باربری ملاصدرا | اسباب کشی آسان و بی دردسر با تیم حرفه ای در باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا با ارائه خدمات اسباب کشی منازل، ادارات و شرکت ها بخشی از نیازهای ساکنین محل را تامین کرده است. اهالی ملاصدرا و خیابان های اطراف همواره از سرویس های ویژه اتوبار ملاصدرا استقبال کرده اند. شرکت حمل و نقل ملاصدرا سابقه درخشانی در جابجایی بار و اثاثیه منزل داشته و آشنای دیرین ساکنین منطقه است.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

 محبوبیت حمل بار ملاصدرا دلایل زیادی دارد از جمله این موارد:

در دسترس بودن باربری ملاصدرا

سهولت استفاده از امکانات باربری و دسترسی آسان به اتوبار از ویژگی های مهم در جلب رضایت مشتری است. خدمات باربری به صورت 24 ساعته در همه ایام سال ارائه می شود. ما یک باربری فصلی برای ایام تابستان یا روزهای اخر سال نیستیم، در همه روزهای هفته در زمستان و تابستان سرویس باربری اثاثیه منزل و حمل بار اداری، سفارش می پذیرد. حتی در روزهای تعطیل و ایام آخر هفته نیز می توانید با هماهنگی قبلی از خدمات باربری ملاصدرا استفاده کنید.

خدمات سریع اتوبار ملاصدرا

عملیات اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل به اندازه کافی سخت و دشوار است. طولانی شدن این عملیات موجب استرس مشتری شده و روی هزینه ها نیز تاثیر دارد. با توجه به این موضوع حتی الامکان کلیه خدمات باربری در کوتاه ترین زمان ارائه خواهد شد. ما یک شرکت بزرگ با پرسنل حرفه ای و کار بلد هستیم. کار گروهی و هماهنگی تیمی در حمل بار ملاصدرا موجب شده تا کارها بسیار سریع و در موعد مقرر انجام شود.

خدمات باربری ملاصدرا

حدمات امن باربری ملاصدرا

گاهی شکستگی و آسیب به لوازم در هر اسباب کشی به قدری زیاد است که خسارت شدیدی وارد می کند. یکی از گلایه های افرادی که از خدمات غیر شرکتی استفاده کرده اند، عدم پاسخگویی کارگر باربری در چنین مواردی است.

در اتوبار ملاصدرا تهران مشتری با یک تیم حرفه ای روبرو می شود. پرسنل حمل بار همگی تحت تعلیم ویژه قرار گرفته اند و با به روزترین شیوه های حمل و نقل اثاثیه سنگین آشنایی دارند. ما قدر مال تان را می دانیم. برای جلوگیری از آسیب به وسایل و خرده ریزهای منزل از قبل برنامه ریزی می شود.

تجهیزات تخصصی بسته بندی و حمل بار شامل کارتن های محکم و با دوام در سایز متفاوت به همراه فوم، پلاستیک حباب دار، چسب و …. جهت حفظ وسایل از آسیب احتمالی به کار گرفته می شود. در ضمن جهت اطمینان مشتری سالم رسیدن بار به مقصد تضمین می شود.

نحوه بارگیری در باربری ملاصدرا

تنوع ماشین حمل بار در شرکت خدمات باربری و اتوبار ملاصدرا بسیار زیاد است. با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید یکی از ماشین های حمل بار را سفارش دهید. کرایه ماشین به همراه راننده در سه ساعت اولیه یکجا دریافت می شود.

کارگر حمل بار با رعایت جوانب احتیاطی ابتدا وسایل بزرگ و سنگین را به کامیون منتقل می کند. سپس کارتن ها در مرحله بارگیری قرار می گیرد. جایگیری کارتن ها با توجه به ابعاد هر بسته انجام می شود. برای جلوگیری از حرکت وسایل سنگین و عدم آسیب به وسایل داخل کارتن ها از پتو بین لوازم و طناب کشی استفاده می شود. گلدان های گل آخرین چیزی است که بارگیری می شود و اولین موردی است که در محل، تخلیه می شود.

برای هماهنگی و سفارش حمل بار و اسباب کشی با باربری نور تهران هماهنگ کنید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »
پیمایش به بالا