خدمات بسته بندی لوازم منزل

روش صحیح بسته بندی لوازم منزل در اسباب کشی ها

بسته بندی وسایل مهم ترین بخش اسباب کشی منزل است. همه لوازم ضروری و خرده ریزها داخل کارتن های کوچک و بزرگ قرار می گیرند تا به خانه جدید منتقل شوند. این کار در اثاث کشی بین شهری و حمل اثاثیه به شهرستان نیز انجام می شود. حتی اگر وسایل کمتری هم داشته باشد باز هم نیاز به بسته بندی لوازم منزل است. باربری نور ارائه دهنده خدمات بسته بندی اثاثیه منزل با هزینه بسته بندی لوازم منزل مقرون به صرفه در تهران است.

مزایای بسته بندی لوازم منزل

با بسته بندی مناسب، حمل وسایل راحت تر می شود. در نتیجه سرعت حمل و جا به جایی نیز افزایش خواهد داشت.

بسته بندی اثاثیه به شکل صحیح موجب می شود تا لوازم در هنگام اسباب کشی و حمل اثاثیه دچار آسیب نشوند.

لوازم بسته بندی شده، جای کمتری را در ماشین حمل بار اشغال می کنند در این صورت تعداد رفت و آمد کمتر شده و با ماشین باربری کوچکتر نیز، اسباب کشی انجام می شود.

بسته بندی اصولی در منزل جدید و موقع باز کردن وسایل هم به کار می آید. در این صورت خیلی سریع می توانید لوازم را پیدا کنید که در چیدمان سهولت ایجاد می کند.

کاهش هزینه های جانبی از دیگر مزایای بسته بندی لوازم منزل در اسباب کشی ها است.

بسته بندی لوازم منزل

تجهیزات بسته بندی

برای اینکه کارهای بسته بندی به درستی انجام شود نیاز به تجهیزات مناسب دارید. شرکت های باربری و حمل بار، خدمات بسته بندی لوازم منزل را نیز ارائه می دهند. به طور کلی بسته بندی را می توان ترکیبی از هنر و فن دانست. این کار نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد.

  • نایلون حباب دار ضربه گیر( بابل رپ)
  • کارتن اسباب کشی پنج لایه در سایز بزرگ، متوسط و کوچک
  • سلفون(مخصوص بسته بندی اسباب کشی)
  • کارتن رگال دار(مخصوص بسته بندی پوشاک)
  • ساک بسته بندی رختخواب
  • تسمه بسته بندی اثاثیه منزل

نحوه بسته بندی لوازم منزل

بهتر است از 2 هفته قبل اقدام به جمع آوری وسایل کنید. لوازم ضروری را به روزهای آخر موکول کنید. چک لیست بسته بندی تهیه کنید و وسایل هر اتاق را در کارتن های جداگانه قرار دهید. اتاق به اتاق پیش بروید تا کار تمام شود. همه کارها را در یک روز تمام نکنید بسته بندی خرده ریزها خیلی خسته کننده است.

ابتدا ظروف شکستنی را بسته بندی کنید به مقدار زیادی روزنامه و کاغذ باطله برای جلوگیری از ضربه خوردن ظروف شکستنی در حین باربری، نیاز دارید. از لباس یا حوله های بزرگ نیز می توانید برای بسته بندی لوازم منزل و حفظ وسایل شکستنی کمک بگیرید. ابتدا ظروف را با روزنامه بپیچید و بعد آن ها داخل کارتن در کنار یکدیگر قرار دهید. قسمت های خالی را با حوله و لباس، پر کنید.

لوازم الکترونیک و حساس را در کارتن اصلی شرکت قرار دهید در صورت موجود نبودن کارتن کارخانه، لازم است تا دور تا دور ال سی دی، کیس کامپیوتر و … را با یونولیت حفاظت کنید.

کتاب ها وزن زیادی دارند از کارتن های متوسط برای جمع کردن کتاب ها استفاده کنید. حمل کارتن های سنگین و بزرگ، بسیار سخت تر است. به صورت افقی و از سنگین به سبک، کتاب ها را در کارتون قرار دهید.

برای مراقبت از گوشه ها و زوایای لوازم چوبی از پلاستیک حباب دار و یا لایه ای مقوا استفاده کنید. دور مبلمان را نیز سلفون بکشید تا کثیف نشود.

برای بسته بندی لوازم منزل و حمل وسایل سنگین از شرکت باربری کمک بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 10 =

پیمایش به بالا