کارگر جابجایی

اعزام نیروهای کار باربری به تمام نقاط پذیرفته می شود. باربری نور مفتخر است بهترین کارگر برای بارگیری و خالی کردن بار را برای سفارش های درون شهری ارسال می کند. کارگر خالی با اخلاق و مطمئن دارای سابقه کاری بالا و تجربه زیاد را از ما بخواهید.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

همه کارگرهای اعزامی دارای مهارت های ویژه برای کار در شرایط خاص هستند. داشتن وجدان کاری بالا و اخلاق حرفه ای، بخشی از ویژگی های کارگر خالی است که موجب می شود تا در حداقل زمان و با بالاترین کیفیت کار را انجام دهد.

منظور از کارگر خالی چیست؟

کارگر باربری بدون ماشین یا همان کارگر خالی باربری، کسی است که به درخواست مشتری، کلیه کارهای حمل بار را بر عهده دارد. معمولا اتوبارهای معتبر در راستای خدمات ویژه ای که برای باربری اثاثیه منزل و حمل بار بر عهده دارند، کارگر بدون ماشین را نیز به محل اعزام می کنند.

وقتی بخواهید لوازم منزل یا محل کار را در همان ساختمان جابجا کنید نیاز به کارگرهای خالی و بدون ماشین دارید. در واقع نیازی به حمل بار به داخل کامیون نیست و تنها وسایل از یک طبقه به طبقه دیگر، منتقل می شود. در ساختمان های اداری، این نوع جابجایی ها زیاد انجام می شود.

برای مثال کارمندان بخش بایگانی از طبقه دوم به طبقه همکف، نقل مکان می کنند. در این موقعیت لازم است تا کلیه تجهیزات اداری و وسایل بخش بایگانی نیز به طبقه همکف، منتقل شود. برای چنین موارد و جابجایی ها از کارگر خالی باربری استفاده می شود.

کارگر حمل بار

در چه مواردی از کارگر خالی استفاده می شود؟

این اصطلاح به کارگرهایی اطلاق می شود که در باربری ها مشغول به فعالیت هستند. این افراد در زمینه جابجایی و حمل اثاثیه مهارت دارند و با روش های جدید در حمل مبلمان اداری، جابجایی اثاثیه منزل و کالای تجاری آشنایی کامل دارند. افراد تنومند و نیروی کار قوی به تنهایی به عنوان کارگر خالی، شناخته نمی شود. در واقع این افراد هم دارای قوه بنیه قوی و تنومندی هستند! و هم در حمل صحیح بار، مهارت حرفه ای کسب کرده اند.

از این کارگرها برای مواردی که فاصله مبدا و مقصد کم است، استفاده می شود. در فواصل نزدیک نیازی به ماشین حمل بار نیست. جابجایی ها در داخل ساختمان و از یک طبقه به طبقه دیگر، حمل اثاثیه به ساختمان روبرو یا همجوار و هر مورد دیگری که فاصله بسیار کم باشد، قطعا این کارگرها با هزینه کمتری کار را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

گاهی فاصله مبدا و مقصد در حد چند کوچه تفاوت دارد و مشتری خود، ماشین تهیه کرده است. در چنین مواردی هم می توانید به تعداد دلخواه، کارگر خالی را استخدام کنید. این کارگرهای باربری به صورت تک نفره یا به تعداد نیز به محل اعزام می شود. شاید یک یا دو کارگر باربری بیشتر نیاز نداشته باشید.

هزینه کارگر بدون ماشین چقدر است؟

وقتی نیاز به ماشین برای حمل بار ندارید و یا از قبل ماشین را از باربری دیگر و یا آشنایان تهیه کرده اید! می توانید تنها درخواست کارگر خالی را ثبت کنید. دستمزد کارگرهای خالی طبق نرخ مصوب اتحادیه باربری و به صورت ساعتی محاسبه می شود. نرخ دستمزد، تابع مقدار بار و زمان بارگیری است و قیمت پایه مصوبه اتحادیه در نظر گرفته می شود.

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت حمل و

Read More »
پیمایش به بالا