اصول اسباب کشی آسان

اگر تجربه اثاث کشی را داشته باشید حتما با مشکلات آن آشنا هستید. اغلب افراد تجربه ای تلخ و ناراحت کننده از اسباب کشی های قبلی دارند و به طور کلی جابجایی منزل را کاری پر دردسر و استرس زا می دانند. با رعایت راهکارهای ساده ای می توان دردسرهای جابجایی را تا حد زیادی کاهش داد. برای اینکه تجربه اسباب کشی آسان و بی دردسر را داشته باشید، این موارد را جدی بگیرید:

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

 

بسته بندی لوازم را از روزهای قبل شروع کنید

پس از انتخاب خانه لازم است تا در مورد بسته بندی اثاثیه، اقدام کنید. به نظر ساده است ولی در عمل، جمع آوری خرده ریزها، مدت ها وقت تان را می گیرد. برای بسته بندی وسایل باید همه اعضای خانواده، همکاری کنند. حتی بچه ها هم می توانند وسایل خود را جمع کنند. به تعداد زیاد کارتن های مستحکم و مقاوم تهیه کنید.

  • لوازم هر اتاق را در کارتن های جداگانه، جمع آوری کنید
  • وسایل غیر ضروری را زودتر، بسته بندی کنید
  • لوازم شکستنی را با روزنامه بپیچید و بین آن از روزنامه مجاله استفاده کنید

اسباب کشی آسان را با شرکت باربری خوب تجربه کنید

بدون تردید به تنهایی نمی توانید همه کارهای اثاث کشی را انجام دهید. دوستان و فامیل هم تجربه ای در این زمینه ندارند. بهترین راهکار اینست که با شرکت حمل بار حرفه ای تماس بگیرید. باربری ها پکیج کامل اسباب کشی منزل را ارائه می دهند. برای اینکه تجربه اسباب کشی آسان و بی دردسری را داشته باشید با حرفه ای ها کار کنید.

اسباب کشی

شرکت باربری می تواند در زمینه برنامه ریزی روز جابجایی و حمل بار، کمک تان کند. شما به تعدادی کارگر ورزیده و با تجربه نیاز دارید. کارگر اثاثیه می تواند وسایل منزل را بدون آسیب در کامیون بارگیری کند. تخلیه اسباب و اثاثیه در محل و چیدمان نیز از موردی است که کارگر باربری انجام می دهد.

از قبل با اتوبار در مورد ماشین حمل اثاثیه توافق کنید. برای روز مورد نظر، سرویس خود را رزرو کنید. اگر همه کارها را به روز آخر موکول کنید، احتمالا اتوبار زمان خالی نداشته باشد. چند روز قبل از موعد اسباب کشی، با باربری هماهنگ کنید.

نکات ضروری برای اسباب کشی آسان

  • موقع بسته بندی حتما روی کارتن ها برچسب بچسبانید. محتویات هر کارتون را روی آن بنویسید تا راحت تر لوازم هر اتاق را پیدا کنید.
  • در روز اثاث کشی کودکان را به منزل یکی از اقوام نزدیک، ببرید. حمل و نقل و جابجایی وسایل با وجود بچه ها دشوارتر است.
  • از قبل در مورد غذاخوری های محلی در اطراف خانه جدید، تحقیق کنید. معمولا در روز حمل اثاثیه نمی توانید خودتان غذا تهیه کنید.
  • برای همه افراد خانواده یک ساک ضروری تهیه کنید. در این ساک یا کوله، وسایل شخصی و نظافتی نظیر حوله و مسواک و … را قرار دهید.
  • مراقبت سالمندان باشید و داروهای مصرفی را در دسترس قرار دهید. در شلوغی اسباب کشی نمی توانید کیف داروها را پیدا کنید.

با رعایت همین نکات ساده می توانید اسباب کشی آسان و راحتی را تجربه کنید. هر چقدر مدیریت و برنامه ریزی بهتری داشته باشید، در روز حمل بار استرس کمتری خواهید داشت.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

کارگر جابجایی

کارگر جابجایی شرکت های باربری خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از اعزام ماشین حمل بار با راننده گرفته تا کارگر حمل

Read More »

کارگر اثاثیه

کارگر اثاثیه زندگی در شهرهای بزرگ، مشکلات خاص خود را دارد. یکی از این موارد، اسباب کشی های سالانه و نقل مکان

Read More »

کارگر حمل ساید

کارگر حمل ساید حمل و جابجایی یخچال فریزر ساید بای ساید یکی از دشوارترین مراحل در اسباب کشی منزل است. با توجه

Read More »

کارگر تخلیه و بارگیری

کارگر تخلیه و بارگیری خدمات بارگیری و تخلیه بار، درخواست کننده زیادی دارد. کارگرهای حمل بار در این زمینه تجربه زیادی دارند.

Read More »

کارگر خالی

کارگر جابجایی اعزام نیروهای کار باربری به تمام نقاط پذیرفته می شود. باربری نور مفتخر است بهترین کارگر برای بارگیری و خالی

Read More »
به بالای صفحه بردن