بهترین باربری در شهران | لیست پنج تایی اتوبار شهران

خدمات باربری شهران ، اتوبار شهران و حمل اثاثیه منزل در محله و منطقه شهران تهران شامل پارک کوهسر غربی در شمال، بزرگراه همت در جنوب، بلوار کوهسر در غرب و بزرگراه باکری در شرق ارائه می شود. در این صفحه هزینه و قیمت باربری در شهران را به اضافه لیست بهترین باربری ها در محله شهران را ملاحظه میفرمایید. 

اگر شما هم به دنبال بهترین باربری در شهران هستید، می توانید این لیست را مرور کنید. یکی از مسائلی که همواره هنگام اسباب کشی مطرح است، یافتن باربری مناسب در هر منطقه است که بتواند بهترین خدمات جابجایی بار را ارائه کرده و لوازم و اثاثیه را بدون هیچگونه آسیبی در مقصد تحویل نماید. از طرفی برخورداری از امکانات به روز شده در باربری نیز اهمیت دارد. باربری شهران باید بتواند به خوبی این منطقه را پوشش داده و خدمات شرکتی و منازل را در راستای رضایت آنان انجام دهد. در این لیست می توانید متناسب با نیاز خود، اتوبار شهران را انتخاب کنید.

باربری نور در شهران

باربری نور، در لیست بهترین باربری در شهران قرار گرفته است که از جمله اتوبارهای معتبر و شناخته شده در منطقه شهران محسوب می شود. این شرکت که دارای سابقه فعالیت 10ساله در این صنعت است، همواره در راستای رضایت مشتریان، تجهیزات خود را به روزرسانی می کند. می توانید متناسب با ظرفیت بار خود، از میان خودروهای باربری نور، کامیون، تریلی و خاور را انتخاب کنید. همچنین تیم خدماتی این شرکت نیز تجربه و مهارت کافی را داشته و در این امر آموزش های لازم را دیده اند.

باربری نور در شهران

اتوبار آبشناسان بار

باربری آبشناسان یا صدف بار، خدمات باربری شهران را در بالاترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می کند. این شرکت که نکات مهم در بسته بندی و حمل کالاها و لوازم و اثاثیه را در اولویت قرار داده و در نظر می گیرد، توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب کند. صدف بار، با در نظر گرفتن به سلامت رساندن بارها، بسته بندی و جابجایی وسایل را با تکیه بر تجربه و تخصص پرسنل حمل بار خود به بهترین نحو انجام می دهد و اسباب و اثاثیه را بیمه می کند.

اتوبار آبشناسان بار

باربری بارکوب در شهران

اتوبار بارکوب، در لیست بهترین باربری در شهران قرار دارد. این باربری با سابقه درخشان، از تجربه و تخصص بالایی در حوزه حمل و نقل بار درون شهری برخوردار بوده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند. سابقه 15 ساله در حوزه جابجایی لوازم شرکتی و اسباب کشی منازل باعث شده است تا این شرکت به عنوان  باربری شهران در سطح ممتازی قرار گرفته و رضایت مشتریان را به دست آورد.

باربری بارکوب در شهران

شرکت حمل بار ارزان بار

شرکت باربری ارزان بار، به عنوان اتوبار شهران در منطقه فعالیت دارد. یکی از دغدغه های مشتریان، یافتن باربری است که به کار خود مسلط بوده و به سلامت رساندن بارها تعهد داشته باشد. با ارزان بار می توان با خیالی آسوده لوازم و اثاثیه را منتقل نمود و هزینه ای متناسب با تعرفه های تعیین شده پرداخت کرد. این شرکت که از تجهیزات بسته بندی مجهزی برخوردار است می تواند در این بخش نیز شما را یاری کرده و لوازم را با دقت و توجه بالایی بسته بندی کند.

شرکت حمل بار ارزان بار

باربری استادبار

شرکت استادبار، در لیست بهترین باربری در شهران شناخته می شود و با ناوگان باربری مجهز خود که شامل کامیون، خاور و تریلی است، خدمات حمل بار و اسباب کشی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. این شرکت همواره خودروهای خود را سرویس و به روزرسانی کرده و تجهیزات بسته بندی خود را تکمیل می کند تا بتواند کالاها را بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برساند.

باربری استادبار

یکی از دغدغه های ساکنین کلان شهر تهران، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل است. با توجه به وسعت و گستردگی تهران بزرگ شرکت های باربری به صورت منطقه ای خدمات ویژه ای را ارائه می دهند. باربری شهران بهترین اتوبار فعال در منطقه 5 است که حمل وسایل و بار به بهترین قیمت باربری در شهران را بر عهده دارد. صفر تا صد حمل اثاثیه منزل در شهران و حمل لوازم اداری در شهران توسط این بخش خدمات اتوبار شهران انجام می شود.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

تیم حرفه ای باربری همگی از پرسنل متعهد هستند و در حمل بار تجربه بالایی دارند. به خصوص در زمینه جا به جایی وسایل سنگین نظیر اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال و فریز، لازم است تا کارگر باربری قبلا در این زمینه تجربه داشته باشد. برخی از خدمات اتوبار در شهران تهران اینها هستند:

حمل لوازم منزل و اسباب کشی در باربری شهران

در هر زمانی که به خدمات باربری نیاز دارید با ما تماس بگیرید. شرکت اتوبار شهران به سیستم آنلاین مجهز است و درخواست سفارش را در همه ساعات شبانه روز، ثبت می کند. باربری شهران دارای تعداد زیادی کامیون و کامیونت برای حمل اثاثیه منزل است.

ظرفیت بالای بارگیری و توان حرکتی این باربری در سطح منطقه معروف است. چنانچه وقت کمی دارید حمل و نقل را به سریع ترین و ارزان ترین باربری در شهران بسپارید.

در ضمن اتوبار شهران در همه فصول سال و به مناسبت های مختلف، تخفیف هایی را در نظر گرفته که هزینه های باربری را بسیار کاهش می دهد. شعار ما ارائه خدمات سریع و ارزان برای اسباب کشی است.

باربری شهران تهران | قیمت باربری شهران

بسته بندی لوازم منزل در اتوبار شهران تهران

بسته بندی اصولی رمز سالم رسیدن لوازم به منزل جدید است. چنانچه عملیات بسته بندی لوازم و اثاثیه به درستی انجام نشود امکان آسیب و خسارت به وسایل در حین جا به جایی وجود دارد. همه تجارب اسباب کشی های قبلی را فراموش کنید اتوبار منطقه شهران بهترین سیستم بسته بندی اسباب و اثاثیه را ارائه می دهد.

برای اطمینان از خسارت و ضربه خوردن وسایل منزل، همه لوازم قبل از قرار دادن در کارتن های 5 لایه، با پلاستیک حباب دار دور پیچی می شوند. به این ترتیب قبل از شروع اسباب کشی همه خرده ریزها و حتی وسایل بزرگتر نظیر میز ناهارخوری،  مبل و پیانو و … نیز بسته بندی می شوند. نحوه بسته بندی لوازم بزرگ متفاوت تر از وسایل معمولی است ولی در همه موارد حتما وسایل به طرز صحیح بسته بندی خواهند شد.

تعهد و اعتماد در شرکت باربری شهران

مجموعه پرسنل و کارکنان باربری همگی موظف هستند در قبال مشتری پاسخگو باشند. اتوبار شهران زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت دارد و بهتری قیمت باربری در شهران را ارائه می دهد. منطقه تحت پوشش این باربری در غرب تهران است و کارگران و پرسنل اجرایی همگی دارای کارت سلامت و ضمانت هستند.

برای رضایتمندی بیشتر در صورت بسته بندی توسط باربری همه وسایل و کالاها بیمه می شوند. شرکت باربری در قبال خسارات احتمالی و آسیب به اثاثیه مسئول است و بیمه همه خسارات را پرداخت می کند.

برای اسباب کشی در آخر هفته ها و روزهای تعطیل حتما سفارش حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری در شهران را از قبل رزرو کنید. تعداد تقاضا برای حمل اثاثیه در روزهای تعطیل بیشتر است.

نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان در باربری شهران

باربری و اتوبار در منطقه شهران جهت تعیین قیمت و هزینه باربری بین شهری موارد مختلفی را در نظر می گیرد. یعنی بستگی به آنکه برای حمل بار در منطقه شهران تهران به شهرستان از چه وسیله نقلیه و ماشین حمل باری استفاده می شود قیمت باربری و حمل و نقل متغیر است. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در میزان نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان ها، میزان فاصله بین تهران و شهرستان مقصد می باشد.  به دلیل مدیریت هزینه ها شرکت حمل بار شهران و ارائه ی ماشین های حمل بار مسقف و مجهز و ارائه ی بهترین خدمات باربری بین شهری، آمار رضایت مشتریان ما نسبتا بالا و راضی کننده است.

هزینه اسباب کشی در باربری شهران چگونه محاسبه خواهد شد؟

اتوبار شهران هزینه ی هر مرحله از اسباب کشی را به صورت مجزا محاسبه میکند و در انتها به شما ارائه می نماید. دلیل این روش محاسبه هم این است که برخی مشتریان از یک سری خدمات مشخص استفاده می نمایند. برای محاسبه هزینه نهایی باربری در شهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. پارامترهای محاسبه قیمت اتوبار شهران شامل موارد زیر است:

 • تناژ و مقدار بار.
 • تعداد وسایل نقلیه حمل بار.
 • مقدار مسیر طی شده.
 • نوع ماشین های حمل بار.
 • تعداد ساعات مورد نیاز برای حمل و نقل
 • تعداد رانندگان و پرسنل و کارگران.

قیمت و تعرفه باربری شهران

قیمت باربری شهران با کامیون داخل محدوده

200 تا 250 هزار تومان

قیمت باربری با کامیون خارج از محدوده

250 تا 350 هزار تومان

قیمت باربری بین شهری

از 350 هزار تومان شروع میشود

قیمت نیسان بار داخل محدوده

120 تا 180 هزار تومان

هزینه نیسان شهران با خارج از محدوده

180 تا 250 هزار تومان

تعرفه باربری نیسان بار در شهران بین شهری

از 250 هزار تومان شروع میشود

هزینه کارگر

بین 50 تا 100 هزار تومان

هزینه کارگر بسته بندی

بین 40 تا 60 هزار تومان

معیار های بهترین شرکت باربری در شهران تهران

معیار ها و پارامترهای مهم در بررسی و انتخاب بهترین باربری شهران شامل موارد زیر است:

 • تعیین قیمت‌های اسباب کشی بر اساس قیمت اتحادیه.
 • داشتن کارگران ماهر و حرفه‌ ای.
 • امکان تماس شبانه روزی جهت خدمات اسباب کشی در تمام ایام هفته بدون تعطیلی.
 • عدم تغییر توافق شده بین مشتریان و شرکت حمل بار شهران.
 • ارائه تخفیف باربری از شهران به صورت مناسبتی

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا