باربری ولنجک | خدمات باربری محدوده ولنجک برای تهران و سایر شهرستانها

باربری ولنجک یکی از اتوبارهای شبانه روزی در تهران است که به صورت 24 ساعته سفارش می پذیرد. تیم حمل بار و اسباب کشی ولنجک برای همه روزهای هفته اثاث کشی در تهران و حمل بار به شهرستان را بر عهده دارد. چنانچه در هر زمان نیاز به تیم حرفه ای و کاربلد برای جابجایی اثاثیه دارید با ما تماس بگیرید.

باربری ولنجک سالها فعالیت در عرصه حمل و نقل کشور دارد. از بسته بندی لوازم منزل گرفته تا حمل وسایل اداری، همگی توسط کارگر باربری ولنجک انجام می شود. به طور کلی همه کارهای مورد نیاز برای اسباب کشی در این شعبه از باربری نور در ولنجک انجام می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

خدمات باربری ولنجک

همه نوع خدماتی در حوزه باربری و حمل اثاثیه در باربری ولنجک انجام می شود. جلب رضایت مشتریان اولین و بالاترین هدف نزد باربری است. تیم حرفه ای کارکنان با کمک مدیریت قوی باربری، در تلاش هستند تا خاطرات بد اسباب کشی های قبلی را به خاطره ای خوش تبدیل کنند. آسوده خاطر کارهای جابجایی وسایل را به ما بسپارید و خود بر مراحل اسباب کشی نظارت کنید. برخی از خدمات اتوبار ولنجک تهران اینها هستند:

  • بسته بندی وسایل در محل با متد اروپایی
  • وکیوم بزرگ برای وسایل شکستنی شامل فوم ضربه گیر و سلفون
  • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
  • جهت جلوگیری از خسارات احتمالی همه وسایل در زمان باربری بیمه است.
  • حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها
  • حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
باربری ولنجک تهران

اتوبار ولنجک مجهزترین حمل بار در منطقه

باربری ولنجک دارای جدیدترین وسایل حمل بار بوده و از شیوه های ایمن و مناسب جهت حمل اثاثیه استفاده می کند. مهم ترین اصل، سالم رسیدن اثاثیه به مقصد است و ما در این میان حداکثر تلاش خود را انجام می دهیم. نگران خسارت احتمالی به وسایل نباشید. در صورتی که خسارت عمدی توسط کارگر باربری به وسایل وارد شود، کلیه خسارات توسط باربری به مشتری پرداخت خواهد شد. استفاده از تجهیزات مناسب و جدید، موجب شده تا آسیبی به وسایل وارد نشود. برخی از وسایل حمل اثاثیه منزل اینها هستند:

  • کارتن 5 لایه با کفه محکم و استاندارد در 5 سایز کوچک تا بزرگ
  • کارتن رگال دار و شبیه به کمد لباس کوچک با ظرفیت 12 دست کت و شلوار و لباس مجلسی
  • ساک بزرگ رختخوابی زیپ دار دارای 3 لایه، ضد آب و حاوی پشم شیشه در لایه میانی
  • بسته بندی با فوم مخصوص، استرچ رپ، پاپل رپ و ….

تعرفه های باربری ولنجک تهران

اتوبار ولنجک عضو اتحادیه باربری تهران بوده و ملزم به رعایت قوانین اتحادیه است. نرخ خدمات باربری از سوی اتحادیه در ابتدای هر سال اطلاع رسانی می شود. هزینه های دریافتی توسط کارکنان و راننده طبق نرخ اعلام شده محاسبه می شود. طولانی بودن مسافت، حجم بار، خدمات بسته بندی و چیدن وسایل، تعداد طبقات آپارتمان در مبدا و مقصد، وجود لوازم سنگین در بار و مواردی از این قبیل می تواند هزینه ها را اندکی تغییر دهد.

برای اطلاع دقیق از مبلغ دریافتی مشاوره رایگان در محل انجام خواهد شد! جهت ثبت سفارش در ایام تعطیل می توانید سرویس درخواستی را از قبل رزرو کنید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن