لیست پنج تایی بهترین باربری در پاسداران | اتوبار پاسداران

هنگام اسباب کشی، برای کسانی که ساکن منطقه پاسداران هستید، پیداکردن بهترین باربری در پاسداران از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. اتوبار پاسداران باید مطابق با تقاضای شهروندان این منطقه، خدمات خود را به صورت کامل ارائه کند و از خودروهای مجهز برای حمل بار استفاده کند. مشتریان از باربری پاسداران انتظار دارند تا ضمن رعایت اصول اخلاقی، کیفیت خدمات خوبی را ارائه کند.

باربری نور در پاسداران

شرکت باربری نور، در لیست بهترین باربری در پاسداران قرار دارد که در صنعت حمل بار و اسباب کشی دارای تجربه بالایی است و دارای ناوگان باربری مجهزی از قبیل کامیون، خاور، نیسان و تریلی است که متناسب با ظرفیت بار و درخواست مشتری، به محل جابجایی اسباب و اثاثیه اعزام می شود. این باربری معتبر در راستای رضایت مندی مشتریان این منطقه که به عنوان محله ای مرفه نشین شناخته می شود، از پرسنلی کارآزموده بهره می برد و خدماتی مانند بسته بندی و چیدمان بار را در بهترین شکل ارائه می کند.

باربری نور در پاسداران

شرکت حمل بار میرداماد

اتوبار میرداماد که به عنوان باربری پاسداران شناخته می شود، یکی از شرکت های حمل بار معتبر است که برای حمل اسباب و اثاثیه، مبلمان و جهیزیه عروس و کالاهای شرکتی، خدمات با کیفیتی را ارائه می کند. این شرکت که از سال 1371 فعالیت خود را در این صنعت شروع کرده است، خدمات بسته بندی را با استفاده از تجهیزات خود به منازل، ارگان ها و شرکت ها ارائه می کند. همچنین تمامی بارهای مشتریان دارای بیمه هستند.

شرکت حمل بار میرداماد

اتوبار همسفر در پاسداران

شرکت حمل و نقل اثاثیه همسفر، در لیست بهترین باربری در پاسداران قرار دارد و خدمات اسباب کشی را به صورت کامل از مرحله بسته بندی، حمل بار، چیدمان در خودرو تا رساندن به مقصد را با دقت و کیفیت بالایی انجام می دهد. این شرکت که پشتیبانی کاملی را هنگام اسباب کشی از کالاها و خودرو دارد، توانسته است اعتبار بالایی را در این منطقه کسب کند. در صورتی که به خدمات بسته بندی نیاز دارید، هنگام ثبت سفارش اسباب کشی، آن را با کارشناسان همسفر مطرح کنید.

اتوبار همسفر در پاسداران

باربری تهران سعادت

باربری تهران سعادت، اتوبار پاسداران است که از سال 1326 در این صنعت بوده و در حمل و نقل کالاهای ارگان ها و منازل در این منطقه فعالیت داشته است. این شرکت که نیروهای مجرب و حرفه ای در اختیار دارد، ناوگان باربری کاملی را تجهیز کرده است که شامل انواع کامیون، خاور، تریلی و … می شود. بنابراین اگر به عنوان فعالیت های بازرگانی، نیاز به خودروهایی ایمن و مطمئن برای جابجایی کالاهای خود دارید، می توانید روی خدمات این باربری حساب کنید.

باربری تهران سعادت

شرکت اسباب کشی شریف بار

اتوبار شریف بار، در لیست بهترین باربری در پاسداران قرار دارد که با سال ها تجربه و برخورداری از تیمی مجرب  و آموزش دیده فعالیت داشته و توانسته است با ارائه خدماتی کامل و با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کند. این شرکت برای آسودگی خاطر مشتریان، تمامی کالاها را بیمه می کند و با بسته بندی مناسب با استفاده از کارتن های ضخیم، سلفون و نایلون های حباب دار، از آسیب دیدن کالاها جلوگیری می کند. ضمن آنکه تمامی پرسنل این شرکت دارای تجربه حرفه ای بوده و آموزش های لازم را دیده اند.

شرکت اسباب کشی شریف بار

یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین شعبه های باربری نور در پاسداران تهران، سرویس دهی دارد. باربری پاسداران در زمینه حمل بار اداری و اسباب کشی منزل، متخصص و حرفه ای است. تیم باربری همگی دارای تجارب عملی بوده و در حمل بار، چیدمان و بارچینی دارای سابقه هستند. تضمین جابجایی بار بدون آسیب، از نکاتی است که اتوبار پاسداران روی آن تاکید دارد. عملیات جابجایی از مبدا به مقصد با کارگران جوان و ورزیده، راننده های حرفه ای و با اخلاق و تجهیزات مناسب بسته بندی و حمل بار، به بهترین شکلی انجام می شود. هدف ما عدم خسارت به وسایل است و روی رضایت مشتری تاکید داریم.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

 

خدمات باربری پاسداران تهران

 • حمل بار در تهران و جابجایی به شهرستان با بیمه نامه معتبر
 • حمل و نقل بار و اسباب و اثاثیه منزل، شرکت ها، ادارات، کالای خریداری شده و ….
 • ارائه مشاوره رایگان برای اسباب کشی و جابجایی لوازم
 • خدمات بسته بندی حرفه ای طبق استانداردهای بین المللی
 • حمل و بسته بندی لوازم سنگین نظیر یخچال ساید بای ساید، گاو صندوق، مبلمان، کمدهای بزرگ ویترین دار، پیانو و ….
 • جابجایی لوازم حساس اداری و وسایل شکستنی و ظریف اثاثیه منزل
 • اعزام کارگران با اخلاق و دارای وجدان کاری در محل
 • حمل اثاثیه از مبدا به مقصد و چیدمان لوازم در محل
 • استفاده از ماشین های باربری مجهز و ابزارهای پیشرفته باربری پاسداران
 • بسته بندی و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه VIP

باربری نور در پاسداران

 

ناوگان حمل و نقل در اتوبار پاسداران

وسایل نقلیه باربری مورد استفاده در اتوبار محدوده پاسداران از مجهزترین ناوگان حمل و نقل در منطقه محسوب می شود. ما افتخار داریم که برای جابجایی اثاث منزل از بهترین ماشین های موجود، استفاده می کنیم. شرکت باربری پاسداران برای انتقال صحیح وسایل و سالم رسیدن اثاثیه از ماشین های مسقف و مجهز استفاده می کند. رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان با تجربه و با اخلاق شرکت، ضامن سالم رسیدن بار و عدم آسیب به وسایل است. برای صرفه جویی در هزینه ها و همچنین ارائه خدمات سریع تر و با کیفیت تر، پیشنهاد می شود از ماشین های حمل بار مناسب، سفارش دهید. برخی از ناوگان حمل و نقل باربری پاسداران اینها هستند:

 • وانت بار نیسان برای حمل بار کم در محدوده تهران و حومه
 • خاور مسقف و مجهز به لوازم ایمنی
 • کامیون باربری مسقف و موکت شده، کاملا تمیز برای اسباب کشی منزل

هزینه خدمات باربری پاسداران در تهران

زمان نقش مهمی در افزایش هزینه های باربری دارد. برای کاهش زمان بارگیری و تخلیه بار، توصیه می شود از سرویس بسته بندی تخصصی استفاده کنید. چنانچه لوازم و خرده ریزها به درستی بسته بندی بشوند، کارگر باربری با سرعت بیشتری، اثاثیه را جابجا می کند. استفاده از نیروهای آزموده و ورزیده نیز روی زمان بندی حمل اثاثیه تاثیر می گذارد. در همه سفارش های ثبت شده از نیروهای جوان و با تجربه استفاده می شود.

باربری پاسداران عضو اتحادیه باربری تهران است و زیر نظر اتحادیه فعالیت دارد. کلیه هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوب اتحادیه، تعیین می شود. در صورت هر گونه ابهام می توانید از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی اتوبار استفاده کنید. پاسخگویی به سوالات در همه ساعات روز، انجام می شود.

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا