باربری بین شهری با کمرشکن

باربری بین شهری با کمرشکن

خدمات و باربری بین شهری با کمرشکن یکی از موارد حائز اهمیت و یکی از رایج ترین سفارشات بسیاری از مشتریان است. باربری بین شهری با کمرشکن به موارد متعددی وابسته است. در وهله اول، ابعاد، تناژ و وزن نهایی بار اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور کلی، کمرشکن ها به سه دسته 2 محور، 3 محور و 4 محور تقسیم می شوند. استفاده از کمرشکن های دو محور، سه محور و چهار محور با توجه به وزن و حجم بار تعیین می شوند.

در نتیجه یکی از معیارهای مهم در باربری بین شهری با کمرشکن، تعیین حجم و وزن دقیق بار است. در واقع، هر یک از کمرشکن های ذکر شده، ظرفیت محدودی دارند و در مواقع بخصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. باربری نور به عنوان مجموعه ای متعهد و مطمئن تمام خدمات مربوط به باربری بین شهری و داخل شهری را در اختیار مشتریان قرار می دهد. در این مطلب قصد داریم به باربری بین شهری با کمرشکن بپردازیم؛ در ادامه با باربری نور همراه باشید.

باربری بین شهری با کمرشکن

تریلی کمرشکن چیست؟

حمل و نقل و باربری بین شهری با کمرشکن از مهم ترین پایه های اقتصاد محسوب می شود. بنابراین تمامی اسباب و وسایل حمل و نقل و انتقال بار را می توان از مهم ترین ابزارهای اقتصادی در تمام دنیا دانست. در واقع اقتصاد زمانی به درستی مدیریت می شود که سامانه حمل و نقل و انتقال بار به درستی جریان داشته باشد. کلمه کمرشکن، می تواند قابلیت این مدل تریلی را تا حدودی نشان بدهد. در واقع، منظور از کمر در اینجا، کوه است و وقتی عبارت شکن به آن اضافه می شود نشان از یک وسیله نقلیه است که توانایی عبور از روی کوه و مسیرهای دشوار را دارد.

دقیقا هدف اصلی تریلی کمرشکن نیز همین مورد است. تریلی کمرشکن از دو بخش تراکتور و تریلی تشکیل شده است. بخش جلویی که شامل کابین راننده و اتصالات اصلی است را تراکتور و بخش پشتی که بار بر روی آن قرار می گیرد را تریلی می گویند. ویژگی ممتاز تریلی کمرشکن حرکت هر چهار چرخ قسمت جلویی (تراکتور) است. به عبارت ساده تر قسمت کابین و جلویی تریلی کمرشکن، امکان حرکت بسیار بالاتری نسبت به سایر انواع وسایل نقلیه دارد.

باربری بین شهری با کمرشکن چقدر هزینه دارد؟

یکی از سوالات رایج در رابطه با باربری بین شهری با کمرشکن، هزینه و قیمت آن است. در حقیقت، هزینه باربری بین شهری به چند عامل مهم بستگی دارد. در این نوع باربری وزن و حجم بار که رابطه مستقیمی با تعداد محورهای کمرشکن دارد، تاثیر بسزایی برروی قیمت نهایی باربری خواهد داشت. عامل دوم، فاصله میان مبدا و مقصد است. طبیعتا هرچه فاصله بین مبدا و مقصد بیشتر باشد، هزینه باربری بین شهری با کمرشکن افزایش پیدا می کند. علاوه بر این موارد، وجود شرایط سخت، عدم امنیت در برخی از جاده ها و صعب العبور بودن برخی از مسیرهای موجود در کشور، تاثیر بسزایی برروی قیمت نهایی باربری خواهند داشت. توجه داشته باشید که تمام این موارد به صورت کلی و در ابتدا به مشتریان اعلام می شوند.

خدمات باربری بین شهری با کمرشکن

حمل و نقل انواع بار به وسیله باربری برون شهری

در بخش قبل با توجه به ابعاد کمرشکن، اشاره کردیم که این وسایل نقلیه برای بارهای فوق سنگین مناسب هستند. در حقیقت اگر قصد حمل بارهای سبک را دارید این وسیله نقلیه مناسب شما نیست. از این رو باید اشاره داشت که بار های خاصی با این وسیله حمل می شوند. به طور مثال، می توانیم به دکل های برق و مخابرات اشاره کنیم. در کنار آن از باربری برون شهری با کمرشکن برای حمل دستگاه ها و تجهیزاتی که مربوط به کارخانه ها می باشند استفاده می شود.

باربری تهران

می توان با آن تراکتور و لودر و حتی خانه های پیش ساخته و کانکس را حمل نمود. در حقیقت می توان اشاره داشت که حمل بارهای غیر استاندارد و بسیار بزرگ با این خودرو های غول پیکر بسیار راحت تر انجام می شود. این خودروی سنگین بسیار کاربردی، نوعی تریلی است که برای حمل بار های سنگین مناسب می باشد. این را شاید به خاطر نوع طراحی آن هم دانست که در قسمت میانی خود هم نوعی شکستگی خاص دارد. (منبع)

ویژگی های باربری بین شهری با کمرشکن

  • کاهش هزینه ها و تامین امنیت سفر
  • مناسب جهت حمل و نقل های سنگین از 6 تا بیش از 40 تن وزن
  • حمل و نقل ساده و سریع
  • انتخاب کمرشکن های متنوع با محورهای مختلف با توجه به وزن و حجم بار
  • حمل و نقل 24 ساعته در تمام ایام سال بدون تعطیلی

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

پیمایش به بالا