کارگر جابجایی

شرکت های باربری خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از اعزام ماشین حمل بار با راننده گرفته تا کارگر حمل بار ، توسط اتوبارها انجام می شود. کارگر جابجایی از اعضای فعال در باربری ها است که به صورت تخصصی در زمینه حمل و نقل، فعالیت دارد. کارگر حمل اثاثیه منزل با کارگرهای ساده تفاوت دارند و می توانند بار و اثاثیه را بدون آسیب رساندن، جابجا کنند.

مشاوره شبانه روزی و استعلام قیمت

کارگرها در زمینه های مشخصی آموزش می بینند. برای مثال کارگر ساختمانی در کار خود مهارت دارد ولی نمی تواند در باربری کار کند. یا اینکه کارگرهای نانوایی، با همه توانایی و تجربه ای که دارند قادر به حمل بار نیستند و نمی توانند یک کارگر جابجایی خوب، باشد. از این رو همه شرکت های باربری افراد مورد نیاز را از قبل استخدام می کنند تا در موقع مقتضی، کارهای اسباب کشی و حمل بار را به موقع انجام دهند.

خدمات کارگر جابجایی

جابجا کردن لوازم سنگین و سبک بر عهده این افراد است. گاهی لوازم با وزن و ابعاد مختلفی برای حمل و نقل وجود دارند. برای مثال موقع اثاث کشی منزل، هم وسایل سنگین نظیر یخچال فریزر ساید بای ساید باید جابجا شود و هم کلی خرده ریزهای دیگر. کارگر جابجایی باید بتواند انواع بارهای مختلف را به درستی حمل کند. طریقه حمل اشیا نفیس با حمل لوازم سنگین، یکسان نیست.

حمل وسایل حساس نظیر لوازم الکترونیکی نیز از وظایف کارگر جابجایی محسوب می شود. برخی وسایل مثل کامپیوتر و لپ تاپ را نمی توان به صورت عادی در بین سایر لوازم بار، حمل کرد. وسایل حساس نیاز به بسته بندی مناسب دارند تا در حین جابجایی دچار آسیب نشوند. طریقه حمل این لوازم با مبلمان و رختخواب و … تفاوت دارد. کوچکترین بی احتیاطی موجب خسارت زیادی می شود.

کارگر حمل بار

 

یکی دیگر از وظایف کارگر جابجایی، حمل وسایل سنگین است. برای جابجا کردن گاو صندوق های بزرگ، پیانو، ساید بای ساید، کمدهای بزرگ ویترین دار و … باید از تجهیزات باربری مناسب استفاده کرد. جهت جلوگیری از آسیب احتمالی لازم است تا کارگر باربری در موقع حمل بار دقت لازم را داشته باشد.

حمل بار یک تخصص است و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند باید بتوانند سلامت بار را تضمین کنند. کارگرهای میدانی عضو شرکت باربری نیستند. در صورتی که موقع جابجایی به وسایل خسارت وارد شود، هیچکس پاسخگو نیست و مشتری نمی تواند خسارت خود را دریافت کند. افراد شاغل در باربری ها از جمله کارگر حمل اثاثیه منزل همگی تحت پوشش قوانین باربری کار می کنند و در صورت وقوع خسارت احتمالی موقع جابجایی، مشتری می تواند خسارت خود را دریافت کند.

دستمزد کارگر چقدر است؟

کارگر جابجایی معمولا به صورت توافقی با مشتری کار می کند. گاهی دستمزدها به صورت ساعتی پرداخت می شود. این در حالیست که تعداد زیادی وسیله برای جا به جا کردن، وجود داشته باشد. اما اگر بخواهید تک وسیله ای را جابجا کنید هزینه ها موردی و بر حس همان وسیله دریافت می شود. برای مثال جابجا کردن گاو صندوق مبلغ مشخصی دارد. علت تغییر قیمت ها اینست که برای حمل گاو صندوق از تجهیزات پیشرفته تری استفاده می شود. برای جابجایی اثاثیه منزل، نرخ ها طبق تعرفه باربری لحاظ می شود. در این مورد رسم بر اینست که 4 ساعت اول یکجا محاسبه شود.

بهترین خدمات مشتری

خدمات مشتری فرآیند ارائه کمک به همه مشتریان فعلی و بالقوه است. پاسخ به سؤالات، رفع مشکلات و ارائه خدمات عالی برای کارگر جابجایی مهم است. هدف اصلی خدمات به مشتریان ایجاد یک رابطه قوی با مشتریان است تا آنها ارتباط خود را با باربری نور تهران حفظ کنند.

ارائه خدمات عالی به مشتریان، در طول کل فرآیند جابجایی به مکان های جدید از نقطه اهمیت بالایی برخوردار می باشد. با نمایش مهارت های استثنایی کار تیمی و خدمات مشتری، به عملکرد سودآور این تجارت کمک خواهد کرد. به عنوان یک عضو تیم برای تحویل یا جابجایی مبلمان می بایست نهایت دقت و توجه به سلامت وسایل صورت گیرد.

مبلمان می بایست به خوبی بسته بندی شده و درکامیون به درستی بارگیری، چیدمان و تخلیه گردد. به طور معمول، در لوازن و اثاثیه منزل، تحویل و نصب مبلمان در نقاط مختلف انتقال می یابد که می بایست با تجربه و تخصص لازم، بدون آسیب دیدگی باشد که در باربری نور تهران، این آموزش ها داده شده است. می توانید با خیالی آسوده، اسباب کشی منزل و یا لوازم اداری خود را به پرسنل حرفه ای این باربری بسپارید.

آخرین مطالب

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت

Read More »

اشتراک گذاری

مشاوره شبانه روزی

باربری سایر مناطق تهران

بارنامه چیست؟

بارنامه یک سند حقوقی و الزامی جهت جابجایی محموله های بار است که به عنوان قرارداد بین صاحب بار، شرکت حمل و

Read More »
پیمایش به بالا