41 نکته در مورد جابه‌جایی اثاث

خانه جدید را به شما تبریک می گوییم! حالا فقط باید فهمید که چگونه می خواهید همه وسایل را بدون اینکه ، لامپی یا وسیله دیگری بشکند بسته بندی و جابجا کنید. نکته خوب اینست  که ما لیست 41 موردی  در مورد جابجایی اثاث و بسته بندی را برای شما فراهم کرده ایم که جابجایی اثاث را برای  شما ساده می کند. چگونه می دانیم این نکات باعث می شود جابجایی اثاث شما آسانتر باشد؟ از متخصص باربری و اسباب کشی ، بسته بندی ها و مجریان حرفه ای خواسته ایم تا بهترین نکات خود را با شما در میان بگذارند.

1. از دست همه وسایل خلاص شوید.

جابه‌جایی اثاث

خوب ، شاید همه چیز نباشد ، اما هرچه که غیرقابل استفاده و غیرضروری است از خانه خود حذف کنید ، وسایل کمتری برای بسته بندی ، حمل و نقل ، بارگیری و سازماندهی خواهید داشت. سازمان دهنده حرفه ای خبره الن دلاپ توصیه می کند به محض اینکه می دانید در حال اسباب کشی هستید ، هرگونه وسیله اضافی را حذف کنید. با وسایل خود بی رحمانه رفتار کنید. آن پالتو که فکر می کنید زیبا است اما چهار ماه نپوشیدیش، اهداش کن. اولین قهوه سازه  شماست که حالا طعم زنگ زدگی دارد بندازش داخل سطل آشغال انجام یک پاکسازی مقدماتی ولی گسترده بیشترین تأثیر را در کارایی و سهولت کل مراحل بسته بندی شما خواهد داشت.

2. مرتب سازی بر اساس دسته‌بندیها.

بسته‌بندی بر اساس دسته

از ماری کوند اینو داشته باشید و وسایلتان را بر اساس دسته بندی بسته بندی کنید ، نه به صورت اتاق اتاق. ابتدا همه‌ی کمد های لباس را تمیز کنید ، لباس های کثیف را در  اتاق لباسشویی بگذارید و بشوییدسپس تمام لباس های خود را در یک مکان جمع آوری کرده و  سپس مرتب کنید. همین کار را برای کتاب ، کفش ، مقالات مهم و موارد مشابه انجام دهید.

3. اهدا کنید.

وسایل اهدایی به خیریه ها

اگر می خواهید وسایل خود را اهدا کنید ، راهنمای ما را در مورد اهدای لباس های قدیمی ، کتاب ها ، مبلمان ، اسباب بازی ها و موارد دیگر بررسی کنید.

4. چیزهایی را برای فروش کنار بگذارید.

وسایلی را برای فروش کنار گذاشتن

احتمالاً چند مورد دارید که دیگر نمی خواهید از آنها استفاده کنید ، اما دوست دارید کمی پول بدست آورید. در این صورت ، این موارد را کنار بگذارید و تعیین کنید که در کجا می توانید آنها را بفروشید.

5.فضای اضافی کرایه کنید

برای همه چیزهایی که نمی خواهید با خود ببرید اما هنوز نمی توانید از آنها دل بکنید ، یک انبار کرایه کنید. همه موارد شما (بله ، حتی مبلمان سنگین ، دوچرخه ، و چمدان) را انتخاب کنید و آن را در انبار امن و تحت کنترل ذخیره کنید .

6. در مورد شرکت های باربری تحقیق کنید.

پیدا کردن شرکت های حمل و نقل

تحقیقات هرگز سرگرم کننده نیست. Yelp و Google شما را با انتخاب گسترده  شرکتهای باربری و اسباب کشی خانه را مواجه می‌کنند ، سعی کنید  شرکت باربری رتبه یک  چهار ستاره ای را که می بینید انتخاب کنید. یک شرکت باربری  اغلب می تواند تجربه خوبی در مورد جابجایی اثاث ایجاد کرده و یا خاطره بدی رقم بزند ، بنابراین انتخاب درست آن مهم است. هرچه تلاش بیشتری برای پیدا کردن یک شرکت معتبر با خدمات عالی مشتری مدار ، قبل از باربری انجام دهید ، دردسر کمتری را برای روز اسباب کشی خواهید داشت. مطمئن شوید که شرکت باربری مجوز لازم را برای این کار دارا هستند، بعضی از این شرکت ها فقط یک وانت هستند که به دنبال گرفتن پول اضافی هستند. اطمینان حاصل کنید که لیست خدمات شرکت بخوبی معین شده باشد و سیاست های بازپرداخت یا خسارت را نیز بخوانید. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها وسایلی را که در جعبه ها نیستند جابجا نمی کنند در حالی که برخی دیگر چندین هفته زودتر درخواست پرداخت کامل می کنند. به جزئیات دقت کنید تا در روز اسباب کشی با مورد خاصی برخورد نکنید.

7. روز اسباب کشی مناسب را انتخاب کنید.

انتخاب روز مناسب

حداقل یک ماه قبل از جابجایی اثاث ،شرکت مورد نظر  خود را استخدام کنید تا بتوانید طبق آن برنامه ریزی کنید. اگر یک برنامه انعطاف پذیر دارید ، با تاریخ های بالقوه بازی کنید و سعی کنید ارزان ترین زمان ماه را پیدا کنید شرکت های معمولا شلوغ ترین روزها آخر هفته ها هستند ، بنابراین اگر می توانید هرج و مرج شنبه را رد کنید و حرکت خود را برای سه شنبه برنامه ریزی کنید ، ممکن است تخفیف قابل توجهی کسب کنید

8- بهترین راه برای رسیدن به خانه جدید خود را پیدا کنید.

پیدا کردن مسیر راه

سعی کنید مسیر را در تایم های مختلف با جی پی اس پیدا کنید. و هنگامی که برنامه خود را تهیه می کنید ، ترافیک ، گذرگاهها و توقفهای لازم را در نظر بگیرید.

9. یک استاد جابجایی در نظر بگیرید برای اینکه لیست کارها را ایجاد کند

لیست کارها

وقتی وسایل خانه ها را جابجا می کنید ، ناگزیر به این نتیجه می رسید که 600 کار مختلف برای انجام و یادآوری دارید. اجازه ندهید که همه این کارها و یادآوریهای مهم ، هر چقدر هم که به ظاهر آشکار باشد ،از ذهن شما دور شود. آنها را در جایی بنویسید. آنها را در برنامه یادداشت ها بر روی تلفن خود قرار دهید . همه جزئیات مهم هستند. شما فقط نام کتابفروشی کوچک در شهر را به خاطر آورده اید که رمان های مورد استفاده شما را می پذیرد؟ آن را بنویسید. مطمئن نیستید کدام رمان ها را اهدا کنید؟ در اینجا نحوه تصمیم گیری برای جلوگیری یا خلاص شدن از کتابها آورده شده است.

10. وظایف جابه‌جایی اثاث را در تقویم خود قرار دهید

تقویم

سازماندهی  خود را یک قدم به جلو برانید  و یک شب همه کارهایی که باید انجام دهید مرور کنید . یک تقویم بزرگ دست و پا کنید و جاهای سفید خالی را با کارهای مهم روزانه علامت گذاری کنید تا برای حرکت خود آماده شوید. سه شنبه: تماس با شرکت باربری. چهارشنبه: مرتب سازی بر اساس وسایل توالت. پنجشنبه: خرید ورق های جدید. یک مزیت دیگر برای استفاده از روش تقویم اینست که وظایف خود را به بخشهای کوچکتر تقسیم میکنید و این باعث می شود که روی آنها مدیریت بیشتری داشته باشید.

11.جعبه های جابجایی را از مغازه های همسایه دریافت کنید.

جعبه بسته بندی

به مغازه های اطرافتان سری بزنید و ببینید آیا جعبه هایشان قابل استفاده هستند تا با استفاده از آنها تعداد کمتری جعبه بخرید. فقط اطمینان حاصل کنید که جعبه ها سالم هستند و فقط از آنها برای نگه داشتن وسایل سبک مانند ملافه و حوله استفاده کنید. شما نمی خواهید در روزجابجایی با جعبه های پاره شده اشیاء با ارزش شکستنی  جابجا کنید.

12. بررسی کنید که آیا جعبه های اصلی لوازم الکترونیکی خود را هنوز دارید یا خیر.

جعبه اصلی

شاید فکر کنید تلویزیون صفحه تخت شما می تواند در یک جعبه مقوایی 30 دقیقه رانندگی را در سطح شهر تحمل کند ، اما متاسفانه که این یک فناوری شکننده است. بهترین راه برای حمل وسایل الکترونیکی شما در جعبه های اصلی آنهااست که هنگام خرید داخل آنها حمل شده‌اند. بررسی کنید که جعبه ها رو کجا گذاشته‌اید- اتاق زیر شیروانی؟ گاراژ؟ اگر آنها را ندارید ، لیستی از آنچه برای خرید یا قرض گرفتن درست کنید. بسته های حبابدار و نوار محکم ، همه برای محافظت از تلویزیون و موارد مشابه ظریف به خوبی کار می کنند.

13. به فروشگاه جهت تهیه وسایل مورد نیاز بروید.

خرید وسایل مورد نیاز

یک لیست از وسایل مورد نیاز تهیه کنید، با خانواده ، شریک زندگی یا هم اتاقی های خود بنشینید و طوفان فکری بپا کنید هر چیزی که به شما در جابجایی اثاث کمک می‌کند.   نوار بسته بندی ، جعبه های مقوایی ، کاغذ بسته بندی ، پیچ های اضافی ، بتونه ، نوار اندازه گیری ، جارو با اندازه جدید صنعتی ، همه را لیست کنید.

14. لوازم بسته بندی و جابجایی را تهیه کنید.

وسایل مورد نیاز

اکنون وسایل اضافی مانند لامپ های خود را بررسی کنید و نمونه لازم را تهیه نمایید. (لامپ های خود را بررسی کنید تا بتوانید نوع مورد نیاز خود را تأیید کنید)

15.تایم قطع برق و گاز... را زمانبندی کنید

تایم بندی

حداقل یک هفته پیش از حرکت خود با ارائه دهندگان خدمات برق ، اینترنت ، و گاز خود تماس بگیرید تا بفهمید چه زمانی باید همه چیز را خاموش کنید. اطمینان حاصل کنید که زمان کافی را در برنامه خود برای جمع آوری وسایل مورد نیاز – مانند سیم ها ، ریموت ها یا جعبه های کابل – قرار داده اید.

16. زود تماس بگیرید.

زنگ زدن به دوستان

 

اگر برای کمک به این جابجایی به دوستان و خانواده خود تکیه می کنید ، سعی کنید یک ماه قبل با آنها تماس بگیرید. همین کار را با پرستار بچه  انجام دهید.ایمیلی را با جزئیات مربوط به محل ملاقات ، ساعت ، وسایل لازم وآن چه لازم است برای پوشیدن (تاکید کنید لباس و کفش مناسب و راحت همراه خود داشته باشید.)بفرستید.

17. زودتر بسته بندی کنید

بسته بندی زودتر از موعود

بسته بندی کم کم استرس بسیار کمتر از بسته‌بندی در یک روز دارد. دو ماه زودتر، بسته بندی وسایلی را که می دانید از آنها استفاده نخواهید کرد ، شروع کنید. این می تواند شامل هر چیزی باشد از لباس خارج از فصل تا کتابهایی که قبلاً آنها را خوانده اید ، عکس ها و تابلوهای نقاشی.

18- چند هفته مانده وسایل تزئینی را بسته بندی کنید.

بسته بندی وسایب تزئینی

چند هفته قبل ازجابجایی اثاث همه وسایل هنری و تزئینی خود را بسته بندی کنید. این وسایل می توانند سخت ترین آنها برای بسته‌بندی باشند زیرا آنها شکننده و اغلب به شکل عجیب و غریب هستند ، بنابراین داشتن کمی وقت اضافی برای فهمیدن چگونگی بسته بندی آنها بسیار مهم است.

19. یک هفته قبل از حرکت آدرس خود را تغییر دهید.

تغییر آدرس درفضای مجازی

این یکی از کارهایی است که همه فراموش می کنند تا زمانی که دو هفته از زندگی در یک خانه جدید بگذرد و بدانند که محموله دیجیکالا جدید آنها هنوز نرسیده است. آدرس خود را قبل از زمان جابجایی اثاث تغییر دهید تا صورتحساب ، صورتحساب کارت اعتباری و بسته های شما بتوانند به موقع و بدون دردسر بدست شما برسند.

20- جعبه های جابه‌جایی اثاث را برچسب گزاری کنید.

برچسب گزاری

نکته کلیدی در یافتن وسایل شما برچسب گزاری دقیق و واضح است. هنگامی که جعبه ها را در یک ون یا اتومبیل جمع می کنید ، نمی توانید بالای آنها را ببینید ، بنابراین حتماً طرفین را نیز برچسب بزنید. اما در اینجا متوقف نشود. جعبه ها را براساس طبقه بندی و به صورت اتاق (به عنوان مثال ، کتاب ، کتابخانه و کتاب ، اتاق خواب) برچسب بزنید تا روند تخلیه سریع شود. میتوانید برای برچسب زدن جعبه های خود از نوار شفاف رنگی استفاده کنید.

نوار رنگی

21. یک سیستم عددگزاری ایجاد کنید.

سیستم عدد گزاری

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بردارید ، یک سیستم شماره گزاری ایجاد کنید.

 

همانطور که یک جعبه را بسته بندی می کنید ، به تک تک موارد موجود در آن توجه کنید. لیست را در یک سند Google بنویسید ، یا از یک برنامه سازماندهی مفید مانندSortly استفاده کنید ، و سپس به جعبه شماره بدهید.

 

این نوع استراتژی دارای دو مزیت اساسی است:

 

شما می توانید برای یافتن وسیله خاصی مربوط به حمام به جعبه مربوط به آن مراجعه کنید برای مثال به به جعبه شماره 16 بروید و آن را پیدا کنید تا اینکه کل جعبه ها را بررسی کنید.

تعداد جعبه هایی که در حال حمل هستند را می دانید ، بنابراین می توانید بررسی کنید که یکی مفقود شده یا به سرقت رفته است.

22- از جعبه های کوچک برای وسایل سنگین استفاده کنید.

وسایل سنگین جعبه کوچک

به نظر می رسد واضح است ، اما اگر تا به حال مبارزه ای را که با یک جعبه مقوایی بزرگ پر از کتاب های درسی دانشگاهی در یک پارکینگ پر شده داشته‌اید، پس بدانید که این توصیه را نمی توان زیاده روی تلقی کرد.

جعبه های کوچک خود را با وسایل سنگین تر پر کنید و از جعبه های بزرگ برای وسایل سبک مانند بالش های تزئینی ، حوله ها و ملافه ها استفاده کنید .

23- از نوار بسته بندی استفاده کنید.

نوار بسته بندی

از نوار بسته بندی شفاف و سنگین که در اداره پست استفاده میشود به کار ببرید.

همیشه مطمئن شوید جعبه های شما بسته شده‌اند این جوری بسیار مطمئن تر است.

24. از وسایل شکننده با بسته بندی کاغذ ، بسته بندی حبابدار یا پتو محافظت کنید.

بسته بندی کاغذ

به یاد داشته باشید که کاغذهای بسته بندی را هنگام تهیه کالاهای فروشگاه در لیست اصلی خود قرار دهید.

 

از آنها استفاده کنید تا تمام ظروف شکننده و وسایل تزئینی شکننده خود را با آنها بسته‌بندی کنید. آنها را دور لیوان ها بپیچانید، آن را در اطراف گلدان ها و کاسه ها بپیچانید و آن را بین ظروف و کنار جعبه های خود بگذارید.

حتماً هر یک از وسایل شکننده خود را بطور جداگانه ببندید. اگر کاغذ بسته بندی ندارید ، از بسته بندی حبابدار یا یک پتو استفاده کنید.

25. ظروف را به صورت عمودی بسته کنید.

عمودی قرار دادن ظروف

 

ظروف خود را به صورت افقی در داخل یک جعبه قرار ندهید. در عوض ، بشقاب ها و کاسه های خود را در کاغذ بسته بندی ببندید ، آنها را به آرامی درون یک جعبه در طرفین خود و سپس فضاهای خالی را با بسته بندی حبابی پر کنید تا از ترک خوردگی و شکستن آن جلوگیری شود.

26. قسمت های بالای بطری های توالت را با پوشش پلاستیکی بپوشانید.

بسته بندی بطری

برای جلوگیری از ریزش و ریختن احتمالی (و گریه و فحش) ، دو ساعت دیگر را نیز برای بسته بندی بطری های بهداشتی خود اختصاص دهید.

27. یک جعبه پلاستیکی روشن را با چیزهایی که بلافاصله به آنها نیاز خواهید داشت بسته بندی کنید.

بسته بندی با جعبه پلاستیکی روشن

این شامل کاغذ توالت ، پرده دوش ، صابون دست ، حوله ، میان وعده یا هر چیز دیگری است که فکر می کنید برای روز اول یا شب در خانه جدید خود به آن نیاز دارید.

داشتن چند مورد اساسی در دسترس باعث می شود احساس راحتی و آمادگی بیشتری برای بسته‌بندی کردن موارد دیگر به شما دهد.

28. یک کیسه شخصی یک شبه بسته بندی کنید.

کیسه وسایل شخصی

ممکن روز اول شما همه  چیز رو شب اول از بسته بندی در نیاورید ، بنابراین هر آنچه را برای احساس آرامش در شب اول خود نیاز دارید ، به صورت جداگانه بسته‌بندی کنید.

تغییر لباس ، وسایل توالت ، بطری آب و لپ تاپ شما می توانند جز وسایلی باشد که شب اول نیاز دارید.

29. یک هفته قبل از جابه‌جایی اثاث، خرید سبزیجات و مواد غذایی را متوقف کنید.

مواد غذایی

برای اینکه شما از دور ریختن مواد غذایی مناسب و قابل استفاده به دور باشید ، قبل از برنامه ریزی برای جابجایی ، یک یا دو هفته از خرید مواد غذایی خودداری کنید. سعی کنید در خانه وعده های غذایی درست کنید تا از تمام غذایی که مانده اید استفاده کنید.

 

اگر همه چیز را تمام نکردید ، یک دوست یا دو نفر دیگر را دعوت کنید تا ببینید که آیا آنها به برخی از ادویه ها یا جعبه های ماکارونی احتیاج دارند یا خیر.

برای هر چیزی که نمی توانید از شر آن خلاص شوید ، آنرا دور بریزید و به عقب نگاه نکنید.

30. از وسایل الکترونیکی خود عکس بگیرید.

عکس گرفتن از وسایل الکتریکی

 

قبل از اینکه آنها را جدا کنید و آنها را بسته بندی کنید ، در صورت تمایل ، از پشت دستگاههای الکترونیکی خود – موقعیت های سیمها ، عکس بگیرید.

با داشتن این تصاویر ، تنظیم تلویزیون یا مانیتور شما به محض جابجایی راحت تر خواهد شد

31- سطل و چمدانهای ذخیره خود را برای استفاده قرار دهید.

استفاده از جعبه های حصیری

به جای تلاش برای فهمیدن چگونگی بسته بندی تمام سبدهای پارچه ای ، سطل کتان و چمدانهای حمل شده ، وسایل را داخل آنها بسته‌بندی کنید.

لباس و کفش را برای چمدانهای محکم و حوله های دستی و بالش های را برای سبدهای سبک و باز در نظر بگیرید.

32. کپی از سندها و کاغذهای مهم تهیه کنید.

کپی از اسناد مهم

برای حالت اورژانسی ، یک جعبه یا کیف کوچک جداگانه را با کپی از تمام اسناد مهم خود بسته بندی کنید.

 

اگرچه ممکن است برای اسکن یا کپی کردن هر شناسنامه ، گذرنامه ، کارت تأمین اجتماعی ، بیمه و ادعای اظهار نامه مالیاتی یک کار خسته کننده باشد ، اما شما نمی خواهید ریسک کنید که تنها نسخه مقالات خود را در هنگام حمل و نقل از بین بروند. آنها خیلی با ارزش هستند.

33. وسایل تمیز کردن را برای روز جابه‌جایی اثاث کنار بگذارید.

وسایل تمیز کاری

یک پک تمیز کردن کوچک بسازید تا بتوانید در روز جابجایی اثاث ، یک تمیز کاری نهایی را در خانه خود انجام دهید.یک جارو  ، گردگیر ، اسفنج ، محصولات تمیز کننده ، حوله های کاغذی و دستمال های قدیمی را برای از پاک سطوح کثیف که هرگز نمی توانستید در حالت عادی آن را انجام دهید ، کنار بگذارید.

34. حداقل یك روز قبل از جابه‌جایی یخچال خود را یخ زدایی بکنید.

یخ زدایی

چه کسی می خواهد در خانه جدید خود یخچال و فریزر کپک زده را روشن کند؟

هیچکس. عمرا کسی باشه.

وقت خود را برای تمیز کردن یخچال خود و پاک کردن تمام مایعات قبل از انتقال آن به خانه جدید اختصاص دهید.

35. جعبه ها را از اتاق های مشابه با هم بارگیری کنید.

بارگیری از اتاقهای مشابه

 

جعبه‌ها را با توجه به برچسب ها ی رویشان بارگیری کنید. تمام وسایل آشپزخانه را کنار هم قرار دهید، همه وسایل اتاق خواب و همه وسایل اتاق نشیمن را پهلوی هم قرار دهید.

به این ترتیب ، شما می توانید تمام جعبه ها را در همان اتاقها به طور هم زمان تخلیه کنید ، که باعث می شود همه چیز به صورت خودکار تا حدی سر جای خود قرار گیرند.

36. ابتدا مبلمان سنگین را داخل کامیونت قرار دهید.

ترتیب بارگیری

شخصی که آشنایی کافی با چیدمان وسایل در پشت کامیونت دارد، مسئولیت این را داشته باشد که تشخیص دهد چگونه می تواند همه چیز را در قسمت پشت کامیونت به کارآمدترین روش ممکن جا دهد.

وسایل سنگین خود را ابتدا مانند مبل ها و بخش های دیگر مثل میز نهار خوری بارگیری کنید. سپس با وسایل سبک تر ، مانند صندلی های شبانه و صندلی های تاشو خود وچوب لباسی به پایان برسانید.

با همه چیز ملایم باشید ، زیرا اکثر وسایل چوبی به ظاهر از چوب ساخته نمی شوند و احتمال آسیب دیدگی آنها زیاد است.

از چرخاندن وسایل خود نترسید،مبلمان ها وقتی بر روی بخش کناری خود قرار بگیرند بهتر حمل میشوند و کلی فضای باز برای شما ایجاد می‌کنند.

37. قبل از جابجایی ، از خانه جدید خود عکس بگیرید.

عکاسی از خانه جدید

این نکته در واقع فقط در صورت اجاره خانه جدید خود صدق می کند:

 

قبل از اینکه دوستان و خانواده شما شروع به جمع کردن جعبه های ورودی کنند و یا در را بکشنند و سعی کنند مبل خود بکشند ، چند عکس از فضای خود بکشید تا بتوانید به هر گونه آسیب موجود توجه کنید.

اثبات اینکه شما باعث این آسیب دیدگیها بعد از اثاث کشی نیستید سخت است.

38. هنگام بارگیری کامیون در حال جابجایی اثاث ، وظایف را به آنها گوشزد کنید.

گوشزد وظایف

بفهمید که چه کسی رئیس روز جابه‌جایی اثاث خواهد بود. هرکسی که احساس راحتی که می‎‌تواند مسئولیت بارگیری و سازماندهی کند (و به ناچار جواب 400 سوال مختلف را می دهد) باید این مقام را به عهده بگیرد.

هر کار کوچکی را تفویض کنید تا هیچ کس وقت خود را تلف نکند. با کمک همگی از بسته‌بندی خارج کردن با سرعت بسیار زیادی انجام می‌گیرد.

39. کیف های Ziploc را مفید نگه دارید.

کیسه های Ziploc را برای روز بزرگ جابه‌جایی اسباب خود در کیف یا کوله پشتی خود نگه دارید. شما می توانید از کیسه ها برای ذخیره پیچ‌های درب ، پیچ های کوچک و براکت ، کلیدهای چمدان یا سایر وسایل کوچک که راحتی فراموش و گم می‌شوند استفاده کنید.

کیسه های Ziploc را برای روز بزرگ جابجایی اسباب خود در کیف یا کوله پشتی خود نگه دارید. شما می توانید از کیسه ها برای ذخیره پیچ‌های درب ، پیچ های کوچک و براکت ، کلیدهای چمدان یا سایر وسایل کوچک که راحتی فراموش و گم می‌شوند استفاده کنید.

40. ابتدا تخت ها را درست کنید.

درست کردن تخت

مجری حرفه ای و مشاور بهره وری ، جنیفر لاوا توصیه می کند که به محض تمام شدن جابجایی اثاث ، تختخواب خود را بسازید. این طوری در آخر شب جایی برای خواب دارید.

41. میزبان خوبی باشید.

پذیرایی

اطمینان حاصل کنید که از افرادی که به شما کمک می کنند وظایف خود را انجام میدهند، صرف نظر از اینکه آیا برای انجام این کار به آنها پول پرداخت میکنید. سعی کنید برای قدردانی از همه وسایل پذیرایی را در طول اسباب کشی آماده کرده باشید.

منبع

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی

لیست پنج تایی بهترین باربری در فاطمی | اتوبار فاطمی یکی از نکات مهم هنگام اسباب کشی در منطقه فاطمی این است که از خدمات بهترین باربری در فاطمی دریافت کنید. زیرا بدین ترتیب خیالی آسوده ای از بابت لوازم و اثاثیه خود و سلامت رسیدن آنها خواهید داشت. این باربری ها به دلیل سابقه

Read More »
بابری گیشا در تهران | حمل اثاثیه منزل گیشا | حمل لوازم اداری گیشا

لیست پنج تایی بهترین باربری در گیشا

لیست پنج تایی بهترین باربری در گیشا | اتوبار گیشا اگر در منطقه گیشا زندگی می کنید و تصمیم دارید اسباب کشی کنید، باید از خدمات بهترین باربری در گیشا بهره مند شوید. باربری های این منطقه همواره در راستای رضایت مشتریان خود، تجهیزات خود را از قبیل لوازم بسته بندی، ناوگان باربری و …

Read More »
باربری یوسف آباد | حمل لوازم اداری در یوسف آباد

لیست پنج تایی بهترین باربری در یوسف آباد

لیست پنج تایی بهترین باربری در یوسف آباد | اتوبار یوسف آباد اگر در منطقه زندگیتان به دنبال بهترین باربری در یوسف آباد هستید، می توانید لیست ذیل را بررسی کنید. به طور معمول، باربری های معتبر و شناخته شده، به جهت ارائه خدمات با کیفیت و ایمن، مشتریان وفاداری را به خود اختصاص می

Read More »
باربری بین شهری با کمرشکن

باربری بین شهری با کمرشکن

خدمات و باربری بین شهری با کمرشکن یکی از موارد حائز اهمیت و یکی از رایج ترین سفارشات بسیاری از مشتریان است. باربری بین شهری با کمرشکن به موارد متعددی وابسته است. در وهله اول، ابعاد، تناژ و وزن نهایی بار اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور کلی، کمرشکن ها به سه دسته 2 محور،

Read More »
بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ

بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ: راهنمای کامل برای حمایت از دستگاه‌هایتان

هنگامی که نیاز به اسباب کشی کامپیوتر و لپ تاپ‌های خود دارید، بسته بندی مناسب برای این دستگاه‌ها امری بسیار حیاتی است. در این مقاله، به بررسی روش‌های صحیح بسته بندی کامپیوتر و لپ تاپ برای اسباب کشی می‌پردازیم تا دستگاه‌هایتان در طی حمل و نقل محافظت شده و سالم به مقصد برسند. اهمیت بسته

Read More »
ارزیابی هزینه‌ها و راهکارهای صرفه‌جویی در حمل بارهای سنگین

ارزیابی هزینه‌ها و راهکارهای صرفه‌جویی در حمل بارهای سنگین

حمل بارهای سنگین یکی از چالش‌های اساسی برای همه فعالان در صنعت لجستیک است که غلبه بر آن، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تامین تجهیزات و زیرساخت‌های مناسب دارد. بارهای سنگین معمولا شامل تجهیزات صنعتی، ساختمانی و راهسازی هستند که وزن، ابعاد و یا حجم آن‌ها از حد معمول فراتر رفته است. انتقال بارهای سنگین ممکن

Read More »
ویژگی های مهم یک راننده کامیون خوب

ویژگی‌های یک راننده کامیون خوب چیست؟ – کلیدی برای موفقیت در حمل و نقل جاده­ای

مقدمه حمل و نقل جاده­ای یکی از راه‌های مهم انتقال کالاها و محصولات در سراسر دنیاست. در این حرفه، شخص راننده کامیون نقشی حیاتی ایفا می‌کند. ویژگی‌های یک راننده کامیون خوب تاثیرات بزرگ و قابل توجهی در موفقیت این صنعت دارد. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌های اساسی یک راننده کامیون می‌پردازیم که می‌تواند شما

Read More »
چگونه هزینه و زمان انتقال بار را کاهش دهیم؟ راهکارهای باربری هوشمند

چگونه هزینه و زمان انتقال بار را کاهش دهیم؟ راهکارهای باربری هوشمند

مقدمه در دنیای امروز، حمل و نقل بار به یکی از اصلی‌ترین نیازهای اقتصادی تبدیل شده است. باربری هوشمند یکی از روش‌های مدرن و کارآمد برای انتقال بارها به مقصد نهایی می‌باشد که می‌تواند زمان و هزینه‌های این عملیات را به طرز چشمگیری کاهش دهد. در این مقاله، به بررسی راهکارهای باربری هوشمند برای بهبود

Read More »
باربری انقلاب

بهترین زمان برای اسباب کشی و حمل ونقل

با توجه به مسائل روزمره زندگی ما، انتخاب بهترین زمان برای اسباب کشی و حمل و نقل به یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین نیازها تبدیل شده است. اگر نیاز دارید اسباب‌کشی خود را انجام دهید یا در حمل و نقل وسایل خود موثرتر باشید، بهترین ساعت‌ها برای انجام این کارها را باید در نظر بگیرید.

Read More »
باربری سبز

باربری سبز: تمرکز بر راهکارهای محیط زیستی در انتقال بارها و کاهش اثرات زیست محیطی

باربری سبز یا حمل و نقل سبز عبارتی است که کمتر کسی آن را در طول روز می شنود. اما همین عنوان تاثیر بسیار زیادی برروی آلودگی محیط زیست دارد و با عملی سازی آن در تمام ارگان های حمل و نقل، می تواند تا حد قابل توجهی، آلودگی حاصل از وسایل نقلیه را کاهش

Read More »
باربری مبتنی بر فناوری: استفاده از فناوری برای بهبود فرآیندهای باربری و ارائه خدمات بهتر

باربری مبتنی بر فناوری: استفاده از فناوری برای بهبود فرآیندهای باربری و ارائه خدمات بهتر

باربری مبتنی بر فناوری، یک راهکار نوآورانه و جذاب در حوزه حمل و نقل بار است که به دنبال بهبود فرآیندهای حمل و نقل و ارائه خدمات بهتر برای مشتریان می‌باشد. این رویکرد پیشرفته، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و هوش مصنوعی، امکان بهینه‌سازی مسیرها، مدیریت بهتر بارها، و بهره‌گیری از وسایل حمل و نقل

Read More »
باربری یادگار | قیمت باربری یادگار | اسباب کشی در یادگار | حمل اثاثیه منزل یادگار

بسته بندی مناسب باربری: حفاظتی که شما و بارتان نیاز دارید!

بسته بندی مناسب باربری یکی از اصول مهم در حمل و نقل امانت‌ها و اثاثیه منزل است. هنگامی که نیاز به اسباب کشی و جابجایی اموال دارید، انتخاب یک خدمات دهنده­ی بسته بندی بار حرفه‌ای می‌تواند تفاوت زیادی را در حفظ سلامت بار شما ایجاد کند. در این مقاله، به بررسی اهمیت بسته بندی مناسب

Read More »
جابجایی و حمل لوازم اداری

جابجایی و حمل لوازم اداری

جابجایی و حمل لوازم اداری | هزینه حمل و نقل تجهیزات اداری جابجایی و حمل لوازم اداری ، با جابجایی خانه کاملا متفاوت است. تجهیزات اداری حساس زیادی وجود دارد که باید با آنها با احتیاط برخورد کرد. ممکن است بتوانید شکسته شدن گلدان را هنگام جابجایی خانه تحمل کنید. اما این را نمی توان

Read More »
چگونه باربری خوب انتخاب کنیم | انتخاب باربری مناسب برای حمل بار در تهران

چگونه باربری خوب انتخاب کنیم

چگونه باربری خوب انتخاب کنیم | انتخاب باربری مناسب هنگام اسباب کشی، اولین نکته ای که به ذهن خطور می کند این است که چگونه باربری خوب انتخاب کنیم. در انتخاب باربری مناسب، گزینه هایی باید در نظر گرفته شود که هر یک دارای اهمیت بالایی در به سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه ما دارند.

Read More »
باربری طرشت

راه اندازی شرکت باربری موفق

باربری طرشت | راه اندازی شرکت باربری موفق | قیمت تعرفه اثاث کشی در منطقه طرشت شرکت های باربری، به عنوان نوعی تجارت مطرح هستند که کالاهای شرکتی یا منازل را از مکانی به مکان دیگر حمل می کند. معمولاً، یک کسب و کار حمل و نقل بر اساس نوع پایگاه مشتری که ارائه می

Read More »
باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی ممتاز به تقاضای آنان را به خوبی احساس می کند.  بدون روابط قوی با مشتری، یک باربری، در بهترین حالت برای رشد با مشکل مواجه می‌شود و در بدترین حالت، تجارت خود را

Read More »
خدمات باربری در شهرک صنعتی

خدمات باربری در شهرک صنعتی

خدمات باربری در شهرک صنعتی | خدمات بار در شهرک های صنعتی باربری نور تهران ، شرکت حمل و نقل با خدمات اتوبار شهرک صنعتی است. باربری نور در حمل و نقل، انبارداری و توزیع در سراسر ایران با تمرکز اصلی بر سلامت کالاها تخصص دارد. این شرکت خدمات باربری در شهرک صنعتی در تمامی

Read More »
اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری

اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری

اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری تجهیزات مناسب در یک باربری می تواند به ارائه خدماتی مناسب به مشتریان و کسب رضایت مندی ایشان، ضروری است. چه نیاز به جابجایی لوازم منزل در درون شهر یا کالاهای حجیم برای انتقال بین شهری ، اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری خود را نشان خواهد

Read More »
تعرفه شرکت باربری

تعرفه شرکت باربری

تعرفه شرکت باربری | ویژگی های باربری مطمئن | تعهد به خدمات مشتری پیدا کردن شرکت مناسب برای تمام نیازهای حمل و نقل با هزینه باربری مناسب می تواند یک چالش باشد. شما باید شرکتی را بیابید که مراقبت عالی از کالاها را ارائه دهد. همچنین به تمام جزئیات نیز توجه کند. بهترین شرکت‌های باربری

Read More »
بهترین شرکت اسباب کشی تهران | خدمات حمل بار تهران

بسته بندی و حمل ویترین های شیشه ای

بسته بندی و حمل ویترین های شیشه ای | بسته‌ بندی ویترین و بوفه هنگام اسباب کشی برای بسته بندی و حمل ویترین های شیشه ای به عنوان خدمات حمل بار در تهران می توان از قبل مراحلی را در نظر گرفت. اولین اقدام این است که وسایل شیشه ای مانند ویترین و آینه ها

Read More »
بهترین خدمات شرکت باربری | هزینه خدمات شرکت باربری | بهترین باربری تهران

بهترین خدمات شرکت باربری

بهترین خدمات شرکت باربری | هزینه خدمات شرکت باربری | بهترین باربری تهران یکی از نکات مهمی که در شرکت های باربری معتبر مطرح است، تعاملی است که با مشتریان خود ایجاد می کنند. در واقع، تنها تعامل مستقیمی که مشتریان با شرکت باربری دارند، در نقطه تحویل است. این همچنین آخرین نقطه تماس مشتری

Read More »
قیمت حمل وسایل منزل با خاور | هزینه حمل وسایل بزرگ | نرخ کرایه حمل اثاثیه با خاور | اسباب کشی منزل تهران | بهترین شرکت اسباب کشی

قیمت حمل وسایل منزل با خاور

قیمت حمل وسایل منزل با خاور | هزینه حمل وسایل بزرگ | نرخ کرایه حمل اثاثیه با خاور در صورتی که قصد دارید به مکان دیگری اسباب کشی نمایید و وسایل خانگی دارید که خیلی بزرگ هستند، می توانید از خدمات باربری نور تهران استفاده نمایید. در این مجموعه، با استفاده از امکانات و پرسنل

Read More »
اسباب کشی به شهرستان | حمل اثاثیه منزل شهرستان

اصول مهم در اسباب کشی به شهرستان

اصول مهم در اسباب کشی به شهرستان – اثاث کشی به شهرستان شرکت باربری نور تهران ، یکی از برترین شرکت‌های باربری تهران است که به دلیل اعتبار و خوش نامی که در طی سال ها فعالیت خود داشته است، از سوی مشتریان وفادار خود همواره انتخاب شده است. اما دلایل محبوبیت این باربری این

Read More »
خدمات شرکت باربری تهران | بهترین شرکت اسباب کشی | خدمات حمل بار تهران

خدمات شرکت باربری تهران چیست

خدمات شرکت باربری تهران برای کسانی فراهم است که تصمیم دارند اسباب کشی منزل یا شرکت یا سایر خدمات حمل بار در تهران را در شکلی حرفه ای و با بهترین قیمت باربری در تهران انجام دهند. شرکت های باربری مانند شرکت باربری نور تهران ، قادر هستند که تمامی فرآیند اسباب کشی از بسته

Read More »
اصول اسباب کشی در زمستان | خدمات حمل بار در زمستان

اصول اسباب کشی در زمستان

در طول زمستان، اسباب کشی منازل و شرکتها می تواند چالش برانگیز به نظر برسد. به همین دلیل است که هنگام انجام این کار، باید با اصول اسباب کشی در زمستان آشنا بوده و آگاهی لازم را کسب کنید. اطمینان از رسیدن لوازم به موقع و بدون آسیب در مواجهه با سرما، مسدود شدن جاده‌ها

Read More »
انتخاب باربری مطمئن

نکات مهم در انتخاب باربری مطمئن

انتخاب باربری مطمئن برای ارسال کالا می تواند یک تصمیم چالش برانگیز با پیامدهای ماندگار باشد. شرکت حمل و نقل، تأثیر قابل توجهی بر عملیات جابجایی کالا خواهد داشت. با این همه خطر، مهم است که برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی هر یک از گزینه های خود وقت بگذارید و شرکتی را انتخاب کنید

Read More »
اسباب کشی شرکت

نکات مهم در اسباب کشی شرکت ها

یکی از دغدغه های کسانی که نیاز به جابجایی و اسباب کشی در شرکت ها را دارند، این است که این کار را بسیار دشوار و زمان بر می دانند. این در حالی است که با استفاده از تکنیک های کاربردی شرکت باربری نور تهران ، می توانید به راحتی از خدما مربوط به بسته

Read More »
محافظت از لوازم حساس در اسباب کشی

روش های محافظت از لوازم حساس در اسباب کشی

لوازم خانگی اساسا به انواع مختلفی تقسیم می شوند. آنها شامل وسایل برقی کوچک، مانند مایکروویو، قهوه ساز و چای ساز، همزن دستی و یا وسایل بزرگی همچون ماشین ظرفشویی، اجاق های پخت و پز، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر هستند. در کنار آنها ظروف و وسایلی نیز وجود دارد که به دلیل ظرافت و

Read More »
جابجایی مناسب گیاهان آپارتمانی

جابجایی مناسب گیاهان آپارتمانی با باربری

انتقال گیاهان آپارتمانی خود به محل زندگی جدید، چالش برانگیز است. اکثر گیاهان آپارتمانی هنگام جابجایی، آسیب زا شده و برخی بهبود نمی یابند. بهترین گزینه برای اکثر گیاهان آپارتمانی این است که آنها را قبل از حرکت به دوستان ، همسایگان و اقوام خود هدیه دهید. با این حال، اگر نمی توانید از گیاهان

Read More »
باربری ارزان و مقرون به صرفه

باربری ارزان و مقرون به صرفه

اخیراً صنعت حمل و نقل بار تحت تأثیر عوامل خارجی قرار گرفته است. با این وجود، حمل و نقل بار بین شهری موقعیت اصلی خود را در این بخش حفظ کرده است. حجم زیاد حمل و نقل بار از طریق جاده توسط عوامل متعددی ایجاد می شود. کامیون ها می توانند بدون توجه به برنامه

Read More »
پیمایش به بالا