لیست پنج تایی بهترین باربری در فردوسی | اتوبار فردوسی

یکی از نگرانی های افراد که سالانه با آن روبرو هستند اسباب کشی در منطقه خود مانند فردوسی است و به همین دلیل به دنبال بهترین باربری در فردوسی هستند. اتوبارهای مختلفی در این منطقه حضور دارند که سابقه مفیدی در این حوزه داشته و از امکانات پیشرفته ای بهره می برند. باربری فردوسی با توجه به منطقه فعالیتش امکان دارد لازم باشد بارهای شرکتی و ادارات را نیز جابجا کند. در اینجا تعدادی اتوبار فردوسی معرفی شده اند تا به شما در انتخاب گزینه مناسب کمک کنند.

باربری نور در فردوسی

شرکت باربری نور، یکی از شرکت های لیست بهترین باربری در فردوسی است که سابقه درخشانی در این منطقه داشته و بارهای شرکتی و منازل را با دقت و توجه بالایی جابجا میکند. این شرکت که دارای ناوگان باربری مجهز و به روز شده ای است، توانسته است با موفقیت رضایت مشتریان خود را کسب کند. تجهیزات بسته بندی نیز همواره به روز شده اند تا کالاها و لوازم مشتریان با احتیاط کامل بسته بندی و حمل شوند. این شرکت که تمامی بارها را بیمه می کند، تضمین می دهد که اسباب و اثاثیه به سلامت به مقصد می رسند.

باربری نور در فردوسی

حمل بار اتوبار شرق

باربری شرق تهران، از شرکت های باربری فردوسی است که دارای سابقه 10ساله در این بخش از صنعت حمل و نقل است. این شرکت که پرسنل حمل و نقل آموزش دیده ای دارد، همواره برنامه های آموزش برخورد با مشتری، حمل و چیدمان بار را در بهترین شکل در اختیار پرسنل خود قرار می دهد تا بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه کند. ضمن آنکه خودروهای کامیون، خاور و نیسان این شرکت نیز جهت حمل لوازم به روز شده و سرویس دهی ممتازی را به شهروندان منطقه ارائه می کند. این اتوبار فردوسی با تخصص و تجربه خود تمامی خدمات بسته بندی، چیدمان و حمل بار را ارائه می کند.

حمل بار اتوبار شرق

باربری فردوسی سپند بار

سپند بار نیز در لیست بهترین باربری در فردوسی قرار داشته و با سالها تجربه و تخصص در این حوزه و تکیه بر دانش فنی مدیریت و پرسنل خود، کیفیت خدمات خود را همواره ارتقا داده است. این شرکت که خودروهای مجهزی از جمله کامیون های مسقف و موکت دار را در اختیار دارد، جابجایی بار را با دقت و توجه خاصی انجام داده و در صورت لزوم، با احتیاط کامل برای بسته بندی بار اقدام می کند تا ضمن ایجاد آسودگی خاطر در مشتری، رضایت مندی آنان را نیز کسب کند.

باربری فردوسی سپند بار

شرکت اسباب کشی اهورا بار

شرکت باربری اهورا، از دیگر شرکت های مطرح در باربری تهران، منطقه فردوسی است که با با تکیه بر تجربه و مهارت پرسنل فنی و حمل خود، توانسته است اعتبار و اعتماد مشتریان منطقه را کسب کند. این اتوبار فردوسی، در کمترین زمان و با دقت بالای لوازم منزل و شرکت شما را جمع آوری و جابجا می کند تا نگرانی شما از حمل و نقل وسایل را از بین ببرد. برای دریافت بهترین کیفیت خدمات باربری در منطقه فردوسی، توصیه می شود از خدمات اهورا بار استفاده کنید.

شرکت اسباب کشی اهورا بار

اتوبار آرمش

اگر برای اسباب کشی در میدان فردوسی و یا حمل اثاثیه منزل در این منطقه به دنبال اتوبار مطمئنی هستید، می توانید آرمش را انتخاب کنید. در این شرکت، حمل اثاثیه سبک و سنگین با خاور و کامیون مسقف و تریلی قابل انجام است و به همراه کارگر ماهر جابجایی لوازم و اثاثیه انجام می شود. می توان خدمات باربری فردوسی را در بهترین کیفیت و قیمت مناسب همراه با بیمه دریافت کنید. باربری آرامش یکی از بهترین باربری در فردوسی است.

اتوبار آرمش

باربری فردوسی یکی از قدیمی ترین شعبات باربری نور در مرکز تهران است. کادر حرفه ای و متخصص اتوبار فردوسی در تمام ساعات شبانه روز و به صورت 24 ساعته فعالیت دارد. اگر به دنبال راهی مطمئن برای حمل بار ، کالا یا اثاثیه منزل هستید با شرکت حمل بار فردوسی تهران تماس بگیرید.

استفاده از تجهیزات جدید و همکاری با افراد متخصص موجب شده تا خدمات باربری در بهترین شکل و کوتاه ترین زمان انجام شود. با توجه به بافت منطقه، ترافیک سنگین و همچنین محدودیت های رفت و آمد وسایل نقلیه در منطقه فردوسی، وجود یک شرکت باربری قابل اعتماد محلی بسیار مورد نیاز اهالی و کسبه محل است.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

خدمات باربری فردوسی تهران

 • حمل و جابجایی لوازم بزرگ و سنگین شامل: گاو صندوق، پیانو، ساید بای ساید، کمد بزرگ ویترین دار، پیانو
 • بسته بندی اصولی لباس مجلسی و کت و شلوار در کارتن رگال دار 5 لایه
 • بسته بندی ویژه وسایل شخصی و اشیا نفیس در کارتن رگال دار
 • بسته بندی با متد اروپایی در محل و تحت نظارت مشتری
 • جدیدترین وسایل حمل و نقل در باربری فردوسی
 • بسته بندی رختخواب در ساک 3 لایه رختخوابی دارای پشم شیشه و زیپ دار
 • بسته بندی استاندارد با فوم، بابل رپ و استرچ رپ
 • حمل اثاثیه شرکت ها و لوازم بزرگ اداری
 • بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی در باربری فردوسی
 • دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری

باربری فردوسی

مزایای سفارش به اتوبار فردوسی تهران

 • باربری شبانه روزی فردوسی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل با هماهنگی قبلی
 • کارگر حمل بار متعهد و حرفه ای ذر باربری فردوسی
 • راننده منصف و خوش قول
 • انواع ماشین حمل بار سبک و سنگین شامل وانت، خاور، تویوتا، کامیونت و کامیون در باربری فردوسی
 • تضمین سلامت بار جهت اطمینان مشتری 
 • قیمت های منصفانه طبق نرخ تعرفه اتحادیه باربری تهران 99
 • در حمل بار به شهرستان بیمه نامه کتبی ارائه خواهد شد.
 • هزینه اسباب کشی اثاث منزل و حمل بار در باربری فردوسی چقدر است؟

اتحادیه باربری تهران ابتدای هر سال، نرخ خدمات باربری را به اتوبارهای عضو اعلام می کند. این نرخ به عنوان پایه محاسبات دستمزدها در حمل بار، مورد استفاده قرار می گیرد. باربری و حمل بار فردوسی نیز تابع شرایط و قوانین اتحادیه است.

در مورد هزینه های دریافتی از اسباب کشی منزل چندین مولفه در نظر گرفته می شود. اولین و مهم ترین مولفه در قیمت گذاری، مقدار و بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه است. هر چقدر حجم بار بیشتر باشد، زمان اثاث کشی و جابجایی، بیشتر می شود. افزایش زمان حمل بار موجب بالا رفتن دستمزد کارگر باربری می شود.

اگر مشتری درخواست بسته بندی وسایل را داشته باشد تیم حرفه ای برای بسته بندی اصولی در محل حاضر می شود. عملیات بسته بندی در حضور و تحت نظارت مشتری است. این خدمات هزینه ای اضافی دارد که به مبلغ اولیه افزوده می شود.

هزینه راننده و کامیون نیز بخشی از مبالغ دریافتی است که با توجه به نوع ماشین حمل بار، قیمت ها متفاوت است. برای مثال قیمت کرایه وانت بار برای سه ساعت با قیمت کرایه خاور برای سه ساعت یکسان نیست. در مورد اثاثیه کمتر می توانید از وانت بار برای جابجایی در محدوده فردوسی استفاده کنید که هزینه به مراتب کمتری دارد.اگر به دنبال پیدا کردن بهترین باربری هستید به شما پیشنهاد میکنیم به مقاله بهترین باربری در ملاصدرا نیز سری بزنید.

جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

پیمایش به بالا