کارگر اثاثیه

زندگی در شهرهای بزرگ، مشکلات خاص خود را دارد. یکی از این موارد، اسباب کشی های سالانه و نقل مکان به منزل جدید و استخدام کارگر اسباب کشی است. هماهنگ کردن با شرکت باربری و اتوبارها برای حمل اثاثیه منزل، از مدت ها قبل شروع می کند. از طرفی پیدا کردن کارگر اثاثیه خوب هم خودش دردسرهایی را دارد. کارگرهای میدانی در زمینه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، تجربه ای ندارند و نمی توانند انتخاب خوبی باشند.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

کارگر اثاثیه کیست؟

افرادی که در شرکت باربری، کار حمل و نقل اثاثیه و لوازم را بر عهده دارند به کارگر اثاثیه شناخته می شوند. این افراد به صورت تخصصی و حرفه ای در حمل و نقل لوازم سنگین و خرده ریزهای منزل، کار کرده اند. موقع اسباب کشی از شرکت باربری بخواهید به تعداد مورد نیاز، کارگر اثاثیه را نیز به منزل بفرستد. در این صورت خیال تان بابت جابجایی لوازم و سالم رسیدن بار راحت می شود.

کارگر اثاثیه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

این افراد از فعالین در شرکت باربری هستند و آموزش هایی را در زمینه نوه صحیح بار در اثاث کشی، گذرانده اند. صفر تا صد خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه بر عهده کارگرهای اثاثیه است. برخی از این خدمات عبارتند از:

بسته بندی لوازم منزل : اگر وقت و یا حوصله جمع و جور کردن وسایل را ندارید با شرکت باربری تماس بگیرید و برای سرویس بسته بندی کمک بگیرید. کارگرهای اثاثیه روز قبل به محل اعزام می شوند و همه لوازم را به خوبی و طبق استانداردهای روز، بسته بندی می کنند. برای بسته بندی وسایل از کارتن های 5 لایه در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ استفاده می شود.

کارگر اثاث

 

بارگیری و تخلیه بار :یکی از اصلی ترین وظایف کارگر اثاثیه حمل و نقل لوازم به داخل ماشین حمل بار است. نحوه بارگیری و چیدمان بار در داخل کامیون و همچنین طرقه صحیح تخلیه لوازم روی سالم رسیدن، اثاثیه تاثیر دارد.

چیدمان منزل: در صورتی که بخواهید کارگر اثاثیه همه لوازم را در محل، به طور کامل چیدمان می کند. نحوه چیدمان و قرار دادن لوازم را از قبل هماهنگ کنید تا کار طبق خواسته تان باشد. پیشنهاد می شود موقع تخلیه بار، یک فرد در محل حضور داشته باشد و به کارگرها راهنمایی کند.

دستمزد کارگر اسباب کشی چقدر است؟

کارگر اثاثیه عضوی از شرکت باربری است. همه شرکت های حمل بار که عضو اتحادیه هستند، طبق قوانین و مقررات اتحادیه فعالیت می کنند. هزینه های پایه و دستمزد کارگر اسباب کشی نیز هر ساله از سوی اتحادیه، به شرکت های باربری عضو اتحادیه اعلام می شود.

نرخ هزینه های دریافتی کارگر اثاثیه بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه، بوده و مبلغ اضافی دریافت نمی شود. به طور معمول هزینه ها برای 4 ساعت اول، یکجا در نظر گرفته می شود. برای هر ساعت اضافی، مبلغی به دستمزدها افزوده خواهد شد.

حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مسافت مبدا و مقصد، حمل بار سنگین، از مواردی هستند که روی دستمزدها تاثیر می گذارند. قبل از قرارداد حتما با شرکت باربری در مورد هزینه ها!صحبت کنید تا در پایان شبهه و مشکلی ایجاد نشود.

چیدمان مناسب اثاثیه در کامیون ها

هنگامی که کارگر اثاثیه برای حمل و نقل لوازم منزل اعزام می شود، لازم است که به خوبی و بدون آسیب دیدگی آن ها را در کامیون منتقل نمایند. بنابراین، کامیون های مخصوص را به محل مورد نظر منتقل کرده و مبلمان را جابجا می کنند.

به طور معمول، این کامیون ها، به همراه راننده متشکل از 3 تا 4 نفر خدمه جابجایی برای تمام جنبه های جابجایی مسکونی و تجاری هستند. بارگیری و تخلیه لوازم و چیدمان صحیح با کامیون های حمل اثاثیه، از جمله خدمات کارگر اثایه در باربری نور تهران است که به درستی برای این کار آموزش دیده و در بسته بندی کردن کالاها و انتقال آن ها به خودرو و تخلیه در محل، مهارت های لازم را کسب نموده اند.

در ابتدا، راننده کامیون، برای تحویل و تخلیه اثاثیه از خانه های مشتریان بازدید کرده و با کارگر اثاثیه برای تحویل و قرار دادن مبلمان در خودرو و سپس در منزل مشتریان اقدام می کنند. در این شرایط، در صورت عدم بسته بندی مناسب، به مشتری هشدارهای لازم داده شده و در صورت امکان برای انجام بسته بندی های ایمن، آن ها را یاری خواهند نمود.

آخرین مطالب

باربری پیروزی

باربری پیروزی | هزینه حمل بار در منطقه پیروزی جابجایی لوازم منزل، اغلب با بزرگترین تغییرات زندگی همراه است که

Read More »

باربری اکباتان

باربری اکباتان | تعرفه باربری اکباتان ایمنی حمل و نقل، همواره اولویت شرکت های معتبر باربری نور است. از همین روست که

Read More »

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

باربری پیروزی

باربری پیروزی | هزینه حمل بار در منطقه پیروزی جابجایی لوازم منزل، اغلب با بزرگترین تغییرات زندگی همراه است که می تواند

Read More »

باربری اکباتان

باربری اکباتان | تعرفه باربری اکباتان ایمنی حمل و نقل، همواره اولویت شرکت های معتبر باربری نور است. از همین روست که ما می

Read More »

باربری کاشانی

باربری کاشانی | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری در منطقه کاشانی تهران بسته بندی مناسب بخشی جدایی ناپذیر از امنیت بار

Read More »

باربری تهرانسر

باربری تهرانسر | قیمت ، هزینه ، تعرفه باربری و حمل بار منطقه تهرانسر تهران یکی از اجزای اساسی هر کسب و

Read More »

باربری خانی آباد

باربری خانی آباد | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری و حمل بار منطقه خانی آباد هسته اصلی هر شرکت باربری، انواع

Read More »

باربری قصرالدشت

باربری قصرالدشت | تعرفه قیمت هزینه باربری منطقه قصرالدشت تهران شرکت های حمل و نقل تجاری کوچک به کسب و کارها کمک

Read More »

باربری طوس

باربری طوس | تعرفه قیمت و هزینه اثاث کشی و باربری منطقه طوس در باربری طوس ، در تلاش هستیم تا با

Read More »

باربری یادگار

باربری یادگار | قیمت هزینه و تعرفه باربری و اثاث کشی منطقه یادگار تهران یکی از نکاتی که همواره شرکت های باربری

Read More »

باربری هاشمی

باربری هاشمی | قیمت هزینه و تعرفه باربری و اثاث کشی منطقه هاشمی تهران انواع مختلفی از تجهیزات بسته بندی و بارگیری

Read More »

باربری اندرزگو

باربری اندرزگو | تعرفه باربری اندرزگو اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که برای انتقال و جابجایی

Read More »

باربری لواسان

باربری لواسان | تعرفه خدمات باربری لواسان به طور معمول، شرکت های حمل و نقل، به انواع کسب و کارها کمک می

Read More »

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی

Read More »
به بالای صفحه بردن