حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی و باربری

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی و باربری

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی محسوب می شود. اجاق گاز یکی از وسایل حائز اهمیت، نسبتا بزرگ و سنگین است که همین موضوع فرایند بسته بندی و حمل آن را دشوار می کند. حمل و بسته بندی گاز نیاز به تجربه و آشنایی با روش های جابجایی مدرن دارد. زیرا، اجاق گاز فضای زیادی اشغال می کند و وزن بالای آن ممکن است به قسمت های متعددی آسیب برساند.

در نتیجه، بهتر است حمل و بسته بندی اجاق گاز توسط باربری های معتبر انجام شود. این باربری ها با استفاده از ابزار و وسایل مدرن، فرایند بسته بندی و حمل اجاق گاز را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. با تمام این تفاسیر، اگر قصد دارید فرایند بسته بندی گاز و فر را شخصا در منزل انجام دهید. بهتر است به برخی نکات توجه داشته باشید. در ادامه این مطلب قصد داریم با حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی و باربری آشنا شویم و نکات مربوط به فرایند بسته بندی را به خوبی بررسی کنیم؛ با مجله باربری نور همراه باشید.

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر

بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی

حمل و نقل و بسته بندی گاز و فر در اسباب کشی اهمیت زیادی دارد. زیرا، یکی از وسایل بسیار سنگین و نسبتا حجیم محسوب می شود. اجاق گاز با توجه به ابعاد و مدل خاصی که دارد، می تواند دارای شیشه، فر، پوشش محافظ و… باشد. جهت بسته بندی گاز و فر یکی از مهم ترین اقدامات، جداسازی قطعات اضافی است. این قطعات با استفاده از پیچ گوشتی به راحتی جدا می شوند. توجه داشته باشید که اگر قطعات اضافی از گاز و فرو جدا نشوند، هنگام حمل و نقل آسیب های شدیدی به اجاق گاز و یا فر وارد می شود.

نکته دوم و اساسی در بسته بندی اجاق گاز، تمیز کردن آن است. داخل و روی اجاق گاز باید با استفاده از مواد شوینده به خوبی تمیز و سپس خشک شود. زیرا، در ادامه فرایند بسته بندی، اغلب قسمت های اجاق گاز توسط پوشش نرم کاور می شود. از دیگر نکات مهم در بسته بندی گاز و فر که اهمیت زیادی دارد، استفاده از پوشش های مناسب است. درحال حاضر، فوم بسته بندی مناسب ترین پوشش جهت کاور کردن اجاق گاز است. این فوم ها، ضربه های وارد شده به اجاق گاز را دفع و از وجود هرگونه آسیب به بدنه گاز جلوگیری می کنند. اگر فوم بسته بندی در دسترس نبود، می توان پتو و پلاستیک های حبابدار را جایگزین آن کرد.

بسته بندی گاز

حمل و نقل گاز و فر در باربری

بعد از بسته بندی کامل اجاق گاز و اطمینان از محکم بودن بسته بندی در حین اثاث کشی، نوبت به حمل و نقل گاز و فر می رسد. بهترین راه برای حمل و نقل گاز و فر در اسباب کشی استفاده از چرخ های مخصوص این کار می باشد ولی با توجه به این که بسیاری از افراد چرخ مخصوص اجاق گاز را ندارند بهترین راه برای جابه جایی آن کمک گرفتن از شخص دیگری برای حمل و جا به جایی آن به خودروی حمل اسباب است. در صورتی که اجاق گاز شما رو کار و صفحه ای باشد جابه جایی آن به مراتب آسانتر از اجاق گاز های ایستاده و فر دار می باشد و حتی اگر منزل شما در طبقات بالایی یه ساختمان باشد امکان قرار دادن آن در آسانسور وجود دارد.

اما اگر از اجاق گاز های فر دار و ایستاده استفاده می کنید احتمال این موضوع که اجاق گاز شما درون آسانسور جا نشود وجود دارد مگر اینکه مجتمع شما مجهز به آسانسور حمل بار باشد در غیر این صورت باید توسط نیروی کمکی که شما را کمک می کند اقدام به پایین بردن اجاق گاز از راه پله های ساختمان کنید. همچنین اگر به هر دلیلی انجام کار های حمل و نقل گاز و فر در اسباب کشی برایتان دشوار است می توانید از نیروی های متخصص این کار که توسط باربری ها برای حمل اسباب منزل شما فرستاده می شوند درخواست کمک نمایید و با توجه به تجربه ای که در انجام این کار دارند به راحتی اجاق گاز شما را بسته بندی و به منزل جدیدتان منتقل می کنند. (منبع)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

پیمایش به بالا