باربری رسالت | لیست 5 تایی از بهترین باربری های منطقه رسالت

امروزه برای حمل بار و وسایل، افراد به سراغ موسسات باربری می روند و مجبور نیستند وقت زیادی را برای پیدا کردن کارگران باربر و ماشین های باربری صرف کنند . ما در این مقاله 5 تا از بهترین های باربری رسالت را به شما معرفی میکنیم.

تعاریف متنوع باربری

باربری به صورت های مختلفی تعریف می شود که اساس همه ی این تعریف ها،به تعریف خلاصه ی جابجا کردن و حمل وسایل مربوط می شود . اما به طور دقیق می توان تعریف آن را به صورت زیر مطرح نمود :

به طورعمومی به معنای جابجا کردن وسایل چه وسایل منزل و چه وسایل یک اداره یا سازمان می باشد . همچنین می توان گفت به معنای جابجا و منتقل کردن وسایل از یک مکان به مکان دیگر است که افراد برای این کار بهتر است برای سهولت در کار خود با موسسات معتبر باربری  رسالت تماس بگیرند.

باربری رسالت

1- باربری نور

شرکت اتوبارنور با بیش از 10سال سابقه اجرایی در امر باربری ، اثاث کشی منزل و اداره یکی از بهترین ها در این حوزه است. دلیل ادعای ما رضایت مشتریان می باشد.خدماتی که ما در باربری نور ارئه میدهیم:

بیمه رایگان اثاث 

پاسخگویی 24 ساعته به نیاز مشتریان 

باربری و بسته بندی اثاث 

باربری درون شهری 

باربری برون شهری 

باربری با وانت نیسان 

باربری با کامیونت 

ارائه پکیج قیمتی 

باربری نور با توجه به ماهیت آنلاین بودن خود ، از بروز ترین تکنیک های بسته بندی و حمل اثاث استفاده میکند. پرسنل شرکت نیزدوره های لازم برای بسته بندی و حمل را دیده اند . کیفیت و حسن انجام کار اولین اولویت ماست .

راه های ارتباط با باربری نور(دارای شعبه باربری رسالت)

2- باربری وی ای پی

باربری وی ای پی با سابقه درخشان جزء بهترین باربری ها در سطح تهران با بیش از سی سال سابقه درخشان در امر باربری دارای مجوز از اتحادیه ها ، دارای کادری مجرب از کارگران ماهر و کار ازموده دارای تیم بسته بندی حرفه ای شاید اساس کشی برای خیلی ها مشکل باشد مشکلاتی مثل بسته بندی وسایل جابه جایی بار در اپارتمان ها شکستن وسایل  باربری وی ای پی در این راستا شمارا یاری میکند شما می توانید کار های اساس کشی خود را به ما بسپارید و با خیالی راحت اساس کشی خود را انجام دهید.دارای شعبه باربری رسالت .

راه های ارتباط با باربری وی ای پی (دارای شعبه باربری رسالت)

3- اتوبار کوثر

اتوبار کوثر از سال 1377 فعالیت خود را در زمینه حمل اثاثیه منزل و بسته بندی وسایل در شرق شهر تهران در محدوده رسالت آغاز کرد. 20 سال سابقه درخشان در این زمینه یکی از پله های ترقی ما به حساب آمده و به حمدالله موجب رضایت مشتریان عزیز گردیده است . خوشحالیم که به هدف خود رسیدیم و توانسته ایم موجبات رضایت مشتریان عزیز را فراهم کرده باشیم.

خدمات اتوبار کوثر در زمینه بسته بندی انواع وسایل سبک ، سنگین و ظریف با تکنولوژی جدید و حمل وسایل از محل سکونت مشتریان عزیز تا مقصد می باشد.استفاده از نیروی انسانی زبده و قوی باعث شده تا مشتریان عزیز اطمینان خاطر داشته باشند.اتوبار کوثر مجهز به انواع کامیون و کامیونت مسقف ،انواع وانت بار و نیسان می باشد وآماده ی خدمات رسانی به همشهریان عزیز تهرانی در تمام ساعات شبانه روز می باشد.دارای شعبه باربری رسالت.

اثاثیه منزل و اداره شما عزیزان از زمان حمل از مبدا تا مقصد بیمه می باشد . پس نگران نباشید و در صورت هر گونه صدمه به وسایل خسارت پرداخت می گردد. شما مشتریان عزیز می توانید اثاثیه خود از تهران به همه جای ایران ارسال بفرمایید. خدمت رسانی ما کل کشور ایران را در بر می گیرد و محدودیتی جابجایی نداریم. اتوبار کوثردارای بیمه و بارنامه دولتی کالا می باشد.

راه های ارتباط با باربری کوثر (دارای شعبه باربری رسالت)

4- باربری و اتوبار طراوت بار

حتما تاکنون حداقل یک بار اسباب کشی کرده اید. و با این واژه آشنایی دارید. در واقع اسباب کشی یعنی از جایی به جای دیگر نقل مکان کردن. در گذشته اثاث کشی یکی از کارهای دشوار به شمار می رفت. اما اکنون با گذشت زمان و پیشرفت در زمینه های حمل و نقل به راحتی در کمترین زمان قادر به اسباب کشی هستید.

در حال حاضر شرکت های بسیاری برای حمل و نقل و باربری به وحود آمده اند. که شرکت باربری طراوت بار نیز یکی از آنهاست. طراوت بار سابقه درخشان در امر باربری و اتوبار ، حمل اثاثیه منرل ، بسته بندی اثاثیه منزل و… دارد.

پرسنل شرکت باربری طراوت بار بسیار خوش خلق و خو هستند و در زمینه باربری و بسته بندی نیز بسیار مجرب و حرفه ای عمل می کنند.

باربری تهران دارای کامیون ، خاور و نیسان جهت باربری بین شهری و باربری تهران به شهرستان است. و دارای بیمه باربری نیز است.دارای شعبه باربری رسالت.

راه های ارتباط با باربری و اتوبار طراوت بار

5- باربری باراست

باربری،باراست سامانه حمل بار و اثاثیه منزل در تهران و کرج است .

حمل بار و اثاثیه منزل در باراست توسط کامیون های مسقف صورت می پذیرد تا کمترین آسیب به دارائی شما وارد شود.

ارائه نیسان، خاور و تریلی به صورت شبانه روزی و با تخفیف 50درصد صورت میگیرد.

راه های ارتباط با باربری باراست(دارای شعبه باربری رسالت)

اشتراک گذاری

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا