41 نکته در مورد جابه‌جایی اثاث

خانه جدید را به شما تبریک می گوییم! حالا فقط باید فهمید که چگونه می خواهید همه وسایل را بدون اینکه ، لامپی یا وسیله دیگری بشکند بسته بندی و جابجا کنید. نکته خوب اینست  که ما لیست 41 موردی  در مورد جابجایی اثاث و بسته بندی را برای شما فراهم کرده ایم که جابجایی اثاث را برای  شما ساده می کند. چگونه می دانیم این نکات باعث می شود جابجایی اثاث شما آسانتر باشد؟ از متخصص باربری و اسباب کشی ، بسته بندی ها و مجریان حرفه ای خواسته ایم تا بهترین نکات خود را با شما در میان بگذارند.

1. از دست همه وسایل خلاص شوید.

جابه‌جایی اثاث

خوب ، شاید همه چیز نباشد ، اما هرچه که غیرقابل استفاده و غیرضروری است از خانه خود حذف کنید ، وسایل کمتری برای بسته بندی ، حمل و نقل ، بارگیری و سازماندهی خواهید داشت. سازمان دهنده حرفه ای خبره الن دلاپ توصیه می کند به محض اینکه می دانید در حال اسباب کشی هستید ، هرگونه وسیله اضافی را حذف کنید. با وسایل خود بی رحمانه رفتار کنید. آن پالتو که فکر می کنید زیبا است اما چهار ماه نپوشیدیش، اهداش کن. اولین قهوه سازه  شماست که حالا طعم زنگ زدگی دارد بندازش داخل سطل آشغال انجام یک پاکسازی مقدماتی ولی گسترده بیشترین تأثیر را در کارایی و سهولت کل مراحل بسته بندی شما خواهد داشت.

2. مرتب سازی بر اساس دسته‌بندیها.

بسته‌بندی بر اساس دسته

از ماری کوند اینو داشته باشید و وسایلتان را بر اساس دسته بندی بسته بندی کنید ، نه به صورت اتاق اتاق. ابتدا همه‌ی کمد های لباس را تمیز کنید ، لباس های کثیف را در  اتاق لباسشویی بگذارید و بشوییدسپس تمام لباس های خود را در یک مکان جمع آوری کرده و  سپس مرتب کنید. همین کار را برای کتاب ، کفش ، مقالات مهم و موارد مشابه انجام دهید.

3. اهدا کنید.

وسایل اهدایی به خیریه ها

اگر می خواهید وسایل خود را اهدا کنید ، راهنمای ما را در مورد اهدای لباس های قدیمی ، کتاب ها ، مبلمان ، اسباب بازی ها و موارد دیگر بررسی کنید.

4. چیزهایی را برای فروش کنار بگذارید.

وسایلی را برای فروش کنار گذاشتن

احتمالاً چند مورد دارید که دیگر نمی خواهید از آنها استفاده کنید ، اما دوست دارید کمی پول بدست آورید. در این صورت ، این موارد را کنار بگذارید و تعیین کنید که در کجا می توانید آنها را بفروشید.

5.فضای اضافی کرایه کنید

برای همه چیزهایی که نمی خواهید با خود ببرید اما هنوز نمی توانید از آنها دل بکنید ، یک انبار کرایه کنید. همه موارد شما (بله ، حتی مبلمان سنگین ، دوچرخه ، و چمدان) را انتخاب کنید و آن را در انبار امن و تحت کنترل ذخیره کنید .

6. در مورد شرکت های باربری تحقیق کنید.

پیدا کردن شرکت های حمل و نقل

تحقیقات هرگز سرگرم کننده نیست. Yelp و Google شما را با انتخاب گسترده  شرکتهای باربری و اسباب کشی خانه را مواجه می‌کنند ، سعی کنید  شرکت باربری رتبه یک  چهار ستاره ای را که می بینید انتخاب کنید. یک شرکت باربری  اغلب می تواند تجربه خوبی در مورد جابجایی اثاث ایجاد کرده و یا خاطره بدی رقم بزند ، بنابراین انتخاب درست آن مهم است. هرچه تلاش بیشتری برای پیدا کردن یک شرکت معتبر با خدمات عالی مشتری مدار ، قبل از باربری انجام دهید ، دردسر کمتری را برای روز اسباب کشی خواهید داشت. مطمئن شوید که شرکت باربری مجوز لازم را برای این کار دارا هستند، بعضی از این شرکت ها فقط یک وانت هستند که به دنبال گرفتن پول اضافی هستند. اطمینان حاصل کنید که لیست خدمات شرکت بخوبی معین شده باشد و سیاست های بازپرداخت یا خسارت را نیز بخوانید. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها وسایلی را که در جعبه ها نیستند جابجا نمی کنند در حالی که برخی دیگر چندین هفته زودتر درخواست پرداخت کامل می کنند. به جزئیات دقت کنید تا در روز اسباب کشی با مورد خاصی برخورد نکنید.

7. روز اسباب کشی مناسب را انتخاب کنید.

انتخاب روز مناسب

حداقل یک ماه قبل از جابجایی اثاث ،شرکت مورد نظر  خود را استخدام کنید تا بتوانید طبق آن برنامه ریزی کنید. اگر یک برنامه انعطاف پذیر دارید ، با تاریخ های بالقوه بازی کنید و سعی کنید ارزان ترین زمان ماه را پیدا کنید شرکت های معمولا شلوغ ترین روزها آخر هفته ها هستند ، بنابراین اگر می توانید هرج و مرج شنبه را رد کنید و حرکت خود را برای سه شنبه برنامه ریزی کنید ، ممکن است تخفیف قابل توجهی کسب کنید

8- بهترین راه برای رسیدن به خانه جدید خود را پیدا کنید.

پیدا کردن مسیر راه

سعی کنید مسیر را در تایم های مختلف با جی پی اس پیدا کنید. و هنگامی که برنامه خود را تهیه می کنید ، ترافیک ، گذرگاهها و توقفهای لازم را در نظر بگیرید.

9. یک استاد جابجایی در نظر بگیرید برای اینکه لیست کارها را ایجاد کند

لیست کارها

وقتی وسایل خانه ها را جابجا می کنید ، ناگزیر به این نتیجه می رسید که 600 کار مختلف برای انجام و یادآوری دارید. اجازه ندهید که همه این کارها و یادآوریهای مهم ، هر چقدر هم که به ظاهر آشکار باشد ،از ذهن شما دور شود. آنها را در جایی بنویسید. آنها را در برنامه یادداشت ها بر روی تلفن خود قرار دهید . همه جزئیات مهم هستند. شما فقط نام کتابفروشی کوچک در شهر را به خاطر آورده اید که رمان های مورد استفاده شما را می پذیرد؟ آن را بنویسید. مطمئن نیستید کدام رمان ها را اهدا کنید؟ در اینجا نحوه تصمیم گیری برای جلوگیری یا خلاص شدن از کتابها آورده شده است.

10. وظایف جابه‌جایی اثاث را در تقویم خود قرار دهید

تقویم

سازماندهی  خود را یک قدم به جلو برانید  و یک شب همه کارهایی که باید انجام دهید مرور کنید . یک تقویم بزرگ دست و پا کنید و جاهای سفید خالی را با کارهای مهم روزانه علامت گذاری کنید تا برای حرکت خود آماده شوید. سه شنبه: تماس با شرکت باربری. چهارشنبه: مرتب سازی بر اساس وسایل توالت. پنجشنبه: خرید ورق های جدید. یک مزیت دیگر برای استفاده از روش تقویم اینست که وظایف خود را به بخشهای کوچکتر تقسیم میکنید و این باعث می شود که روی آنها مدیریت بیشتری داشته باشید.

11.جعبه های جابجایی را از مغازه های همسایه دریافت کنید.

جعبه بسته بندی

به مغازه های اطرافتان سری بزنید و ببینید آیا جعبه هایشان قابل استفاده هستند تا با استفاده از آنها تعداد کمتری جعبه بخرید. فقط اطمینان حاصل کنید که جعبه ها سالم هستند و فقط از آنها برای نگه داشتن وسایل سبک مانند ملافه و حوله استفاده کنید. شما نمی خواهید در روزجابجایی با جعبه های پاره شده اشیاء با ارزش شکستنی  جابجا کنید.

12. بررسی کنید که آیا جعبه های اصلی لوازم الکترونیکی خود را هنوز دارید یا خیر.

جعبه اصلی

شاید فکر کنید تلویزیون صفحه تخت شما می تواند در یک جعبه مقوایی 30 دقیقه رانندگی را در سطح شهر تحمل کند ، اما متاسفانه که این یک فناوری شکننده است. بهترین راه برای حمل وسایل الکترونیکی شما در جعبه های اصلی آنهااست که هنگام خرید داخل آنها حمل شده‌اند. بررسی کنید که جعبه ها رو کجا گذاشته‌اید- اتاق زیر شیروانی؟ گاراژ؟ اگر آنها را ندارید ، لیستی از آنچه برای خرید یا قرض گرفتن درست کنید. بسته های حبابدار و نوار محکم ، همه برای محافظت از تلویزیون و موارد مشابه ظریف به خوبی کار می کنند.

13. به فروشگاه جهت تهیه وسایل مورد نیاز بروید.

خرید وسایل مورد نیاز

یک لیست از وسایل مورد نیاز تهیه کنید، با خانواده ، شریک زندگی یا هم اتاقی های خود بنشینید و طوفان فکری بپا کنید هر چیزی که به شما در جابجایی اثاث کمک می‌کند.   نوار بسته بندی ، جعبه های مقوایی ، کاغذ بسته بندی ، پیچ های اضافی ، بتونه ، نوار اندازه گیری ، جارو با اندازه جدید صنعتی ، همه را لیست کنید.

14. لوازم بسته بندی و جابجایی را تهیه کنید.

وسایل مورد نیاز

اکنون وسایل اضافی مانند لامپ های خود را بررسی کنید و نمونه لازم را تهیه نمایید. (لامپ های خود را بررسی کنید تا بتوانید نوع مورد نیاز خود را تأیید کنید)

15.تایم قطع برق و گاز... را زمانبندی کنید

تایم بندی

حداقل یک هفته پیش از حرکت خود با ارائه دهندگان خدمات برق ، اینترنت ، و گاز خود تماس بگیرید تا بفهمید چه زمانی باید همه چیز را خاموش کنید. اطمینان حاصل کنید که زمان کافی را در برنامه خود برای جمع آوری وسایل مورد نیاز – مانند سیم ها ، ریموت ها یا جعبه های کابل – قرار داده اید.

16. زود تماس بگیرید.

زنگ زدن به دوستان

 

اگر برای کمک به این جابجایی به دوستان و خانواده خود تکیه می کنید ، سعی کنید یک ماه قبل با آنها تماس بگیرید. همین کار را با پرستار بچه  انجام دهید.ایمیلی را با جزئیات مربوط به محل ملاقات ، ساعت ، وسایل لازم وآن چه لازم است برای پوشیدن (تاکید کنید لباس و کفش مناسب و راحت همراه خود داشته باشید.)بفرستید.

17. زودتر بسته بندی کنید

بسته بندی زودتر از موعود

بسته بندی کم کم استرس بسیار کمتر از بسته‌بندی در یک روز دارد. دو ماه زودتر، بسته بندی وسایلی را که می دانید از آنها استفاده نخواهید کرد ، شروع کنید. این می تواند شامل هر چیزی باشد از لباس خارج از فصل تا کتابهایی که قبلاً آنها را خوانده اید ، عکس ها و تابلوهای نقاشی.

18- چند هفته مانده وسایل تزئینی را بسته بندی کنید.

بسته بندی وسایب تزئینی

چند هفته قبل ازجابجایی اثاث همه وسایل هنری و تزئینی خود را بسته بندی کنید. این وسایل می توانند سخت ترین آنها برای بسته‌بندی باشند زیرا آنها شکننده و اغلب به شکل عجیب و غریب هستند ، بنابراین داشتن کمی وقت اضافی برای فهمیدن چگونگی بسته بندی آنها بسیار مهم است.

19. یک هفته قبل از حرکت آدرس خود را تغییر دهید.

تغییر آدرس درفضای مجازی

این یکی از کارهایی است که همه فراموش می کنند تا زمانی که دو هفته از زندگی در یک خانه جدید بگذرد و بدانند که محموله دیجیکالا جدید آنها هنوز نرسیده است. آدرس خود را قبل از زمان جابجایی اثاث تغییر دهید تا صورتحساب ، صورتحساب کارت اعتباری و بسته های شما بتوانند به موقع و بدون دردسر بدست شما برسند.

20- جعبه های جابه‌جایی اثاث را برچسب گزاری کنید.

برچسب گزاری

نکته کلیدی در یافتن وسایل شما برچسب گزاری دقیق و واضح است. هنگامی که جعبه ها را در یک ون یا اتومبیل جمع می کنید ، نمی توانید بالای آنها را ببینید ، بنابراین حتماً طرفین را نیز برچسب بزنید. اما در اینجا متوقف نشود. جعبه ها را براساس طبقه بندی و به صورت اتاق (به عنوان مثال ، کتاب ، کتابخانه و کتاب ، اتاق خواب) برچسب بزنید تا روند تخلیه سریع شود. میتوانید برای برچسب زدن جعبه های خود از نوار شفاف رنگی استفاده کنید.

نوار رنگی

21. یک سیستم عددگزاری ایجاد کنید.

سیستم عدد گزاری

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بردارید ، یک سیستم شماره گزاری ایجاد کنید.

 

همانطور که یک جعبه را بسته بندی می کنید ، به تک تک موارد موجود در آن توجه کنید. لیست را در یک سند Google بنویسید ، یا از یک برنامه سازماندهی مفید مانندSortly استفاده کنید ، و سپس به جعبه شماره بدهید.

 

این نوع استراتژی دارای دو مزیت اساسی است:

 

شما می توانید برای یافتن وسیله خاصی مربوط به حمام به جعبه مربوط به آن مراجعه کنید برای مثال به به جعبه شماره 16 بروید و آن را پیدا کنید تا اینکه کل جعبه ها را بررسی کنید.

تعداد جعبه هایی که در حال حمل هستند را می دانید ، بنابراین می توانید بررسی کنید که یکی مفقود شده یا به سرقت رفته است.

22- از جعبه های کوچک برای وسایل سنگین استفاده کنید.

وسایل سنگین جعبه کوچک

به نظر می رسد واضح است ، اما اگر تا به حال مبارزه ای را که با یک جعبه مقوایی بزرگ پر از کتاب های درسی دانشگاهی در یک پارکینگ پر شده داشته‌اید، پس بدانید که این توصیه را نمی توان زیاده روی تلقی کرد.

جعبه های کوچک خود را با وسایل سنگین تر پر کنید و از جعبه های بزرگ برای وسایل سبک مانند بالش های تزئینی ، حوله ها و ملافه ها استفاده کنید .

23- از نوار بسته بندی استفاده کنید.

نوار بسته بندی

از نوار بسته بندی شفاف و سنگین که در اداره پست استفاده میشود به کار ببرید.

همیشه مطمئن شوید جعبه های شما بسته شده‌اند این جوری بسیار مطمئن تر است.

24. از وسایل شکننده با بسته بندی کاغذ ، بسته بندی حبابدار یا پتو محافظت کنید.

بسته بندی کاغذ

به یاد داشته باشید که کاغذهای بسته بندی را هنگام تهیه کالاهای فروشگاه در لیست اصلی خود قرار دهید.

 

از آنها استفاده کنید تا تمام ظروف شکننده و وسایل تزئینی شکننده خود را با آنها بسته‌بندی کنید. آنها را دور لیوان ها بپیچانید، آن را در اطراف گلدان ها و کاسه ها بپیچانید و آن را بین ظروف و کنار جعبه های خود بگذارید.

حتماً هر یک از وسایل شکننده خود را بطور جداگانه ببندید. اگر کاغذ بسته بندی ندارید ، از بسته بندی حبابدار یا یک پتو استفاده کنید.

25. ظروف را به صورت عمودی بسته کنید.

عمودی قرار دادن ظروف

 

ظروف خود را به صورت افقی در داخل یک جعبه قرار ندهید. در عوض ، بشقاب ها و کاسه های خود را در کاغذ بسته بندی ببندید ، آنها را به آرامی درون یک جعبه در طرفین خود و سپس فضاهای خالی را با بسته بندی حبابی پر کنید تا از ترک خوردگی و شکستن آن جلوگیری شود.

26. قسمت های بالای بطری های توالت را با پوشش پلاستیکی بپوشانید.

بسته بندی بطری

برای جلوگیری از ریزش و ریختن احتمالی (و گریه و فحش) ، دو ساعت دیگر را نیز برای بسته بندی بطری های بهداشتی خود اختصاص دهید.

27. یک جعبه پلاستیکی روشن را با چیزهایی که بلافاصله به آنها نیاز خواهید داشت بسته بندی کنید.

بسته بندی با جعبه پلاستیکی روشن

این شامل کاغذ توالت ، پرده دوش ، صابون دست ، حوله ، میان وعده یا هر چیز دیگری است که فکر می کنید برای روز اول یا شب در خانه جدید خود به آن نیاز دارید.

داشتن چند مورد اساسی در دسترس باعث می شود احساس راحتی و آمادگی بیشتری برای بسته‌بندی کردن موارد دیگر به شما دهد.

28. یک کیسه شخصی یک شبه بسته بندی کنید.

کیسه وسایل شخصی

ممکن روز اول شما همه  چیز رو شب اول از بسته بندی در نیاورید ، بنابراین هر آنچه را برای احساس آرامش در شب اول خود نیاز دارید ، به صورت جداگانه بسته‌بندی کنید.

تغییر لباس ، وسایل توالت ، بطری آب و لپ تاپ شما می توانند جز وسایلی باشد که شب اول نیاز دارید.

29. یک هفته قبل از جابه‌جایی اثاث، خرید سبزیجات و مواد غذایی را متوقف کنید.

مواد غذایی

برای اینکه شما از دور ریختن مواد غذایی مناسب و قابل استفاده به دور باشید ، قبل از برنامه ریزی برای جابجایی ، یک یا دو هفته از خرید مواد غذایی خودداری کنید. سعی کنید در خانه وعده های غذایی درست کنید تا از تمام غذایی که مانده اید استفاده کنید.

 

اگر همه چیز را تمام نکردید ، یک دوست یا دو نفر دیگر را دعوت کنید تا ببینید که آیا آنها به برخی از ادویه ها یا جعبه های ماکارونی احتیاج دارند یا خیر.

برای هر چیزی که نمی توانید از شر آن خلاص شوید ، آنرا دور بریزید و به عقب نگاه نکنید.

30. از وسایل الکترونیکی خود عکس بگیرید.

عکس گرفتن از وسایل الکتریکی

 

قبل از اینکه آنها را جدا کنید و آنها را بسته بندی کنید ، در صورت تمایل ، از پشت دستگاههای الکترونیکی خود – موقعیت های سیمها ، عکس بگیرید.

با داشتن این تصاویر ، تنظیم تلویزیون یا مانیتور شما به محض جابجایی راحت تر خواهد شد

31- سطل و چمدانهای ذخیره خود را برای استفاده قرار دهید.

استفاده از جعبه های حصیری

به جای تلاش برای فهمیدن چگونگی بسته بندی تمام سبدهای پارچه ای ، سطل کتان و چمدانهای حمل شده ، وسایل را داخل آنها بسته‌بندی کنید.

لباس و کفش را برای چمدانهای محکم و حوله های دستی و بالش های را برای سبدهای سبک و باز در نظر بگیرید.

32. کپی از سندها و کاغذهای مهم تهیه کنید.

کپی از اسناد مهم

برای حالت اورژانسی ، یک جعبه یا کیف کوچک جداگانه را با کپی از تمام اسناد مهم خود بسته بندی کنید.

 

اگرچه ممکن است برای اسکن یا کپی کردن هر شناسنامه ، گذرنامه ، کارت تأمین اجتماعی ، بیمه و ادعای اظهار نامه مالیاتی یک کار خسته کننده باشد ، اما شما نمی خواهید ریسک کنید که تنها نسخه مقالات خود را در هنگام حمل و نقل از بین بروند. آنها خیلی با ارزش هستند.

33. وسایل تمیز کردن را برای روز جابه‌جایی اثاث کنار بگذارید.

وسایل تمیز کاری

یک پک تمیز کردن کوچک بسازید تا بتوانید در روز جابجایی اثاث ، یک تمیز کاری نهایی را در خانه خود انجام دهید.یک جارو  ، گردگیر ، اسفنج ، محصولات تمیز کننده ، حوله های کاغذی و دستمال های قدیمی را برای از پاک سطوح کثیف که هرگز نمی توانستید در حالت عادی آن را انجام دهید ، کنار بگذارید.

34. حداقل یك روز قبل از جابه‌جایی یخچال خود را یخ زدایی بکنید.

یخ زدایی

چه کسی می خواهد در خانه جدید خود یخچال و فریزر کپک زده را روشن کند؟

هیچکس. عمرا کسی باشه.

وقت خود را برای تمیز کردن یخچال خود و پاک کردن تمام مایعات قبل از انتقال آن به خانه جدید اختصاص دهید.

35. جعبه ها را از اتاق های مشابه با هم بارگیری کنید.

بارگیری از اتاقهای مشابه

 

جعبه‌ها را با توجه به برچسب ها ی رویشان بارگیری کنید. تمام وسایل آشپزخانه را کنار هم قرار دهید، همه وسایل اتاق خواب و همه وسایل اتاق نشیمن را پهلوی هم قرار دهید.

به این ترتیب ، شما می توانید تمام جعبه ها را در همان اتاقها به طور هم زمان تخلیه کنید ، که باعث می شود همه چیز به صورت خودکار تا حدی سر جای خود قرار گیرند.

36. ابتدا مبلمان سنگین را داخل کامیونت قرار دهید.

ترتیب بارگیری

شخصی که آشنایی کافی با چیدمان وسایل در پشت کامیونت دارد، مسئولیت این را داشته باشد که تشخیص دهد چگونه می تواند همه چیز را در قسمت پشت کامیونت به کارآمدترین روش ممکن جا دهد.

وسایل سنگین خود را ابتدا مانند مبل ها و بخش های دیگر مثل میز نهار خوری بارگیری کنید. سپس با وسایل سبک تر ، مانند صندلی های شبانه و صندلی های تاشو خود وچوب لباسی به پایان برسانید.

با همه چیز ملایم باشید ، زیرا اکثر وسایل چوبی به ظاهر از چوب ساخته نمی شوند و احتمال آسیب دیدگی آنها زیاد است.

از چرخاندن وسایل خود نترسید،مبلمان ها وقتی بر روی بخش کناری خود قرار بگیرند بهتر حمل میشوند و کلی فضای باز برای شما ایجاد می‌کنند.

37. قبل از جابجایی ، از خانه جدید خود عکس بگیرید.

عکاسی از خانه جدید

این نکته در واقع فقط در صورت اجاره خانه جدید خود صدق می کند:

 

قبل از اینکه دوستان و خانواده شما شروع به جمع کردن جعبه های ورودی کنند و یا در را بکشنند و سعی کنند مبل خود بکشند ، چند عکس از فضای خود بکشید تا بتوانید به هر گونه آسیب موجود توجه کنید.

اثبات اینکه شما باعث این آسیب دیدگیها بعد از اثاث کشی نیستید سخت است.

38. هنگام بارگیری کامیون در حال جابجایی اثاث ، وظایف را به آنها گوشزد کنید.

گوشزد وظایف

بفهمید که چه کسی رئیس روز جابه‌جایی اثاث خواهد بود. هرکسی که احساس راحتی که می‎‌تواند مسئولیت بارگیری و سازماندهی کند (و به ناچار جواب 400 سوال مختلف را می دهد) باید این مقام را به عهده بگیرد.

هر کار کوچکی را تفویض کنید تا هیچ کس وقت خود را تلف نکند. با کمک همگی از بسته‌بندی خارج کردن با سرعت بسیار زیادی انجام می‌گیرد.

39. کیف های Ziploc را مفید نگه دارید.

کیسه های Ziploc را برای روز بزرگ جابه‌جایی اسباب خود در کیف یا کوله پشتی خود نگه دارید. شما می توانید از کیسه ها برای ذخیره پیچ‌های درب ، پیچ های کوچک و براکت ، کلیدهای چمدان یا سایر وسایل کوچک که راحتی فراموش و گم می‌شوند استفاده کنید.

کیسه های Ziploc را برای روز بزرگ جابجایی اسباب خود در کیف یا کوله پشتی خود نگه دارید. شما می توانید از کیسه ها برای ذخیره پیچ‌های درب ، پیچ های کوچک و براکت ، کلیدهای چمدان یا سایر وسایل کوچک که راحتی فراموش و گم می‌شوند استفاده کنید.

40. ابتدا تخت ها را درست کنید.

درست کردن تخت

مجری حرفه ای و مشاور بهره وری ، جنیفر لاوا توصیه می کند که به محض تمام شدن جابجایی اثاث ، تختخواب خود را بسازید. این طوری در آخر شب جایی برای خواب دارید.

41. میزبان خوبی باشید.

پذیرایی

اطمینان حاصل کنید که از افرادی که به شما کمک می کنند وظایف خود را انجام میدهند، صرف نظر از اینکه آیا برای انجام این کار به آنها پول پرداخت میکنید. سعی کنید برای قدردانی از همه وسایل پذیرایی را در طول اسباب کشی آماده کرده باشید.

منبع

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

باربری پیروزی

باربری پیروزی

باربری پیروزی | هزینه حمل بار در منطقه پیروزی جابجایی لوازم منزل، اغلب با بزرگترین تغییرات زندگی همراه است که می تواند با یک شرکت معتبر همچون باربری پیروزی ، بدون نگرانی انجام شود. در حالی که نقل مکان به یک خانه جدید می تواند هیجان انگیز باشد، ایجاد هزینه حمل بار در منطقه پیروزی

Read More »
جابجایی و حمل لوازم اداری

جابجایی و حمل لوازم اداری

جابجایی و حمل لوازم اداری | هزینه حمل و نقل تجهیزات اداری جابجایی و حمل لوازم اداری ، با جابجایی خانه کاملا متفاوت است. تجهیزات اداری حساس زیادی وجود دارد که باید با آنها با احتیاط برخورد کرد. ممکن است بتوانید شکسته شدن گلدان را هنگام جابجایی خانه تحمل کنید. اما این را نمی توان

Read More »
چگونه باربری خوب انتخاب کنیم | انتخاب باربری مناسب برای حمل بار در تهران

چگونه باربری خوب انتخاب کنیم

چگونه باربری خوب انتخاب کنیم | انتخاب باربری مناسب هنگام اسباب کشی، اولین نکته ای که به ذهن خطور می کند این است که چگونه باربری خوب انتخاب کنیم. در انتخاب باربری مناسب، گزینه هایی باید در نظر گرفته شود که هر یک دارای اهمیت بالایی در به سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه ما دارند.

Read More »
لیست پنج تایی بهترین باربری های فردوسی | شرکت های حمل و نقل در فردوسی

لیست پنج تایی بهترین باربری های فردوسی

لیست پنج تایی بهترین باربری های فردوسی | شرکت حمل و نقل در فردوسی بهره مندی از خدمات بهترین باربری های فردوسی ، این اطمینان را ایجاد می کند که کار اسباب کشی منزل یا محل کار خود را به یکی از شرکت های حمل و نقل در فردوسی سپرده اید که در کار خود

Read More »
لیست پنج تایی بهترین باربری های انقلاب | اسباب کشی در منطقه انقلاب

لیست پنج تایی بهترین باربری های انقلاب

لیست پنج تایی بهترین باربری های انقلاب | اسباب کشی در منطقه انقلاب یکی از خدماتی که در جابجایی های لوازم منزل و دفتر کار مورد نیاز است، استفاده از خدمات بهترین باربری های انقلاب است که اسباب کشی در منطقه انقلاب را آسان و مطمئن می کند. شما می توانید از خدمات شرکت های

Read More »
باربری اکباتان

باربری اکباتان

باربری اکباتان | تعرفه باربری اکباتان ایمنی حمل و نقل، همواره اولویت شرکت های معتبر باربری نور است. از همین روست که ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که برای سفارش بعدی خود با ما به خوبی مجهز هستید. در این خصوص، لازم است تا دریابید که مواد بسته بندی که به بهترین وجه از اقلام شما

Read More »
لیست پنج تایی بهترین باربری های ستارخان | بسته بندی اثاثیه منزل در منطقه ستارخان

لیست پنج تایی بهترین باربری های ستارخان

لیست پنج تایی بهترین باربری های ستارخان | بسته بندی اثاثیه منزل اگر قصد اسباب کشی و انتقال اثاثیه منزل و یا دفتر کار خود را از منطقه ستارخان دارید، می توانید با یکی از بهترین باربری های ستارخان در تماس بوده و ضمن دریافت خدماتی همچون بسته بندی اثاثیه منزل ، کار اسباب کشی

Read More »
باربری طرشت

راه اندازی شرکت باربری موفق

باربری طرشت | راه اندازی شرکت باربری موفق | قیمت تعرفه اثاث کشی در منطقه طرشت شرکت های باربری، به عنوان نوعی تجارت مطرح هستند که کالاهای شرکتی یا منازل را از مکانی به مکان دیگر حمل می کند. معمولاً، یک کسب و کار حمل و نقل بر اساس نوع پایگاه مشتری که ارائه می

Read More »
باربری کاشانی

باربری کاشانی

باربری کاشانی | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری در منطقه کاشانی تهران بسته بندی مناسب بخشی جدایی ناپذیر از امنیت بار است. انتخاب یک خودرو مناسب در حمل و نقل یک اولیه و عملکرد مناسب بسته بندی محافظ، مانع از عمل نیروی مخرب می شود. طراحی نا مناسب بسته بندی می تواند منجر به

Read More »
اسباب کشی تهرانسر، خدمات اتوبار تهرانسر، باربری تهرانسر

باربری تهرانسر

باربری تهرانسر | قیمت ، هزینه ، تعرفه باربری و حمل بار منطقه تهرانسر تهران یکی از اجزای اساسی هر کسب و کار این است که محصولات یا خدمات خود را به طور مؤثر به مشتریان ارائه کند. بنابراین، یک شرکت باربری مانند خدمات اتوبار تهرانسر ، باید توسط متخصصانی که می‌توانند محصولات شما را

Read More »
باربری خانی آباد

باربری خانی آباد

باربری خانی آباد | قیمت ، هزینه و تعرفه باربری و حمل بار منطقه خانی آباد هسته اصلی هر شرکت باربری، انواع خودروهای آن است. راه اندازی ناوگان برای حفظ و بقای کسب و کار ضروری است. برای شرکت ‌های حمل ‌و نقل مانند خدمات اتوبار خانی آباد ، زمانی که کامیون‌ ها کار می‌کنند

Read More »
باربری استاد معین

باربری استاد معین

باربری استاد معین | نقش و مسئولیت های مدیر باربری | هزینه باربری در منطقه استاد معین یکی از نکاتی که همواره در حسن شهرت شرکت های باربری نقش داشته است، مدیریت قوی منابع انسانی است. از همین روست که لازم است تا مدیریت سازمان را به مناسب ترین روش ترتیب داده تا به اهداف

Read More »
باربری قصرالدشت | اسباب کشی قصد الدشت | خدمات اتوبار قصر دشت

باربری قصرالدشت

باربری قصرالدشت | تعرفه قیمت هزینه باربری منطقه قصرالدشت تهران شرکت های حمل و نقل تجاری کوچک به کسب و کارها کمک می کنند تا کالاهایی را که مشتریانشان سفارش می دهند تحویل دهند. فروش تجارت الکترونیک خرده ‌فروشی در دو سال گذشته، بیشترین آمار ارسال کالا و محصولات را نشان داده است. بنابراین ارائه

Read More »
باربری طوس | قیمت خدمات باربری طوس | حمل اثاثیه منزل طوس

باربری طوس

باربری طوس | تعرفه قیمت و هزینه اثاث کشی و باربری منطقه طوس در باربری طوس ، در تلاش هستیم تا با استفاده از تجهیزاتی به روز شده و کامل، مطابق با نیازهای بسته بندی کالاهای مشتریان خود، اقدامات لازم را انجام دهیم. هدف ما این است که خدمات حمل اثاثیه منزل در طوس و

Read More »
باربری یادگار | قیمت هزینه و تعرفه باربری منطقه یادگار تهران با بهترین کیفیت

باربری یادگار

باربری یادگار | قیمت هزینه و تعرفه باربری و اثاث کشی منطقه یادگار تهران یکی از نکاتی که همواره شرکت های باربری باید به آن توجه داشته باشند، آموزش پرسنل برای ارائه خدماتی شایسته به مشتریان خود در زمینه بسته بندی، چیدمان و حمل اثاثیه منزل در یادگار و همچنین حمل لوازم اداری در یادگار

Read More »
باربری هاشمی | حمل اثاثیه منزل هاشمی | حمل لوازم اداری در هاشمی | خدمات اتوبار هاشمی

باربری هاشمی

باربری هاشمی | قیمت هزینه و تعرفه باربری و اثاث کشی منطقه هاشمی تهران انواع مختلفی از تجهیزات بسته بندی و بارگیری برای اطمینان از ایمن بودن محموله در طول حمل و نقل وجود دارد. بسیاری از شرکت های باربری ، از انواع خودرو برای حمل مناسب کالاها در درون شهر و یا برون شهری،

Read More »
تعرفه باربری اندرزگو | حمل اثاثیه منزل اندرزگو | اسباب کشی در اندرزگو | خدمات اتوبار اندرزگو

باربری اندرزگو

باربری اندرزگو | تعرفه باربری اندرزگو اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که برای انتقال و جابجایی کالاها و اسباب و اثاثیه، روش های متفاوتی منظور می شود و در حقیقت، روند آن ها و خودرویی که برای این کار استفاده می شود، یکسان نیست. جایی که ممکن است فردی

Read More »
باربری لواسان | هزینه خدمات اتوبار لواسان | حمل اثاثیه منزل لواسان

باربری لواسان

باربری لواسان | تعرفه خدمات باربری لواسان به طور معمول، شرکت های حمل و نقل، به انواع کسب و کارها کمک می کنند تا کالاهایی را که سفارش داده می شوند، در سلامت و ایمنی کامل تحویل دهند. از آنجایی که شرکت‌های حمل‌ونقل نقش مهمی در زنجیره تامین کسب‌وکارهای کوچک بازی می‌کنند، بررسی آنها، پیش

Read More »
باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی

باربری دامپزشکی | تعرفه قیمت اسباب کشی و باربری منطقه دامپزشکی تهران هر شرکت باربری، لزوم روابط مناسب با مشتریان و پاسخگویی ممتاز به تقاضای آنان را به خوبی احساس می کند.  بدون روابط قوی با مشتری، یک باربری، در بهترین حالت برای رشد با مشکل مواجه می‌شود و در بدترین حالت، تجارت خود را

Read More »
باربری و اتوبار آزادی

باربری و اتوبار آزادی

باربری و اتوبار آزادی | باربری آزادی تهران در خیابان ازادی | باربری ارزان در محدوده آزادی حمل و نقل جاده ای بار در مناطق شهری با تعداد سفرها و مسافت پیموده شده، همواره افزایش می یابد.. دلایل اصلی، کاهش حجم محموله ها و افزایش دفعات حمل و نقل است که ناشی از فردی شدن

Read More »
باربری جیحون | خدمات اتوبار جیحون

باربری جیحون

باربری جیحون | ایمنی کالا در باربری جیحون | اتوبار و باربری خیابان جیحون امروزه اینترنت زندگی را برای همه ما آسان کرده است. به دنبال کسب و کاری از خانه خود هستید؟ همه اطلاعات با فشار دادن یک دکمه در دسترس هستند. امروزه سایت‌های تجارت الکترونیک تخفیف‌های سودآور و جزئیات کاملی از خدمات اتوبار

Read More »
خدمات باربری در شهرک صنعتی

خدمات باربری در شهرک صنعتی

خدمات باربری در شهرک صنعتی | خدمات بار در شهرک های صنعتی باربری نور تهران ، شرکت حمل و نقل با خدمات اتوبار شهرک صنعتی است. باربری نور در حمل و نقل، انبارداری و توزیع در سراسر ایران با تمرکز اصلی بر سلامت کالاها تخصص دارد. این شرکت خدمات باربری در شهرک صنعتی در تمامی

Read More »
اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری

اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری

اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری تجهیزات مناسب در یک باربری می تواند به ارائه خدماتی مناسب به مشتریان و کسب رضایت مندی ایشان، ضروری است. چه نیاز به جابجایی لوازم منزل در درون شهر یا کالاهای حجیم برای انتقال بین شهری ، اهمیت کامیون های اتاق دار در باربری خود را نشان خواهد

Read More »
تعرفه شرکت باربری

تعرفه شرکت باربری

تعرفه شرکت باربری | ویژگی های باربری مطمئن | تعهد به خدمات مشتری پیدا کردن شرکت مناسب برای تمام نیازهای حمل و نقل با هزینه باربری مناسب می تواند یک چالش باشد. شما باید شرکتی را بیابید که مراقبت عالی از کالاها را ارائه دهد. همچنین به تمام جزئیات نیز توجه کند. بهترین شرکت‌های باربری

Read More »
بهترین شرکت اسباب کشی تهران | خدمات حمل بار تهران

بسته بندی و حمل ویترین های شیشه ای

بسته بندی و حمل ویترین های شیشه ای | بسته‌ بندی ویترین و بوفه هنگام اسباب کشی برای بسته بندی و حمل ویترین های شیشه ای به عنوان خدمات حمل بار در تهران می توان از قبل مراحلی را در نظر گرفت. اولین اقدام این است که وسایل شیشه ای مانند ویترین و آینه ها

Read More »
بهترین خدمات شرکت باربری | هزینه خدمات شرکت باربری | بهترین باربری تهران

بهترین خدمات شرکت باربری

بهترین خدمات شرکت باربری | هزینه خدمات شرکت باربری | بهترین باربری تهران یکی از نکات مهمی که در شرکت های باربری معتبر مطرح است، تعاملی است که با مشتریان خود ایجاد می کنند. در واقع، تنها تعامل مستقیمی که مشتریان با شرکت باربری دارند، در نقطه تحویل است. این همچنین آخرین نقطه تماس مشتری

Read More »
قیمت حمل وسایل منزل با خاور | هزینه حمل وسایل بزرگ | نرخ کرایه حمل اثاثیه با خاور | اسباب کشی منزل تهران | بهترین شرکت اسباب کشی

قیمت حمل وسایل منزل با خاور

قیمت حمل وسایل منزل با خاور | هزینه حمل وسایل بزرگ | نرخ کرایه حمل اثاثیه با خاور در صورتی که قصد دارید به مکان دیگری اسباب کشی نمایید و وسایل خانگی دارید که خیلی بزرگ هستند، می توانید از خدمات باربری نور تهران استفاده نمایید. در این مجموعه، با استفاده از امکانات و پرسنل

Read More »
اسباب کشی به شهرستان | حمل اثاثیه منزل شهرستان

اصول مهم در اسباب کشی به شهرستان

اصول مهم در اسباب کشی به شهرستان – اثاث کشی به شهرستان شرکت باربری نور تهران ، یکی از برترین شرکت‌های باربری تهران است که به دلیل اعتبار و خوش نامی که در طی سال ها فعالیت خود داشته است، از سوی مشتریان وفادار خود همواره انتخاب شده است. اما دلایل محبوبیت این باربری این

Read More »
خدمات شرکت باربری تهران | بهترین شرکت اسباب کشی | خدمات حمل بار تهران

خدمات شرکت باربری تهران چیست

خدمات شرکت باربری تهران برای کسانی فراهم است که تصمیم دارند اسباب کشی منزل یا شرکت یا سایر خدمات حمل بار در تهران را در شکلی حرفه ای و با بهترین قیمت باربری در تهران انجام دهند. شرکت های باربری مانند شرکت باربری نور تهران ، قادر هستند که تمامی فرآیند اسباب کشی از بسته

Read More »
اصول اسباب کشی در زمستان | خدمات حمل بار در زمستان

اصول اسباب کشی در زمستان

در طول زمستان، اسباب کشی منازل و شرکتها می تواند چالش برانگیز به نظر برسد. به همین دلیل است که هنگام انجام این کار، باید با اصول اسباب کشی در زمستان آشنا بوده و آگاهی لازم را کسب کنید. اطمینان از رسیدن لوازم به موقع و بدون آسیب در مواجهه با سرما، مسدود شدن جاده‌ها

Read More »
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن