لیست پنج تایی بهترین باربری در نوبنیاد | اتوبار نوبنیاد

اگر در منطقه نوبنیاد به دنبال اتوبار هستید، می توانید از این لیست بهترین باربری در نوبنیاد آن را انتخاب کنید. این شرکت های باربری نوبنیاد، امکانات باربری کاملی دارند و خدمات با کیفیت بالایی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. می توانید متناسب با حجم و ظرفیت بار خود، درخواست خودروی مناسب از اتوبار نوبنیاد داشته باشید

باربری نور در نوبنیاد

باربری نور، در لیست بهترین باربری در نوبنیاد  قرار دارد که سابقه فعالیت یک دهه را در حمل بار داشته و خدمات با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این شرکت که همواره آموزش را در اولویت برنامه های خود دارد، پرسنل حمل بار و رانندگان را در راستای تعامل بالا با مشتریان، آموزش می دهد. می توانید برای دریافت خدمات کامل اسباب کشی، از مرحله اسباب کشی، چیدمان بار در خودرو و حمل بار را به پرسنل مجرب و با اخلاق باربری نور بسپارید. این شرکت تمامی بارهای مشتریان را در جهت آسودگی خاطر ایشان بیمه می کند.

باربری نور در نوبنیاد

شرکت اسباب کشی سرو

شرکت باربری سرو، به عنوان باربری نوبنیاد شناخته می شود و در زمینه حمل بار، فعالیت خود را به صورت حرفه ای انجام داده و گسترش داده است. این شرکت که در حوزه اسباب کشی و حمل و نقل بار توسعه داده است، تجربه و تخصص بالایی را کسب کرده و رضایت و اعتماد مشتریان خود را کسب کرده است. ناوگان باربری این شرکت کامل بوده و خودروهایی همچون کامیون، خاور و نیسان را شامل می شود. پرسنل دلسوز و متعهد این شرکت، تمام تلاش خود را می کنند تا کالاهای شرکتها و منازل به سلامت به مقصد برسد.

شرکت اسباب کشی سرو

باربری تهران سعادت در نوبنیاد

اتوبار تهران سعادت، در لیست باربری در نوبنیاد قرار دارد که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارد. این شرکت که خدمات حمل و نقلی کارآمد را ارائه می کند، همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب کند. استفاده از خودروهای به روز شده و خدمات بسته بندی و حمل بار حرفه ای، این اطمینان را در مشتریان ایجاد کرده است که باربری تهران سعادت، تمرکز خود را در ارائه خدماتی با کیفیت بالا قرار داده است. ضمن آنکه با ارائه بارنامه و بیمه بار، اعتماد مشتریان را نیز کسب کرده است.

باربری تهران سعادت در نوبنیاد

اتوبار سپند

اتوبار سپند به عنوان باربری نوبنیاد، اهمیت حمل و نقل را در منطقه درک کرده و با تجهیز کردن خدمات باربری خود، توانسته است در خدمت مشتریان خود باشد. این شرکت که در انجام امور باربری دارای سابقه ای مفید است، به شرکتها، تولیدی ها، منازل و ادارات خدمات اسباب کشی را ارائه می کند. بنابراین می توانید جابجایی لوازم خود را در صحت و سلامت کامل به خودروهای این شرکت بسپارید. متناسب با ظرفیت بار، این امکان را دارید تا درخواست خودروهایی از قبیل کامیون، خاور و نیسان ارائه نمایید.

اتوبار سپند

باربری ظرفیت

ظرفیت بار، در لیست بهترین باربری در نوبنیاد قرار دارد. این اتوبار نوبنیاد، به صورت حرفه ای بسته بندی کالا را انجام داده و اثاثیه منازل را جابجا می کند. ضمن آنکه خدمات اسباب کشی در این باربری کاملا مناسب و مطابق با تعرفه اتحادیه خواهد بود. این امکان را دارید تا متناسب با ظرفیت بار، کامیون مسقف موکت دار به همراه پتو یا خاور درخواست کنید. همچنین تعداد کارگر حمل بار را همزمان با ثبت سفارش اسباب کشی مشخص کنید.

باربری ظرفیت

باربری نوبنیاد یکی از باربری های شناخته شده در سطح تهران بزرگ است که سابقه خوبی در جابجایی اثاث منزل و حمل لوازم اداری دارد. اتوبار نوبنیاد با ارائه خدمات نوین و مطابق با استانداردهای روز اروپا، توانسته رضایت صد در صدی را در سفارش های قبلی کسب کند.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

موفقیت باربری محدوده نوبنیاد مدیون کار تیمی اعضای حرفه ای و کار بلد در شرکت باربری نوبنیاد تهران است. سیستم کاری در حمل و نقل نوبنیاد توسط قوی ترین تیم مدیریتی اداره می شود. پس از دریافت سفارش پروژه های باربری و اسباب کشی، برای ایجاد هماهنگی بیشتر، برنامه ریزی و تقسیم وظایف در گروه انجام می شود.

تیم اسباب کشی شامل چندین کارگر حمل بار و راننده حرفه ای است. هر چقدر تعداد افرادی که در گروه باربری شرکت دارند، بیشتر باشد، مدیریت و هدایت افراد دشوارتر می شود. در پروسه اسباب کشی هر کدام از کارگرهای حمل بار در ارتباط با دیگر اعضای گروه است. با توجه به توانایی های فردی، وظایف هر کارگر از قبل مشخص است و هر یک از کارگرهای جابجایی کارهای محوله را انجام می دهد.

خدمات باربری نوبنیاد تهران

 • استفاده از کادر حرفه‌ای برای اسباب کشی منزل
 • ارائه‌ خدمات حرفه‌ای و پیشرفته برای بسته بندی و حمل بار
 • حمل و نقل آسان و مطمئن با تضمین سالم رسیدن بار
 • ارائه‌ خدمات شبانه‌ روزی حتی در ایام تعطیل ( با هماهنگی قبلی)
 • اجاره انواع خودرو های حمل بار با کارگر و بدون کارگر در باربری نوبنیاد(خاور، کامیون، کامیونت، وانت)
 • ارائه سرویس های ویژه حمل بار برای تمامی فروشگاه ها و واحدهای صنفی
 • حمل بار اداری و اسباب کشی به شهرستان
 • قیمت گذاری منصفانه طبق تعرفه اتحادیه باربری
 • نظارت بر عملکرد کارگر و راننده
 • سرویس VIP حمل جهیزیه عروس در همه نقاط تهران و شهرستان
باربری نوبنیاد در تهران

هزینه باربری در محله نزدیک نوبنیاد

اگر برای اولین بار قصد جابجایی و اسباب کشی را دارید، تجربه کافی در این زمینه ندارید. به جای اینکه کارها را به تنهایی انجام دهید و مدت ها وقت و پول خود را صرف کنید، با بهترین باربری تهران در منطقه نوبنیاد تماس بگیرید. ما تجربه زیادی در مورد مدیریت اسباب کشی و حمل بار و جابجایی اثاثیه داریم. جزئیات زیادی وجود دارد که شاید در ابتدا به آن فکر نکرده باشبد. یکی از این موارد هزینه های جانبی در اسباب کشی است.

بیشترین مبلغ مربوط به اجاره ماشین برای حمل بار و استخدام کارگر باربری است. در این مورد انتخاب های زیادی دارید ولی مراقب قیمت های خیلی ارزان باشید. همنیطور که قیمت های بالا اصلا منصفانه نیست، قیمت های بسیار پایین هم می توان نشان دهنده خدمات بی کیفیت شرکت باربری باشد.

باربری نوبنیاد عضو اتحادیه باربری تهران است. همه اتوبارهای عضو اتحادیه، تابع قوانین و مصوبات اتحادیه هستند. همه ساله لیست قیمت ها از سوی اتحادیه تهران به شرکت های عضو، ابلاغ می شود. شرکت های اتوبار همگی مجاز به رعایت این قیمت هستند. شرکت حمل و نقل و اتوبار در منطقه نوبنیاد نیز، قیمت ها را طبق نرخ اتحادیه دریافت می کند. برخی موارد موجب افزایش هزینه ها می شود.از جمله:

 • وجود لوازم سنگین در بار
 • مسافت های طولانی و خارج از محدوده
 • تعداد کارگر برای جابجایی
 • نوع ماشین برای اثاث کشی

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا