محل کار خود را به یکی از شرکت های حمل و نقل در فردوسی سپرده اید که در کار خود

Read More »
لیست پنج تایی بهترین باربری های انقلاب | اسباب کشی در منطقه انقلاب

لیست پنج تایی بهترین باربری های انقلاب

لیست پنج تایی بهترین باربری های انقلاب | اسباب کشی در منطقه انقلاب یکی از خدماتی که در جابجایی های لوازم منزل و دفتر کار مورد نیاز است، استفاده از خدمات بهترین باربری های انقلاب است که اسباب کشی در منطقه انقلاب را آسان و مطمئن می کند. شما می توانید از خدمات شرکت های

Read More »
باربری اکباتان

باربری اکباتان

باربری اکباتان | تعرفه باربری اکباتان ایمنی حمل و نقل، همواره اولویت شرکت های معتبر باربری نور است. از همین روست که ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که برای سفارش بعدی خود با ما به خوبی مجهز هستید. در این خصوص، لازم است تا دریابید که مواد بسته بندی که به بهترین وجه از اقلام شما

Read More »
به بالای صفحه بردن