باربری ستارخان | تعرفه باربری ستارخان

باربری ستارخان | تعرفه باربری ستارخان

اگر بخواهیم به بررسی نکات کلیدی در بهترین باربری بپردازیم، 4 دلیل را خواهیم یافت که برای مدیریت تعمیر و نگهداری خودروهای باربری و جهت گریدهای برنامه عملیات حمل و نقل مهم است. باربری ستارخان ، همواره با در نظر گرفتن بهترین پرسنل و خودروهای به روز شده، خدماتی شایسته را در اختیار مشتریان خود در منطقه و سرتاسر شهر، قرار داده است. ضمن آن که تعرفه باربری ستارخان نیز در مقایسه با دیگر شرکت ها، ایده آن بوده و رضایت مندی مشتریان را به همراه داشته است.

خودروهای باربری

هسته اصلی هر کسب و کار عملیات حمل و نقل ناوگان کامیون های آن است. راه اندازی ناوگان برای حفظ آرامش کسب و کار ضروری است. در شرکت باربری موفقی همچون باربری ستارخان ، مدیران ناوگان نقش مهمی در حفظ ناوگان، کاهش هزینه ها و بهبود ایمنی راننده دارند. آنها به خوبی می دانند که مدیریت تعمیر و نگهداری باعث بهبود زمان کار می شود.

برای شرکت‌ های حمل ‌و نقل، زمان کار یا زمانی که کامیون ‌ها کار می‌کنند و در سطح شهر و یا حتی در جاده ها حضور دارند، بسیار مهم است. اگر کامیون ها در مسیر نباشند، هیچ درآمدی را نخواهند داشت. به همین دلیل، یک خرابی غیرمنتظره می تواند عواقب بزرگی داشته باشد.

بسته به شدت مشکل، ممکن است خودرو برای روزها یا حتی یک هفته از جاده خارج شود که برای سابقه و بقای باربری ها چیز خوبی نیست. باربری ستارخان ، همواره با بازدیدهای دوره ای و تعمیر و نگهداری مناسب، سعی داشته است که ضمن انجام خدماتی به موقع، سلامت خودروهای خود را تضمین نموده و به رانندگان خود در این خصوص، یاری رساند.

باربری ستارخان | تعرفه باربری ستارخان

سرویس مناسب خودروها

به عبارتی، اگر کامیونی در یک مسیر دورافتاده از جاده یا بزرگراه خراب شود، ممکن است مدتی در آنجا گیر کند و منتظر یدک‌کشی یا تعمیر باشد. در طول این مدت، تحویل با تاخیر انجام می شود و ضرب الاجل از دست می رود که احتمالا تاثیر منفی بر رضایت مشتری خواهد داشت. این نکته ای مهم است که همواره باربری ستارخان به آن واقف بوده است.

در بدترین سناریو، اقلام فاسد شدنی ممکن است در خودرو خراب شوند و هزینه ‌های بیشتری را برای شرکت عملیاتی و همچنین از دست دادن بیشتر رضایت مشتری ایجاد کنند. از همین روست که با اجرای یک برنامه مدیریت نگهداری ناوگان مناسب، می توان از تمام این مشکلات احتمالی جلوگیری کرد.

یک برنامه تعمیر و نگهداری موثر در خودروهای باربری ستارخان ، تضمین می کند که بازرسی پیشگیرانه و بررسی ها به طور منظم توسط تکنسین های واجد شرایط انجام می شود، به طوری که خرابی های غیرمنتظره کاهش می یابد یا به طور کامل از آن ها  جلوگیری می شود.

باربری ستارخان | تعرفه باربری ستارخان

کاهش هزینه ها با مدیریت نگهداری ناوگان

بسیاری از تعمیرات گران قیمت را می توان به راحتی شناسایی و قبل از بروز مشکل یا خرابی از آن جلوگیری کرد. با داشتن یک سیستم مدیریت تعمیر و نگهداری ناوگان خوب، می توانید اطمینان حاصل کنید که مشکلات احتمالی زودهنگام شناسایی شده و قبل از بروز یک مشکل پرهزینه با آنها برخورد می شود.

در این راستا، همواره باربری ستارخان ، نه تنها در هزینه های نگهداری بالقوه صرفه جویی می کند، بلکه به نگه داشتن کامیون ها و رانندگان خود در جاده ها کمک می کند و درآمدی برای شرکت ایجاد می نماید. راه دیگری که تعمیر و نگهداری پیشگیرانه می تواند به صرفه جویی در هزینه ها کمک کند این است که اطمینان حاصل شود که کامیون ها تا حد امکان کارآمد هستند.

تغییرات و تعمیرات کوچک انجام شده در موتور می تواند تفاوت بزرگی در عملکرد کامیون و مصرف سوخت ایجاد کند. با گذشت زمان، این امر می تواند صرفه جویی زیادی در هزینه برای یک شرکت حمل و نقل ، همچون باربری ستارخان ایجاد کند.

بهبود رضایت رانندگان

برای رانندگان کامیون، چیزهای بسیار خسته کننده تر از گیرکردن در کنار جاده وجود ندارد. خرابی ها یک ناراحتی بزرگ برای رانندگان کامیون است. آنها می توانند منجر به تحویل دیرهنگام شوند و حتی می توانند باعث شوند که راننده کامیون فرصت حضور در خانه با دوستان و خانواده را از دست بدهد.

باربری ستارخان ، همواره با اطمینان از اینکه ناوگان به خوبی نگهداری می شود، از خرابی های غیرمنتظره ای که رانندگان را ناامید کرده و منجر به جابجایی بیشتر کارکنان می شود، جلوگیری می نماید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

باربری فردوسی تهران | تعرفه باربری در منطقه فردوسی تهران | حمل و نقل اثاثیه در فردوسی
باربری مناطق تهران

باربری فردوسی

باربری فردوسی تهران | تعرفه باربری در منطقه فردوسی تهران | حمل و نقل اثاثیه در فردوسی در دنیایی که

ادامه مطلب »
باربری اکباتان
باربری مناطق تهران

باربری اکباتان

باربری اکباتان | تعرفه باربری اکباتان ایمنی حمل و نقل، همواره اولویت شرکت های معتبر باربری نور است. از همین روست که

ادامه مطلب »
باربری کاشانی
باربری مناطق تهران

باربری کاشانی

باربری کاشانی | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری در منطقه کاشانی تهران بسته بندی مناسب بخشی جدایی ناپذیر از

ادامه مطلب »
اسباب کشی تهرانسر، خدمات اتوبار تهرانسر، باربری تهرانسر
باربری مناطق تهران

باربری تهرانسر

باربری تهرانسر | قیمت ، هزینه ، تعرفه باربری و حمل بار منطقه تهرانسر تهران یکی از اجزای اساسی هر

ادامه مطلب »
باربری خانی آباد
باربری مناطق تهران

باربری خانی آباد

باربری خانی آباد | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری و حمل بار منطقه خانی آباد هسته اصلی هر شرکت

ادامه مطلب »
باربری استاد معین
باربری مناطق تهران

باربری استاد معین

باربری استاد معین | نقش و مسئولیت های مدیر باربری | هزینه باربری در منطقه استاد معین یکی از نکاتی

ادامه مطلب »

 

 

به بالای صفحه بردن