باربری مرزداران | خدمات باربری به شهرستان در باربری مرزداران

شرکت باربری مرزداران خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سطح تهران را ارائه می کند. کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی گرفته تا چیدمان منزل توسط کارکنان حرفه ای و با اخلاق اتوبار مرزداران انجام می شود. جهت آشنایی با سرویس های شرکت حمل و نقل در مرزداران تهران با ما همراه باشید.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

باربری شبانه روزی مرزداران

محله مرزداران دارای بافت به نسبت جدیدتر است. وجود بزرگراه های مختلف در اطراف این محل، امکان اثاث کشی و حمل بار در همه ساعات را ایجاد کرده است. در این منطقه خبری از کوچه های بن بست و تنگ و قدیمی نیست. تقریبا در همه موارد امکان پارک کامیون در جلوی درب منزل وجود دارد.

خدمات حمل بار به صورت 24 ساعته انجام می شود. برای رزرو سرویس درخواستی در ساعت مورد نظر لازم است تا از قبل هماهنگ کنید. چنانچه به دلیل ترافیک یا دیگر مشکلات ترجیح می دهید حمل اثاثیه را در ساعات خلوت تر داشته باشید با شرکت باربری هماهنگ کنید.

اتوبار مرزداران از تهران به شهرستان

کلیه امور اسباب کشی به شهرستان در اتوبار مرزداران انجام می شود. برای حمل بار به مسافت های دور از کامیون، خاور و نیسان مسقف و کانتین دار استفاده می شود. در صورت لزوم کارگر به هر تعداد که بخواهید همراه با بار به شهرستان اعزام می شود تا در تخلیه بار یا چیدمان لوازم مشکلی نداشته باشید. بار شهرستان مشمول دریافت بارنامه از سوی باربری است. قبل از حرکت کامیون یکبار به طور کامل اثاثیه بررسی می شود. جهت جلوگیری از حرکت وسایل در جاده از طناب های ضخیم و پتو استفاده شده است. تضمین سالم رسیدن بار در مقصد از خدمات مشتری پسند در شرکت باربری است.

اتوبار مرزداران

کارتن بسته بندی در باربری مرزداران

برای رفاه و آسودگی خیال مشتری، خدمات بسته بندی اثاثیه منزل نیز در باربری ارائه می شود.

از کارتن های اسباب کشی در 5 سایز مختلف برای بسته بندی وسایل بزرگ و خرده ریزها استفاده می شود.

کارتن مخصوص حمل لباس مجلسی و کت و شلوار دارای رگال بوده و ارتفاع بلندتری دارد.

کارتن لوازم قیمتی و اسناد دارای ابعاد کوچکتری است.

جهت حمل اثاثیه سنگین از کارتن 5 لایه کوچک و متوسط استفاده می شود.

کارتن های بزرگتر برای جابجایی وسایل سبک، مناسب هستند.

باربری مرزداران و سرویس ویژه جهیزیه

حمل لوازم جهیزیه از سرویس های VIP در شرکت حمل بار مرزداران است. این سرویس شامل بسته بندی طبق استاندارد، حمل بار به داخل کامیون، تخلیه بار در محل و چیدمان کامل منزل طبق سلیقه مشتری است.

با این سرویس دیگر نگرانی بابت اسباب کشی و مشکلات آن وجود ندارد! تیم حرفه ای باربری مدیریت کامل اثاث کشی و حمل وسایل جهزینه را بر عهده دارد.

قیمت منصفانه در بابری مرزداران

شرکت اتوبار مرزداران دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران است. قیمت گذاری عادلانه طبق نرخ اتحادیه بخشی از تعهدات ماست. کارشناس رایگان پس از حضور در محل نسبت به اعلام هزینه ها اقدام می کند.

حجم بار، وجود اثاثیه سنگین در بین لوازم، دوری مسافت مبدا و مقصد! تعداد کارگران، نوع ماشین حمل بار از مهم ترین موارد در تعیین قیمت باربری هستند.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »
پیمایش به بالا