باربری ونک | شرکت باربری ونک جهت اسباب کشی در ایام تعطیل

بسیاری از افراد تمایل دارند در روزهای تعطیل، اسباب کشی منزل را انجام دهند. این کار مزایا و معایب خاصی دارد. بهترین مزیت اسباب کشی در تعطیلات اینست که تمام روز را برای جابجایی لوازم منزل وقت دارید. کمبود وقت می تواند استرس اسباب کشی را کم کند. باربری ونک حتی در روزهای تعطیل نیز مثل بقیه روزهای هفته، خدمات حمل بار را ارائه می دهد.

از معایب اسباب کشی در روزهای تعطیل هم می توان به این نکته اشاره کرد که تقاضا برای حمل بار در این روزها، بیشتر است. از طرفی افراد خانواده همه در خانه هستند و این می تواند در کار جابجایی لوازم، دشواری هایی را ایجاد کند. ما برای این مشکل راه حلی داریم. با رزرو سرویس اسباب کشی برای روز مورد نظرتان، می توانید خدمات کامل اتوبار ونک را دریافت کنید.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

باربری ونک چه خدماتی ارائه می دهد؟

پکیج اسباب مشی منزل اتوبار ونک شامل همه مواردی است که برای اثاث کشی آرام و بی دغدغه به آن نیاز دارید. برخی از خدمات ارائه شده اینها هستند:

بسته بندی لوازم منزل در باربری ونک

ما یک تیم کامل را برای بسته بندی وسایل به محل اعزام می کنیم. همه اسباب و اثاثیه و خرده ریزها در کارتن اسباب کشی 5 لایه، بسته بندی می شود. برای اینکه لوازم در هنگام جابجایی، دچار شکست و آسیب نشوند از پلاستیک حباب دار استفاده می شود.. بسته بندی وسایل به روش اروپایی و در حداقل زمان انجام می شود.

کارگر اسباب کشی

اعزام کارگر ساده برای حمل بار یکی دیگر از خدماتی است که شرکت باربری ونک تهران، ارائه می دهد. کارگر اسباب کشی در اتوبار ونک از نیروهای جوان و آموزش دیده، انتخاب می شود. طریقه حمل صحیح بار، تخلیه و بارگیری اسباب و اثاثیه در کامیون و چیدمان وسایل منزل توسط کارگر حمل بار انجام می شود.

45

ماشین حمل بار در باربری ونک

ناوگان کامل اتوبار ونک متشکل از ده ها کامیون، کامیونت و وانت بار است. با توجه به مقدار اسباب و اثاثیه می توانید هر نوع وسیله نقلیه ای را که بخواهید، سفارش دهید. راننده حرفه ای و با تجربه به صورت ساعتی در اختیار تیم اسباب کشی است. در نظر داشته باشید راننده جزء کارگر حمل بار محسوب نمی شود ولی در چیدمان وسایل داخل کامیون، کمک می کند.

قیمت گذاری منصفانه

حمل بار ونک منصف ترین باربری در منطقه است که سابقه درخشانی در حمل اثاثیه منزل دارد. ارائه خدمات با کیفیت و تیم خوش اخلاق باربری در سطح منطقه شهرت دارد. ما بهترین ها را درب منزل اعزام می کنیم تا به بهترین نحوی کارهای اسباب کشی انجام شود. همه این خدمات به قیمت بسیار منصفانه و طبق نرخ اتحادیه باربری، قیمت گذاری شده است.

مشاوره رایگان در شرکت باربری ونک تهران

اگر برای اولین بار، قصد جابجایی و اسباب کشی دارید با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی قوی باربری ونک آماده پاسخگویی و راهنمایی عزیزان در حمل بار و اسباب کشی منزل است. هر نوع اطلاعاتی در مورد نحوه بسته بندی، نحوه جابجایی وسایل سنگین، حمل بار به شهرستان یا طریقه سفارش و قیمت ها دارید را از ما بپرسید.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »
پیمایش به بالا