ماشین حمل بار مناسب

شرکت باربری خوب ناوگان کاملی از ماشین های کوچک و بزرگ را برای حمل اثاثیه در اختیار دارد. موقع اسباب کشی منزل باید ماشین حمل بار مناسب را انتخاب کنید. این ماشین ها با راننده هستند و در حیطه حمل بار اداری و وسایل منزل فعالیت دارند. اما سوال اینجاست که چه نوع ماشینی را برای حمل اثاثیه انتخاب کنیم؟

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

ماشین حمل بار کوچک

وانت بار مععروف ترین و کارامدترین ماشین حمل بار است که اغلب برای جابجایی در مسیر کوتاه تر انتخاب می شود. برای اسباب کشی دانشجویی و مجردی که وسایل کمتری دارید می توانید روی این وانت ها، حساب کنید. هزینه وانت بار مقرون به صرفه تر است و برای حمل اسباب و اثاثیه داخل شهری، کارایی خوبی دارد.

ماشین مناسب حمل بار

کامیون حمل اثاثیه بزرگ

انواع کامیون و کامیونت رایج ترین وسایل برای حمل اثاثیه منزل هستند. کامیون های اسباب کشی با ماشین های حمل کالا و بار، تفاوت دارند. این کامیون ها در دو نوع کانتین دار و بدون کانتین موجود هستند. کامیون هایی که دارای کانتین هستند برای اسباب کشی منزل، انتخاب بهتری هستند. این ماشین ها سر پوشیده و مسقف شده اند تا گرد یا بارش های فصلی، لوازم را کثیف نکند.

برای اینکه لوازم، در حین حرکت و جابجایی آسیب نبیند. دیوارها و کف ماشین حمل بار با پتو پوشیده می شود و از طناب کشی برای جلوگیری از حرکت وسایل، استفاده شده است. به این ترتیب لوازم در جای خود فیکس و بی حرکت باقی می مانند. به خصوص در حمل بار به شهرستان، طناب کشی اهمیت زیادتری دارد زیرا با وضعیت جاده های کشور همیشه امکان دست انداز و … وجود دارد.

در کامیون حمل بار چندین پتوی اضافی وجود دارد که مابین لوازم بزرگ و سنگین و دیگر لوازم قرار می گیرد. به این ترتیب حرکت های احتمالی وسایل نیز نمی تواند به بقیه اثاثیه آسیب برساند.

اندازه کامیون را متناسب با مقدار اثاثیه انتخاب کنید. پس از بارگیری نباید هیچ فضای خالی در داخل کامیون باقی بماند. این فضا، امنیت لوازم را در حین حرکت ماشین، به خطر می اندازد. چیدمان وسایل باید طوری باشد که وسایل سنگین در عقب و کف کامیون قرار بگیرند. به این ترتیب لوازم و جعبه های سبک تر در روی وسایل سنگین چیده می شود. طناب کشی مانع حرکت و جابجایی وسایل می شود.وسایل نقلیه کوچگتر یا بزرگتر اصلا مناسب اسباب کشی نیستند.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

کارگر جابجایی

کارگر جابجایی شرکت های باربری خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از اعزام ماشین حمل بار با راننده گرفته تا کارگر حمل

Read More »

کارگر اثاثیه

کارگر اثاثیه زندگی در شهرهای بزرگ، مشکلات خاص خود را دارد. یکی از این موارد، اسباب کشی های سالانه و نقل مکان

Read More »

کارگر حمل ساید

کارگر حمل ساید حمل و جابجایی یخچال فریزر ساید بای ساید یکی از دشوارترین مراحل در اسباب کشی منزل است. با توجه

Read More »

کارگر تخلیه و بارگیری

کارگر تخلیه و بارگیری خدمات بارگیری و تخلیه بار، درخواست کننده زیادی دارد. کارگرهای حمل بار در این زمینه تجربه زیادی دارند.

Read More »

کارگر خالی

کارگر جابجایی اعزام نیروهای کار باربری به تمام نقاط پذیرفته می شود. باربری نور مفتخر است بهترین کارگر برای بارگیری و خالی

Read More »
به بالای صفحه بردن