ارسال کالاهای شکننده در 6 قدم آسان در باربری انقلاب

باربری انقلاب

حتی زمانی که اقلام در جعبه ای مناسب قرار دارند، علاوه بر بسته بندی محصول، ممکن است اقلام شکننده در حین حمل و نقل بشکنند. محصولات شکننده، مانند ظروف شیشه ای، آلات موسیقی، محصولات فناوری و سایر اقلام ظریف، به ویژه در حین حمل و نقل مستعد شکستن هستند. در برخی از موارد، پرسنل شرکت های حمل و نقل، آنها را در داخل کامیون ها روی هم قرار داده و رها می کنند. این باعث حرکت جعبه ها در حین حرکت می شود. در اینجا نحوه ارسال کالاهای شکننده در باربری انقلاب را بررسی خواهیم کرد.

حمل و نقل اقلام شکننده

جلوگیری از صدمات صددرصدی هنگام حمل و نقل اقلام شکننده تقریبا غیرممکن است، اما چگونه از آسیب های حمل و نقل جلوگیری کنید و مشتریان خود را راضی نگه دارید. کسب‌ و کارهای مختلفی می‌توانند به دلیل محصولات شکسته، پول زیادی از دست بدهند.

ضمن آنکه تحویل لوازم منزل آسیب دیده در مقصد، می تواند نارضایتی بالایی را برای شرکت باربری داشته باشد. از همین روست که در باربری انقلاب ، همواره بر بسته بندی مناسب، چیدمان صحیح و حمل و نقل ایمن تاکید می شود. خبر خوب این است که بسیاری از آسیب های حمل و نقل قابل اجتناب است. اگر اقلام شکننده شما به درستی با استفاده از مواد مناسب بسته بندی شده باشند، شکستگی آن غیر معمول است.

در این خصوص، شرکت های باربری باید نهایت دقت را داشته باشند. زیرا هنگام کار برای حل یک شکایت حمل و نقل آسیب دیده از یک مشتری، حداقل باید هزینه ارسال مجدد یک کالای سالم پرداخته شود. باربری انقلاب می تواند اطمینان خاطر شما را ایجاد کند که تمامی کالاهای شما، سالم و ایمن تحویل خواهند شد.

این درحالی است که بررسی های بد مشتریان می تواند موفقیت کسب و کار شما را شکست دهد. وقتی مشتری برای رسیدن محصولش هیجان زده است، اما کالایی شکسته دریافت می کند، ممکن است نظر منفی بگذارد. حتی اگر خسارت را برای او بپردازید و یک کالای جدید را ارسال کنید.

این می تواند در تجارت الکترونیک ویرانگر باشد. یک محصول رایگان یا تخفیف در سفارش بعدی آن‌ ها می‌تواند بسیار کمک کند. در باربری انقلاب ، برای انتقال کالاهای شرکتی شکننده و حساس، دقت بالاتری صورت گرفته و پرسنلی متخصص و آموزش دیده برای بسته بندی و حمل و نقل آنها اعزام می شود.

باربری انقلاب

نحوه ارسال اقلام شکننده

اقلام شکننده ممکن است برای ارسال پیچیده به نظر برسد، اما این فرآیند می تواند ساده باشد. در اینجا برخی از بهترین روش ها در مورد نحوه ارسال اقلام شکننده به روش صحیح آورده شده است:

  1. جعبه ای را انتخاب کنید که فقط کمی بزرگتر از کالا باشد.

شما نباید از جعبه هایی استفاده کنید که فضای زیادی در آنها وجود دارد و باعث جابجایی محتویات می شود. استفاده از جعبه ‌ای که کمی بزرگ ‌تر از محصول است، اجازه می ‌دهد تا هر فضای خالی باقی ‌مانده را با کاغذهای باطله پر کند تا همه چیز در جای خود بماند. این کار را به پرسنل باربری انقلاب بسپارید.

  1. کالا را در مواد بالشتکی بپیچید.

اگر محصولات شما با بسته‌ بندی حمایتی تولید نمی ‌شوند و آزاد نگهداری می ‌شوند، باید آن ‌ها را در فضای زیادی با مواد بالشتکی یا فوم دار بپیچید. برای اقلام بسیار گران قیمت یا شکننده، ممکن است صفحات فوم برای بسته بندی استفاده کنید که بتواند به خوبی کالاهای شکننده را پوشش دهد. باربری انقلاب ، با استفاده از امکانات مناسب در بسته بندی کالا، می تواند در این خصوص، کمک زیادی به حمل و نقل لوازم و کالاهای شما داشته باشد.

  1. از کیسه هوا یا بسته بندی حبابی استفاده کنید.

اگر فضای خالی در جعبه وجود دارد، حتما فضا را با کیسه هوا، نایلون های حباب دار یا کاغذ چروک پر کنید. ضمن آنکه یک برچسب یا برچسب شکننده به پرسنل حمل و نقل اجازه می دهد تا بدانند که باید با احتیاط جعبه را حمل کنند. حتی می‌توانید از چندین برچسب استفاده کنید تا مطمئن شوید که توسط شرکت ‌های حمل‌ونقل دیده می‌ شود تا زمانی که برچسب را پوشش ندهد.

باربری انقلاب

باربری انقلاب ، می تواند با در نظر گرفتن تمامی جوانب در ایمن سازی حمل کالا، در خدمت مشتریان خود باشد. این باربری که زیر مجموعه باربری نور تهران است، می تواند خدمات شایسته ای را در حمل و نقل کالاهای شرکتی و اسباب و اثاثیه منزل ارائه نماید. رضایت مندی مشتریان وفادار این باربری، نشان از خدمت رسانی صادقانه و متعهدانه این گروه حرفه ای است.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

باربری فردوسی تهران | تعرفه باربری در منطقه فردوسی تهران | حمل و نقل اثاثیه در فردوسی
باربری مناطق تهران

باربری فردوسی

باربری فردوسی تهران | تعرفه باربری در منطقه فردوسی تهران | حمل و نقل اثاثیه در فردوسی در دنیایی که

ادامه مطلب »
باربری اکباتان
باربری مناطق تهران

باربری اکباتان

باربری اکباتان | تعرفه باربری اکباتان ایمنی حمل و نقل، همواره اولویت شرکت های معتبر باربری نور است. از همین روست که

ادامه مطلب »
باربری ستارخان | تعرفه باربری ستارخان
باربری مناطق تهران

باربری ستارخان

باربری ستارخان | تعرفه باربری ستارخان اگر بخواهیم به بررسی نکات کلیدی در بهترین باربری بپردازیم، 4 دلیل را خواهیم

ادامه مطلب »
باربری کاشانی
باربری مناطق تهران

باربری کاشانی

باربری کاشانی | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری در منطقه کاشانی تهران بسته بندی مناسب بخشی جدایی ناپذیر از

ادامه مطلب »
اسباب کشی تهرانسر، خدمات اتوبار تهرانسر، باربری تهرانسر
باربری مناطق تهران

باربری تهرانسر

باربری تهرانسر | قیمت ، هزینه ، تعرفه باربری و حمل بار منطقه تهرانسر تهران یکی از اجزای اساسی هر

ادامه مطلب »
باربری خانی آباد
باربری مناطق تهران

باربری خانی آباد

باربری خانی آباد | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری و حمل بار منطقه خانی آباد هسته اصلی هر شرکت

ادامه مطلب »
باربری استاد معین
باربری مناطق تهران

باربری استاد معین

باربری استاد معین | نقش و مسئولیت های مدیر باربری | هزینه باربری در منطقه استاد معین یکی از نکاتی

ادامه مطلب »

 

 

به بالای صفحه بردن