باربری شهران | بسته بندی حرفه‌ ای در باربری شهران تهران

یکی از دغدغه های ساکنین کلان شهر تهران، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل است. با توجه به وسعت و گستردگی تهران بزرگ شرکت های باربری به صورت منطقه ای خدمات ویژه ای را ارائه می دهند. باربری شهران بهترین اتوبار فعال در منطقه 5 است که حمل وسایل و بار را بر عهده دارد. صفر تا صد اثاث کشی در اتوبار شهران انجام می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

تیم حرفه ای باربری همگی از پرسنل متعهد هستند و در حمل بار تجربه بالایی دارند. به خصوص در زمینه جا به جایی وسایل سنگین نظیر اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال و فریز، لازم است تا کارگر باربری قبلا در این زمینه تجربه داشته باشد. برخی از خدمات باربری در شهران تهران اینها هستند:

حمل لوازم منزل و اسباب کشی در باربری شهران

در هر زمانی که به خدمات باربری نیاز دارید با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار شهران به سیستم آنلاین مجهز است و درخواست سفارش را در همه ساعات شبانه روز، ثبت می کند. باربری شهران دارای تعداد زیادی کامیون و کامیونت برای حمل اثاثیه منزل است.

ظرفیت بالای بارگیری و توان حرکتی این باربری در سطح منطقه معروف است. چنانچه از نظر زمان، وقت کمی دارید حتما کارهای حمل و نقل را به سریع ترین و ارزان ترین باربری در شهران بسپارید.

در ضمن اتوبار شهران در همه فصول سال و به مناسبت های مختلف، تخفیف هایی را در نظر گرفته که هزینه های باربری را بسیار کاهش می دهد. شعار ما ارائه خدمات سریع و ارزان برای اسباب کشی است.

باربری شهران تهران

بسته بندی لوازم منزل در اتوبار شهران تهران

بسته بندی اصولی رمز سالم رسیدن لوازم به منزل جدید است. چنانچه عملیات بسته بندی لوازم و اثاثیه به درستی انجام نشود امکان آسیب و خسارت به وسایل در حین جا به جایی وجود دارد. همه تجارب اسباب کشی های قبلی را فراموش کنید اتوبار منطقه شهران بهترین سیستم بسته بندی اسباب و اثاثیه را ارائه می دهد.

برای اطمینان از خسارت و ضربه خوردن وسایل منزل، همه لوازم قبل از قرار دادن در کارتن های 5 لایه، با پلاستیک حباب دار دور پیچی می شوند. به این ترتیب قبل از شروع اسباب کشی همه خرده ریزها و حتی وسایل بزرگتر نظیر میز ناهارخوری،  مبل و پیانو و … نیز بسته بندی می شوند. نحوه بسته بندی لوازم بزرگ متفاوت تر از وسایل معمولی است ولی در همه موارد حتما وسایل به طرز صحیح بسته بندی خواهند شد.

تعهد و اعتماد در شرکت باربری شهران

مجموعه پرسنل و کارکنان باربری همگی موظف هستند در قبال مشتری پاسخگو باشند. اتوبار شهران زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت دارد. منطقه تحت پوشش این باربری در غرب تهران است و کارگران و پرسنل اجرایی همگی دارای کارت سلامت و ضمانت هستند.

برای رضایتمندی بیشتر در صورت بسته بندی توسط باربری همه وسایل و کالاها بیمه می شوند. شرکت باربری در قبال خسارات احتمالی و آسیب به اثاثیه مسئول است و بیمه همه خسارات را پرداخت می کند.

برای اسباب کشی در آخر هفته ها و روزهای تعطیل حتما سفارش خود را از قبل رزرو کنید. تعداد تقاضا برای حمل اثاثیه در روزهای تعطیل بیشتر است.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

به بالای صفحه بردن