کارگر اثاثیه

زندگی در شهرهای بزرگ، مشکلات خاص خود را دارد. یکی از این موارد، اسباب کشی های سالانه و نقل مکان به منزل جدید و استخدام کارگر اسباب کشی است. هماهنگ کردن با شرکت باربری و اتوبارها برای حمل اثاثیه منزل، از مدت ها قبل شروع می کند. از طرفی پیدا کردن کارگر اثاثیه خوب هم خودش دردسرهایی را دارد. کارگرهای میدانی در زمینه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، تجربه ای ندارند و نمی توانند انتخاب خوبی باشند.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

کارگر اثاثیه کیست؟

افرادی که در شرکت باربری، کار حمل و نقل اثاثیه و لوازم را بر عهده دارند به کارگر اثاثیه شناخته می شوند. این افراد به صورت تخصصی و حرفه ای در حمل و نقل لوازم سنگین و خرده ریزهای منزل، کار کرده اند. موقع اسباب کشی از شرکت باربری بخواهید به تعداد مورد نیاز، کارگر اثاثیه را نیز به منزل بفرستد. در این صورت خیال تان بابت جابجایی لوازم و سالم رسیدن بار راحت می شود.

کارگر اثاثیه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

این افراد از فعالین در شرکت باربری هستند و آموزش هایی را در زمینه نوه صحیح بار در اثاث کشی، گذرانده اند. صفر تا صد خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه بر عهده کارگرهای اثاثیه است. برخی از این خدمات عبارتند از:

بسته بندی لوازم منزل : اگر وقت و یا حوصله جمع و جور کردن وسایل را ندارید با شرکت باربری تماس بگیرید و برای سرویس بسته بندی کمک بگیرید. کارگرهای اثاثیه روز قبل به محل اعزام می شوند و همه لوازم را به خوبی و طبق استانداردهای روز، بسته بندی می کنند. برای بسته بندی وسایل از کارتن های 5 لایه در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ استفاده می شود.

کارگر اثاث

 

بارگیری و تخلیه بار :یکی از اصلی ترین وظایف کارگر اثاثیه حمل و نقل لوازم به داخل ماشین حمل بار است. نحوه بارگیری و چیدمان بار در داخل کامیون و همچنین طرقه صحیح تخلیه لوازم روی سالم رسیدن، اثاثیه تاثیر دارد.

چیدمان منزل: در صورتی که بخواهید کارگر اثاثیه همه لوازم را در محل، به طور کامل چیدمان می کند. نحوه چیدمان و قرار دادن لوازم را از قبل هماهنگ کنید تا کار طبق خواسته تان باشد. پیشنهاد می شود موقع تخلیه بار، یک فرد در محل حضور داشته باشد و به کارگرها راهنمایی کند.

دستمزد کارگر اسباب کشی چقدر است؟

کارگر اثاثیه عضوی از شرکت باربری است. همه شرکت های حمل بار که عضو اتحادیه هستند، طبق قوانین و مقررات اتحادیه فعالیت می کنند. هزینه های پایه و دستمزد کارگر اسباب کشی نیز هر ساله از سوی اتحادیه، به شرکت های باربری عضو اتحادیه اعلام می شود.

نرخ هزینه های دریافتی کارگر اثاثیه بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه، بوده و مبلغ اضافی دریافت نمی شود. به طور معمول هزینه ها برای 4 ساعت اول، یکجا در نظر گرفته می شود. برای هر ساعت اضافی، مبلغی به دستمزدها افزوده خواهد شد.

حجم بار، مدت زمان بارگیری و تخلیه بار، مسافت مبدا و مقصد، حمل بار سنگین، از مواردی هستند که روی دستمزدها تاثیر می گذارند. قبل از قرارداد حتما با شرکت باربری در مورد هزینه ها!صحبت کنید تا در پایان شبهه و مشکلی ایجاد نشود.

چیدمان مناسب اثاثیه در کامیون ها

هنگامی که کارگر اثاثیه برای حمل و نقل لوازم منزل اعزام می شود، لازم است که به خوبی و بدون آسیب دیدگی آن ها را در کامیون منتقل نمایند. بنابراین، کامیون های مخصوص را به محل مورد نظر منتقل کرده و مبلمان را جابجا می کنند.

به طور معمول، این کامیون ها، به همراه راننده متشکل از 3 تا 4 نفر خدمه جابجایی برای تمام جنبه های جابجایی مسکونی و تجاری هستند. بارگیری و تخلیه لوازم و چیدمان صحیح با کامیون های حمل اثاثیه، از جمله خدمات کارگر اثایه در باربری نور تهران است که به درستی برای این کار آموزش دیده و در بسته بندی کردن کالاها و انتقال آن ها به خودرو و تخلیه در محل، مهارت های لازم را کسب نموده اند.

در ابتدا، راننده کامیون، برای تحویل و تخلیه اثاثیه از خانه های مشتریان بازدید کرده و با کارگر اثاثیه برای تحویل و قرار دادن مبلمان در خودرو و سپس در منزل مشتریان اقدام می کنند. در این شرایط، در صورت عدم بسته بندی مناسب، به مشتری هشدارهای لازم داده شده و در صورت امکان برای انجام بسته بندی های ایمن، آن ها را یاری خواهند نمود.

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت حمل و

Read More »
پیمایش به بالا