4 بیمه ضروری که هر شخصی باید داشته باشد

در حالی که ما معمولاً نمی توانیم از وقوع اتفاق غیر منتظره جلوگیری کنیم ، ولی می توانیم از برخی محافظت‌ها برخوردار شویم. منظورمان بیمه است که در صورت وقوع موارد خاص ، حداقل از لحاظ مالی ، باید از ما محافظت کند.

اما گزینه های بی شماری برای این امر وجود دارد و بسیاری از کارشناسان مالی می گویند که شما باید همه آنها را داشته باشید. تعیین اینکه واقعاً به چه نوعی نیاز دارید ، دشوار است.  

خرید نوع و میزان مناسب آن همیشه با توجه به وضعیت خاص شما تعیین می شود. عواملی مانند کودکان ، سن ، سبک زندگی و مزایای شغلی هنگام ساختن سبد بیمه خود نقش دارند. با این وجود چهار نوع بیمه وجود دارد که اکثر کارشناسان مالی توصیه می کنند همه ما از آنها برخوردار باشیم: زندگی ، سلامت ، اتومبیل و ناتوانی درازمدت.

بیمه عمر

بیشترین مزایای بیمه عمر شامل توانایی تأمین هزینه های مراسم تشییع جنازه و تأمین موارد مربوط به فوت است. این امر به ویژه اگر خانواده ای داشته باشید که برای پرداخت قبوض ، به حقوق شما وابسته هستند حیاتی است.

کارشناسان این صنعت ، بیمه‌نامه زندگی را پیشنهاد می کنند که 10 برابر درآمد سالانه شما باشد. اما این عددی است که همه نمی توانند از عهده آن برآیند. هنگام تخمین میزان پوشش بیمه عمر مورد نیاز خود ، به یاد داشته باشید که نه تنها در هزینه های مراسم تشییع جنازه بلکه در هزینه های روزمره زندگی نیز نقش داشته باشید.

این موارد ممکن است شامل پرداخت وام مسکن ، وام های معوقه ، بدهی کارت اعتباری ، مالیات ، مراقبت از کودک و هزینه های آینده دانشگاه باشد.  طبق تحقیق سال 2018 توسط LIMRA ، که قبلاً به عنوان انجمن های بیمه عمر و تحقیقات بازار شناخته می شد ، ممکن است از هر سه خانواده یک تا سه ماه نتوانند هزینه های روزانه خود را در طی یک ماه بعد از مرگ نان آور برآورده اصلی  تامین کنند. 

 دو نوع اساسی بیمه عمر عبارتند از عمر دائمی و مدت دار. به بیان ساده ، بیمه عمر دائمی را می توان به عنوان یک ابزار درآمد و همچنین یک ابزار بیمه استفاده کرد. تا زمانی که شما به پرداخت حق بیمه ماهانه بپردازید ، کل زندگی شما را تحت پوشش قرار می دهد تا زمانی که بمیرید.

از طرف دیگر ، مدت دار، سیاستی است که شما را برای مدت زمان مشخصی پوشش می دهد. تفاوتهای قابل توجهی دیگر بین این دو نوع وجود دارد ، بنابراین ممکن است شما بخواهید قبل از تصمیم گیری که کدام برای شما مناسب است ، به دنبال مشاوره یک کارشناس مالی باشید. عواملی که باید در نظر بگیرند شامل سن ، شغل و تعداد فرزندان وابسته شماست.

بیمه سلامت

از نظر آماری ، شما و خانواده شما تنها یک بیماری جدی و با ورشکستگی فاصله دارید ، براساس مطالعه ای که توسط ژورنال بهداشت عمومی در سال 2019 منتشر شده است. در نظر سنجی ژورنال بیش از 900 آمریکایی که بین سال های 2013 تا 2016 اقدام به اعلام ورشکستگی شخصی کرده اند ، بیش از دو سوم ورشکستگی ناشی از مشکلات پزشکی بود  این اعداد به تنهایی باید شما را برای به دست آوردن نوع درمانی یا بازنگری تحریک کنند و احتمالاً پوشش فعلی شما را افزایش دهند.

اما با افزایش سهم پرداخت ، افزایش کسر و کاهش پوشش ، بیمه درمانی به یک کالای لوکس تبدیل شده و تعداد کمتری از مردم توان پرداخت آن را دارند.  بهترین و کم هزینه ترین گزینه ممکن است پیشنهاد از کارفرمای شما باشد ، اما بسیاری از مشاغل کوچکتر این مزیت را ارائه نمی دهند.  اگر بیمه درمانی از طریق یک کارفرما ندارید ، در مورد پوشش های بهداشتی گروهی ممکن است با سازمان های صنفی یا انجمن ها تماس بگیرید. اگر این گزینه موجود نباشد، باید بیمه درمانی خصوصی را بخرید.

پوشش ناتوانی طولانی مدت

بیمه ناتوانی دراز مدت یک نوع بیمه است که بیشتر ما فکر می کنیم هرگز به آن احتیاج نخواهیم داشت. با این وجود ، براساس آماری که از طرف اداره تأمین اجتماعی وجود دارد ، از هر 10 کارگر سه نفر که وارد نیروی کار می شوند معلول می شوند و قبل از رسیدن به سن بازنشستگی قادر به کار نخواهند بود.

 اغلب ، حتی آن دسته از کارگرانی که از بیمه درمانی بسیار خوبی برخوردار هستند ، یک بیمه نامه خوب زندگی برای روزی که ممکن است نتوانند برای هفته ها ، ماه ها یا هر زمان دیگری کار کنند ، آماده نمی کنند.

در حالی که بیمه درمانی هزینه های بستری و صورتحساب های پزشکی را می پردازد ، شما هنوز با آن هزینه های روزانه که دستمزد شما را شامل میشود نمیتوانید تامین کنید.

تخمینی از تعداد حوادث ناتوانی و بیماری هایی که به کار مربوط نمی شوند. بسیاری از کارفرمایان بیمه معلولیت کوتاه مدت و بلند مدت را به عنوان بخشی از بسته مزایای خود ارائه می دهند.

این بهترین گزینه برای تأمین پوشش مناسب معلولیت است. اگر کارفرمای شما پوشش طولانی مدت را ارائه نمی دهد ، مواردی وجود دارد که باید قبل از خرید بیمه به تنهایی در نظر بگیرید. سیاستی که جایگزین درآمد را تضمین کند مطلوب است. بیشتر سیاست ها 50 تا 60 درصد درآمد شما را پرداخت می کنند.

هزینه بیمه ناتوانی در بسیاری از موارد بر اساس سن ، شیوه زندگی و سلامتی است. بسیاری از برنامه ها نیاز به یک دوره انتظار سه ماهه قبل از شروع پوشش دارند ، حداکثر سه سال اعتبار را پوشش می دهند و برخی از سیاست های منتفی را نیز دارند.

بیمه اتومبیل

طبق گزارش شورای امنیت ملی ، به طور متوسط ​​، سالانه شش میلیون تصادف اتومبیل در ایالات متحده رخ می دهد. تخمین زده می شود 38800 نفر تنها در سال 2019 در تصادفات رانندگی جان باختند. براساس آمار سیستم گزارش دهی به مرگ و میر (FARS) در سال 2009 (آخرین داده در دسترس) ، علت شماره یک مرگ برای افراد آمریکایی بین 5 تا 34 سال حوادث رانندگی بوده است.

در سال 2009 بیش از دو میلیون راننده و مسافر در اتاق های اورژانس تحت معالجه قرار گرفتند و هزینه های آن حوادث از جمله مرگ و میر و صدمات غیرمجاز حدود 70 میلیارد دلار بود.

اگر بدون بیمه اتومبیل رانندگی کنید و تصادف کنید ، احتمالاً جریمه کمترین هزینه مالی شما خواهد بود. اگر ، یک مسافر یا راننده دیگر در این حادثه مجروح شود ، بیمه اتومبیل هزینه های شما را تحت پوشش خود قرار می دهد و به شما در مقابل هرگونه دادخواستی که منجر به شکایت شود ، کمک می کند. بیمه اتومبیل همچنین از وسیله نقلیه شما در برابر سرقت ، خرابکاری یا یک فاجعه طبیعی مانند طوفان یا سایر حوادث مرتبط با هوا محافظت می کند. باز هم ، مانند همه بیمه ها ، شرایط فردی شما هزینه بیمه اتومبیل را تعیین می کند. برای اینکه مطمئن شوید که بیمه مناسبی را برای شما دریافت کرده اید ، چندین نرخ و پوشش ارائه شده را مقایسه کنید و به صورت دوره ای بررسی کنید تا ببینید که آیا بر اساس سن ، سابقه رانندگی یا منطقه ای که در آن زندگی می کنید ، نرخ های پایین تری دریافت می کنید.

سخن آخر

اکثر کارشناسان موافق هستند که بیمه زندگی ، سلامتی ، ناتوانی دراز مدت و بیمه اتومبیل چهار نوع بیمه ای است که شما باید داشته باشید. همیشه برای پوشش در دسترس ابتدا با کارفرمای خود تماس بگیرید. اگر کارفرمای شما نوع بیمه مورد نظر شما را ارائه نمی دهد ، از چندین شرکت ارائه دهنده بیمه مشاوره بگیرید و یکی را انتخاب کنید. افرادی که در چند جور پوشش را میخواهند ، در صورت خرید بیش از یک نوع پوشش ، می توانند تخفیف هایی ارائه دهند. در حالی که بیمه گران است ، نداشتن آن می تواند بسیار پرهزینه تر باشد. 

منبع

منتشر کنید

شرکت باربری نور در طول پروسه  باربری همه وسایل شما را به صورت رایگان بیمه میکند تا در صورت وارد شدن هر کونه خسارت آنها را باز پرداخت کند.

آخرین مطالب

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی و باربری

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی و باربری

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی محسوب می شود. اجاق گاز یکی از وسایل حائز اهمیت، نسبتا بزرگ و سنگین است که همین موضوع فرایند بسته بندی و حمل آن را دشوار می کند. حمل و بسته بندی گاز نیاز به تجربه و آشنایی

Read More »
قوانین حمل محموله ترافیکی

قوانین حمل محموله ترافیکی

دستورالعمل جابجایی محموله ترافیکی یا قوانین حمل محموله ترافیکی یکی از بخش های حائز اهمیت در رانندگی و ارائه خدمات اتوبار است. قوانین حمل بار ترافیکی یکی از مهم ترین دستورالعمل های صادره از سوی مراجع دولتی است و آشنایی کامل با آن امری ضروری به حساب می آید. اما سوال! قوانین حمل بار ترافیکی

Read More »
حمل تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی

حمل تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی

حمل تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی یکی از بخش های حائز اهمیت در سیستم باربری محسوب می شود و اغلب اتوبارها از ارائه این خدمات خودداری می کنند. همانطور که اطلاع دارید، باربری و حمل تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی از نظر قیمت، ارزش بالایی دارند و به دلیل ناموزون بود اشکال آن ها، ممکن

Read More »
باربری های دیباجی

ترفندهای اسباب کشی و باربری بی دردسر

ترفندهای اسباب کشی و باربری بی دردسر اسباب کشی و حمل بار یکی از چالش برانگیزترین کارها برای خانواده ها است. دردسرهای بسته بندی وسایل و هماهنگ کردن با شرکت باربری تمامی ندارد. به هر حال این شتری است که حداقل یکبار در خانه همه ما خوابیده است. کمتر کسی است که در طول عمرش،

Read More »
چند راه برای محافظت از ظروف چینی در حین جابجایی

چند راه برای محافظت از ظروف چینی در حین جابجایی

بسته بندی اشیا شکستنی و محافظت از ظروف چینی در حین جابجایی، یکی از چالش های بزرگ حوزه حمل و نقل اثاثیه محسوب می شود. جابجایی ظروف چینی و اشیا شکستنی در اسباب کشی منازل و یا مشاغل مربوط به این اقلام، کار دشواری است و باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. امروزه شرکت

Read More »
لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی یکی از نکات مهم هنگام اسباب کشی در منطقه فاطمی این است که از خدمات بهترین باربری در فاطمی دریافت کنید. زیرا بدین ترتیب خیالی آسوده ای از بابت لوازم و اثاثیه خود و سلامت رسیدن آنها خواهید داشت. این باربری ها به دلیل سابقه

Read More »
پیمایش به بالا