بهترین باربری های ارتش در تهران ( لیست 10 تایی از بهترین های اتوبار در ارتش)

در اینجا 10 تا از بهترین باربری ها ی ارتش در تهران رو بهتون معرفی میکنیم . تا در صورت نیاز بهشون مراجعه کنید. و از خدماتشون بهره مند شوید . تحقیق زیر با توجه به شرایط مختلف باربری ها بررسی شده است و امیدواریم بتوانیم به شما در انتخاب درست کمک کنیم .توجه داشته باشید که این 10 مورد از بهترین باربری های ارتش با وسواس کامل توسط تیم تحقیقاتی ما انتخاب شده اند.  در نهایت خودتان بررسی های لازم را انجام دهید. و بهترین باربری را با توجه به نیازهاتون انتخاب کنید.

معیارهای ما برای انتخاب این باربری ها بعنوان بهترین باربری های ارتش

معیارهای انتخابی ما برای گلچین این باربری های به عنوان بهترین باربری های ارتش عبارت است از کیفیت خدمات کادر مجرب و مسئول امنیت سهولت باربری و حمل و نقل قیمت مناسب و …

1-باربری تیک بار

یکی از بهترین باربری های ارتش  باربری  تیک بار است . اتوبار تیک بار متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری . و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن آماده خدمات رسانی به کاربران محترم می باشد . اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری تیک بار  در اتوبار ارتش خواهد بود.برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری تیک بار در لینک زیر مراجعه فرمایید: 

2- باربری نور یکی از بهترین باربری های ارتش

باربری نور یکی دیگر از بهترین باربری های ارتش  می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری شمال تهران ارائه می دهد. اگر ساکن منطقه ارتش هستید تیم باربری در محدوده ارتش آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

در اتوبار ارتش با این ضمانت که اثاث و وسایل مشتریان حمل نمی شود مگر اینکه توسط یک شرکت بیمه ای معتبر بیمه شود وشرکت بیمه ای خود را متعهد می داند. که تمام خسارت های ناشی از عوامل غیر مترقبه را جبران نماید. .با باربری نور دیگر نگران هیچ زیان و خسارتی نباشید چون به تمامی تعهدات خود در زمینه باربری عمل می نمایید

بابری نور یکی از باربری هایی است که بیشتر مشتری مدار بوده و رضایت مشتریان در اولویت کاری می باشد به همین جهت از بهترین و مجرب ترین کارکنان برای حمل وسیله ها استفاده می کند. در این روز های کرونایی با رعایت کامل مسایل بهداشتی استاندارترین و مطمین ترین حمل بار را برایتان انجام می دهند. برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری نور در لینک زیر مراجعه فرمایید:

باربری ارتش

3- باربری بارز بار

سومین باربری از لیست بهترین باربری های ارتش  را میتوان باربری بارزبار  در اتوبار ارتش شمرد. باربری بارز بار تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل و یا دفتر کار برای شما باقی نمیگذارد و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بارشان باشید..

باربری بارز بار صفر تا صد اسباب کشی را با فوم ، نایلون ، سلفون و کارتن و چسپ برای شما انجام می دهد . یعنی از همان مرحله اول که بسته بندی است تا مرحله چیدمان وسایل در محل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد.برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری بارز بار در لینک زیر مراجعه فرمایید: 

4-باربری صداقت بار

 یکی دیگر از بهترین باربری های ارتش صداقت بار است .صداقت بار در سال 1389 شروع به کار در این حوزه حمل و نقل کرد و با گذر زمان و جلب اعتماد از طرف همشهریان استان تهران ، این شرکت جزو یکی از ناوگان های بزرگ حمل و نقل عمومی در استان تهران می باشد.

این شرکت با گذر زمان به فکر گسترش محدوده خود شد و شعبه های در غرب ، مرکز و شمال تهران افتتاح کرد تا هم دسترسی همشهریان آسان تر شود و هم سرعت در انجام کار و خدمات رسانی با کیفیت بهتری صورت گیرد.

از جمله خدماتی که صداقت بار به مشتریان می دهد عبارتند از :

  • استفاده از بیمه حمل و نقل
  • بسته بندی کالا و وسایل منزل و…
  • استفاده از کارگران مجرب
  • حمل بار بین شهری
  • حمل با دفاتر و شرکت ها
  • حمل وسایل سنگین
  • حمل بار بین استان ها

و

برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری صداقت بار در لینک زیر مراجعه فرمایید: 

5- باربری سپند بار از بهترین باربری های ارتش

 باربری سپند بار گزینه بعدی از بهترین باربری های ارتش است . که به عنوان یک شرکت باربری تهران، دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کند و برای خدمات متعدد مربوط به اتوبار ارتش مانند بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان با روشهای تماماً اصولی مجدانه تلاش میکند.برای بسته بندی از لوازم بسیار با کیفیت استفاده مینماید.برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری سپند بار در لینک زیر مراجعه فرمایید: 

6-باربری اطلس بار

ششمین باربری از این لیست را میتوان به اطلس بار اختصاص داد .با تکمیل کادر فنی و همچنین تعداد بسیار بالای کامیون های حمل اثاثیه خدمات حمل و اسباب کشی را در سراسر تهران ارائه نماید. در هر محدوده ای از تهران بزرگ که هستید تنها با یک تماس می توانید از خدماتشان بهره مند شوید.برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری اطلس در لینک زیر مراجعه فرمایید

بهترین باربری ارتش

7- باربری آفریقا در اتوبار ارتش

آفریقا بار  گزینه بعدی از بهترین باربری های ارتش است .به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته سعی دارد بهترین خدمات را به شما ارائه بکند و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهد . این اتوبار و باربری ارتش دارای سابقه ای طولانی است که در طول این سال ها همیشه سعی کرده است که بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه بکند .

8- باربری آینده از بهترین باربری های ارتش

باربری آینده با داشتن کادری مجرب و ماهر در طی یک دهه گذشته به عنوان یکی از برترین شرکت های حمل و نقل و جزو یکی از بهترین باربری های ارتش انتخاب شده. از مزایای این باربری میتوان به حرفه ای بودن نیروها دقت و کیفیت در کار  پشتیبانی قیمت مناسب و رضایت مشتریان نام برد.برای مشاهده قیمت ها و برقراری تماس به وب سایت باربری آینده در لینک زیر مراجعه فرمایید

9- باربری شمال بار

شمال بار با سابقه ای طولانی و درخشان در امر باربری ، حمل و نقل  و با حضور فعال و درخشان در استان تهران ، با داشتن مدیریتی قوی . کارشناسان زبده و پرسنلی حرفه ای در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات ، جابجایی وسایل جهت اسباب کشی منازل ، اثاث کشی اداره جات و باربری تجاری . به تمام نقاط کشور با بیمه، بصورت شبانه روزی آماده ارائه ی خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

10- باربری پاسارگاد

یکی از بهترین باربری های ارتش باربری پاسارگاد است که خدمات اتوبار و باربری خود را در محدوده ارتش برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. برای رضایت بیشتر مشتریان ، خدمات اتوبار ارتش راباربری را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می دهد.همچنین برای باربری ارتش خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه میدهند.

اشتراک گذاری

باربری سایر مناطق تهران

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی یکی از نکات مهم

ادامه مطلب
بابری گیشا در تهران | حمل اثاثیه منزل گیشا | حمل لوازم اداری گیشا

لیست پنج تایی بهترین باربری در گیشا | اتوبار گیشا اگر در منطقه گیشا

ادامه مطلب
باربری یوسف آباد | حمل لوازم اداری در یوسف آباد

لیست پنج تایی بهترین باربری در یوسف آباد | اتوبار یوسف آباد اگر در

ادامه مطلب
باربری بین شهری با کمرشکن

خدمات و باربری بین شهری با کمرشکن یکی از موارد حائز اهمیت و یکی

ادامه مطلب
باربری طرشت

باربری طرشت | راه اندازی شرکت باربری موفق | قیمت تعرفه اثاث کشی در

ادامه مطلب
باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت

ادامه مطلب
خدمات باربری ولنجک | حمل اثاث منزل ولنجک | حمل لوازم اداری ولنجک

باربری ولنجک | خدمات باربری محدوده ولنجک برای تهران و سایر شهرستانها باربری ولنجک

ادامه مطلب
باربری در فردوسی تهران

لیست پنج تایی بهترین باربری در فردوسی | اتوبار فردوسی یکی از نگرانی های

ادامه مطلب
پیمایش به بالا